Akcie

Xindl X (Erik Ďuriš)

Xindl X v Kursalone.

Český populárny spevák Xindl X odohral v Kursalone svoj preložený koncert. Ten sa mal konať koncom novembra, ale keďže spevák ochorel, jeho vystúpenie bolo preložené na štvrtok 8. januára. Na koncert si Xindl X pozval aj slovenskú speváčku Mirku Miškechovú, ktorá si so spevákom zaspievala aj spoločnú pesničku. Počas večera Xindl X so svojím gitaristom Lukášom Bundilom odohrali najznámejšie hity ako Anděl, Chemie, Zlato, Štědrý večer nastal, či pesničky z najnovšieho albumu Čecháček made. Celé publikum tancovalo v rytme hudby, dokonca pár šťastných fanúšičiek si zatancovalo priamo na pódiu. Pozrite si fotoreport. O pár dní sa možete tešiť na záznam z koncertu.

09. 01. 2015 10:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Štefanská zábava Krakovany 2014 (Erik Ďuriš)

Kulturák v Krakovanoch sa znova zaplnil

KRAKOVANY- Neboli by to poriadne vianočné sviatky, keby sa kultúrny dom v Krakovanoch nezaplnil baviacimi sa ľuďmi. Tradičná Štefanská zábava nechýbala ani tento rok. O zábavu sa starala stabilná domáca dvojica DJ Minoxi & DJ Gago, na pomoc im priskočil mladučký DJ SANY. Headlinerom večera bol DJ a producent Drahosh, ktorý rozhodne nikoho nešetril a zahral to najlepšie z aktuálnej tanečnej scény, pri čom nevynechal ani svoju produkciu.

27. 12. 2014 05:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (vd)

Pieščanský rýnek oslávi prvé narodeniny

Príďte si užiť atmosféru Vianočného Pieščanského rýnku v centre mesta už tento víkend 13.-14. decembra od 9.00 do 19.00 h. Nakúpte darčeky pod stromček a ostaňte napríklad aj na sobotný balkánsky večer plný energickej hudby, ktorí pre vás pripravili organizátori piešťanských vianočných trhov.

12. 12. 2014 11:00  |  Piešťany / Aktuálne
Country bál Šterusy 2014 (Erik Ďuriš)

V Šterusoch sa strieľalo

ŠTERUSY- V sobotu sa uskutočnil v kultúrnom dome v Šterusoch už 16. ročník Country bálu. Počas celého večera sa strieľalo! Nešlo však o žiande výtržnosti, ale o vystúpenie amatérskych hercov. Pri striedaní kapiel herci predvádzali scénky z filmu Limonádový Joe. Všetci prítomní sa na scénkach výborne bavili a odmenili hercov búrlivým potleskom.

23. 11. 2014 15:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Rocková jeseň 2014 (Erik Ďuriš)

Návrat k Rockovej jeseni

ČERVENÍK- Minulý víkend sme vám priniesli fotoreport a zopár videí z festivalu Rocková jeseň. Pre ľudí ktorí nemohli byť v Červeníku alebo by si to chceli pripomenúť, prinášame záznam celého koncertu skupín IneKafé a Hex.

19. 11. 2014 17:40  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Hody Ostrov 2014 (Erik Ďuriš, Martina Machajová)

Smola a Hrušky odštartovali zábavu v Ostrove

OSTROV - V obci Ostrov neďaleko Piešťan sa tento víkend hodovalo. K správnym hodom patrí okrem iného aj dobrá zábava. O ňu sa tento rok postarala kapela Rockovanka (Tublatanka revival) a zoskupenie zo Spišskej Novej Vsi Smola a Hrušky. Táto kapela vie veľmi dobre ako zabaviť publikum, preto ani v Ostrove nezostali nič dlžný svojej povesti a poriadne roztancovali a rozospievali celú sálu. Po chalanoch už nastúpil na scénu DJ Minoxi a tak sa tancovalo až do rána.

09. 11. 2014 22:10  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Rocková jeseň 2014 (Erik Ďuriš)

Rocková jeseň aj s Inekafe

ČERVENÍK - Na festivale Rocková jeseň v obci Červeník si približne 500 ľudí prišlo užiť poriadnu rockovú nádielku. Na pódiu sa vystriedalo sedem kapiel, ktoré dostali ľudí do varu. Kapela Hex mala premiéru so svojou novou piesňou Indiánske leto. Na Inekafe sa prišiel pozrieť aj ich ex manažér Roman Fecko. Na záver festivalu zahrala punk-rocková kapela Konflikt. Aj napriek technickým problémom celý večer dopadol na výbornú.

09. 11. 2014 20:30  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Drahovské vrtochy (Erik Ďuriš)

Na Drahovských vrtochoch nechýbal ani adrenalín

PIEŠŤANY- Znova po roku sa v obci Drahovce konal už tradičný hudobný festival Drahovské vrtochy, kde ste mohli vidieť okrem iného aj folklórne súbory, dychové hudby či známe hudboné skupiny. Nechýbalo ani adrenalínové vystúpenie na bicykloch dvoch známych biketrialistov Petra Košťála a Michala Pokorného z Bratislavy. Pozrite si fotoreport a videá z tohto festivalu.

31. 08. 2014 19:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Lodenica 2014. (Erik Ďuriš)

Sobota na Lodenici plná hviezd

PIEŠŤANY- Lodenica už je za nami, aj spolu s letom a tak nám už zostáva len tesiť sa na ďalší ročník. Pripomente si s nami včerajšiu Lodenicu aj vdaka fotoreportu a videám, ktoré sme pre vás pripravili.

31. 08. 2014 15:03  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Lodenica 2014 (Erik Ďuriš)

Piatková Lodenica v znamení Tomáša Klusa

PIEŠŤANY- Aj keď v piatok na Lodenici ste mohli vidieť a hlavne počuť veľa zvučných mien, ako sú Čechomor, Tublatanka, Kamelot a mnoho ďalších, predsa len najviac zažiaril Tomáš Klus a jeho kapela. Jeho výkony na pódiu a aj mimo neho si možete pozrieť na našich videách. Samozrejme, že sme nezabudli ani na ostatných interprétov piatkového večera.

30. 08. 2014 16:31  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Články 51 - 60 z 364
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa