Akcie

TOPFEST 2015 (Erik Ďuriš)

Letiskom sa prehnalo metalové tornádo s názvom Twisted Sister

PIEŠŤANY- Ani v druhý deň festivalu Topfest nebola núdza o zábavu a zvučné mená. Počasie doprialo návštevníkom aj zopár dažďových kvapiek, ale náladu to nikomu nepokazilo. Na pódiu sa vystriedali kapely ako Smola a Hrušky, Support Lesbiens, Hex, Hollywood Undead a mnoho iných. Hlavným ťahákom celého festivalu bola americká heavy metalová skupina Twisted Sister. Tá odohrala v sobotu večer svoje najväčšie hity.

28. 06. 2015 09:08  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
TOPFEST 2015 (Erik Ďuriš)

Na letisku odštartoval už 12. ročník festivalu Topfest.

PIEŠŤANY- Opäť po roku sa zišli na Piešťanskom letisku priaznivci rockovej hudby. V piatok sa začal, už 12. ročník najväčšieho rockového festivalu Topfest. Prinášame vám fotoreportáž z prvého festivalového dňa.

27. 06. 2015 08:05  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Truck arena 2015 (E.D.)

Lodenicu po 15-krát ovládli silné ťahače

PIEŠŤANY- Už 15. ročník Truck arény sa začal práve dnes. Počas celého večera prichádzali desiatky truckov a pribúdali návštevníci. Najväčším lákadlom pre dnešný deň bola hudobná produkcia v podobe kapiel ako Black Diamond, Bukasový masív, či Senzus. Staré známe pesničky si zaspievali ľudia aj s domácou kapelou Slniečko. Neskorá noc patrila stripshow a diskotéke s DJ Zipom a DJ Sonicom.

12. 06. 2015 23:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Peter Nagy v rámci svojho turné prišiel zaspievať aj do Piešťan. (Erik Ďuriš)

Na koncerte Petra Nagya nik neobsedel

PIEŠŤANY- V pondelok večer v rámci svojho turné vystúpil v Dome umenia Peter Nagy aj so svojou kapelou. Sálou zneli všetky veľké hity ako Profesor Indigo, Aj tak sme frajeri, Láska je tu s nami, S nohami na stole, Sme svoji a mnoho ďalších. Pri konci vystúpenia už na sedadle nik neobsedel. Publiku stálo, tlieskalo a vlnilo sa v rytme hudby.

09. 06. 2015 17:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny 2015 (Erik Ďuriš)

Piešťanci zasypali skupinu Hex kvetmi

Večer z príležitosti Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny prehupol do koncertu Zuzany Smatanovej a skupiny Hex. Nálada gradovala. Piešťany opäť žili! Počas koncertu skupiny Hex poletovali vzduchom kvety a pristávali pri nohách hudobníkov.

07. 06. 2015 08:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Koncert skupiny Kabát v Piešťanoch (Erik Ďuriš)

Rocková divočina live

PIEŠŤANY- Skupina Kabát odohrala v nedeľu večer na piešťanskom letisku svoj dlho očakávaný koncert. Ak ste si nemohli prísť užiť tento koncert, alebo by ste si ho chceli pripomenúť, prinášame vám záznam z koncertu.

06. 06. 2015 15:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Vyznávači jednej stopy sa stretnú na piešťanskom letisku. (BC TT)

Na letisku očakávajú až 10-tisíc priaznivcov motoriek

Úvod prvého letného mesiaca bude patriť v Piešťanoch nielen otvoreniu kúpeľnej sezóny, ale na letisku sa stretnú aj tisícky fanúšikov motorových dvojkolesových tátošov. Najväčší slovenský importér motoriek Bikers Centrum Slovakia pri príležitosti osláv svojho dvadsiateho výročia vzniku pripravil od piatka 5. do nedele 7. júna pre návštevníkov bohatý program.

01. 06. 2015 10:39  |  Kultúra / Akcie
Koncert skupiny Kabát v Piešťanoch (Erik Ďuriš)

Kabát zaplnil piešťanské letisko

PIEŠŤANY- Skupina Kabát odohrala v nedeľu večer na piešťanskom letisku svoj dlho očakávaný koncert. Takmer dvojhodinová show prilákala tisíce fanúšikov tejto českej hard-rockovej kapely. Celý večer zahájili predskokani Fuera Fondo, Doga a Konflikt. Krátko po 21:00 hodine už nabehli na pódium Kabáti a rozbehli koncert novou skladbou s názvom Bang. Počas večera zazneli staré známe hity, ako aj nové pesničky z aktuálneho albumu.

01. 06. 2015 01:35  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Desmod odohrá koncert v sobotnom večernom programe o 22. hodine.
Česká skupina Kabát zaspieva najväčšie hity svojej 25-ročnej existencie.
 (archív skupiny Desmod)

15. výročie Truck Arény prinesie návštevníkom i skupinu Desmod

Ako už organizátori podujatia Truck Aréna avizovali, na 15. výročie „piešťanského festivalu veľkých áut“, ktorý sa uskutoční v dňoch 12.-13. júna, prinesú návštevníkom bohatý program.

29. 05. 2015 16:00  |  Kultúra / Hudba
Stretnuti v piešťanskom Ganesha Clube. (Alexandra Mathiasová)

Cestovatelia: V Nepále žijú nesmierne dobrí ľudia

Už pred sériou ničivých zemetrasení v juhoázijskom štáte Nepál sa organizátori druhého ročníka cestovateľského festivalu rozhodli, že bude venovaný práve tejto oblasti. V nedeľu 17. mája sa v piešťanskom Ganesha Clube stretli cestovatelia i priaznivci vysokohorskej krajiny a nepálsky život si spoločne ilustrovali tu, v srdci Európy.

21. 05. 2015 15:00  |  Kultúra / Akcie
Články 51 - 60 z 384
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa