Topfest

Akcie

Drahovské vrtochy (Erik Ďuriš)

Na Drahovských vrtochoch nechýbal ani adrenalín

PIEŠŤANY- Znova po roku sa v obci Drahovce konal už tradičný hudobný festival Drahovské vrtochy, kde ste mohli vidieť okrem iného aj folklórne súbory, dychové hudby či známe hudboné skupiny. Nechýbalo ani adrenalínové vystúpenie na bicykloch dvoch známych biketrialistov Petra Košťála a Michala Pokorného z Bratislavy. Pozrite si fotoreport a videá z tohto festivalu.

31. 08. 2014 19:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Lodenica 2014. (Erik Ďuriš)

Sobota na Lodenici plná hviezd

PIEŠŤANY- Lodenica už je za nami, aj spolu s letom a tak nám už zostáva len tesiť sa na ďalší ročník. Pripomente si s nami včerajšiu Lodenicu aj vdaka fotoreportu a videám, ktoré sme pre vás pripravili.

31. 08. 2014 15:03  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Lodenica 2014 (Erik Ďuriš)

Piatková Lodenica v znamení Tomáša Klusa

PIEŠŤANY- Aj keď v piatok na Lodenici ste mohli vidieť a hlavne počuť veľa zvučných mien, ako sú Čechomor, Tublatanka, Kamelot a mnoho ďalších, predsa len najviac zažiaril Tomáš Klus a jeho kapela. Jeho výkony na pódiu a aj mimo neho si možete pozrieť na našich videách. Samozrejme, že sme nezabudli ani na ostatných interprétov piatkového večera.

30. 08. 2014 16:31  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Lodenica 2014 (Erik Ďuriš)

Koniec leta s Lodenicou

PIEŠŤANY- Koniec leta v Piešťanoch sa už niekoľko rokov nesie v znamení festivalu Lodenica. Ani tento rok to nemôže byť inak. A tak sa už šestnásty krát otvorili brány autocampingu, aby sa mohli návštevníci rozlúčiť s letom pri dobrej hudbe. Otvárací deň sa niesol v duchu spomienky na Waldemara Matušku.

29. 08. 2014 11:30  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Trebatice 2014 (Erik Ďuriš)

Trebatické Hody maximum hudby a zábavy

Keď sa povedia hody, v Trebaticiach toto slovo naberá špeciálny význam. Ako každý rok, tak aj tento v obci Trebatice na motokárovej dráhe čakalo množstvo atrakcií v podobe kolotočov a dokonca aj bungee jumping pre odvážlivcov. Pre menej statočných boli prichystané stánky plné dobrého jedla a pitia.

17. 08. 2014 14:31  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Švédske fusion trio Dirty Loops

Open Jazz Fest na Zelenej vode po siedmykrát

Považie ako región sa hrdí nezvykle častým výskytom džezových aktivít vysokej umeleckej úrovne. V rozpätí päťdesiatich kilometrov toku rieky Váh sa v priebehu leta a skorej jesene konajú tri rešpektované hudobné podujatia. Trenčiansky džezový festival Jazz pod hradom, piešťanský džezový Festival Doda Šošoku a Open Jazz Fest na Zelenej vode, pričom posledne menovaný je jediný džezový festival na otvorenej scéne. Na brehu lákavých jazier pri Novom Meste nad Váhom je postavené pódium, ktoré za šesť rokov trvania predstavilo niekoľko džezových legiend.

17. 07. 2014 10:34  |  Kultúra / Akcie
Soňa Bulbeck hovorila o živote žien v arabskom svete.

Nazrela za dvere kultúry a života v Saudskej Arábii

Návštevníci Piešťanského informačného centra sa na chvíľku preniesli do sveta preniknutého orientálnymi vôňami - Saudskej Arábie. V utorok 8. júla prišla porozprávať o svojich skúsenostiach zo života v arabskej krajine aj o svojej novej knihe spisovateľka a blogerka Soňa Bulbeck.

17. 07. 2014 09:31  |  Kultúra / Akcie
O autogramy Braňa Deáka bol v knižnici veľký záujem. (vd)

Braňo Deák - obyčajný chlap s neobyčajným šarmom

Herec Braňo Deák dofrčal na besedu do piešťanskej knižnice na svojom motocykli. Namiesto batožiny si v pondelok 23. júna pribalil na cestu zopár kníh. Na ich obálke je vyobrazený slovenský sexsymbol v bielom kovbojskom klobúku. Spod belasého tielka mu vyskakujú bicepsy. V jednej ruke drží práve znesené, ešte zafúľané slepačie vajce. Okolo dobre vyzerajúceho usmiateho chlapa pobehujú sliepky, ktorým šéfuje kohút so vztýčeným krvavočerveným hrebeňom. Na titulke knihy, v ktorej sú recepty, ale aj rozprávanie, je nápis: Braňo Deák - Chute a vône života.

04. 07. 2014 09:00  |  Kultúra / Akcie
Topfest 2014 (Erik Ďuriš)

Na 30 Second to Mars čakal 20-tisícový dav

PIEŠŤANY- Tretí záverečný deň sa na Topfeste zabávalo vyše 20 000 ľudí. V krásnom slnečnom dni si mohli návštevníci vychutnať skupiny ako Gladiátor, Konflikt, Rybyčky48 či hviezdny 30 Second to Mars. Absenciu speváka Tomáša Klusa nahradila skupina Čechomor. Hviezdou večera bola kapela Na 30 Second to Mars. Festival uzavreli domáci Polemici.

29. 06. 2014 13:31  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Topfest 2014 (Erik Ďuriš)

Štvrtkový večer na Topfeste s Kabátom

PIEŠŤANY- Najväčší rockový festival na Slovensku -Topfest 2014 otvoril svoje brány. Už od stredy sa na piešťanskom letisku začali zhromažďovať nedočkaví fanúšikovia, aby si mohli užiť tri dni poriadnej rockovej nádielky. Otvárací deň bol v znamení jediného slovenského koncertu skupiny Kabát, na ktorý sa prišli pozrieť tisícky fanúšikov. Po takmer dvojhodinovom koncerte rozžiaril oblohu už tradičný ohňostroj. Presne na polnoc bol už pripravený koncert skupiny Sabaton.

27. 06. 2014 10:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Články 51 - 60 z 357
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa