Akcie

V rámci Vianočného gastra sa škola premení na množstvo kulinárskych zákutí. V tomto sa nás snažili uloviť na pečeného moriaka.  (gak)

Útok na chuťové bunky i žalúdok sme prežili

K tradičným predvianočným podujatiam v Piešťanoch patria aj Gastro Vianoce Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera (HAĽW). Tie tohtoročné sa uskutočnili v utorok 12. a v stredu 13. decembra a na návštevníkov čakalo množstvo kulinárskych návnad.

19. 12. 2017 12:00  |  Kultúra / Akcie obsahuje video
Šatstva a iných potrebných vecí sa vyzbieralo za plný dom. (mb)

Piešťanci darovali Vianoce núdznym

Zbierka obuvi, oblečenia, hračiek, školských a domácich potrieb pre deti z detského domova a pre rodiny z azylového domu v Piešťanoch prebiehala od predminulej nedele do štvrtka 7. decembra. Jej cieľom bolo rozšírenie povedomia o každodennej pomoci pre ľudí, ktorí to potrebujú.

15. 12. 2017 10:00  |  Kultúra / Akcie
Charitatívny beh mal aj povinný dresscode - mikulášske oblečenie. (am)

Behom podporili deti z azylového domu

Nultý ročník Charitatívneho mikulášskeho behu prilákal do centra Piešťan niekoľko desiatok dospelákov i detí. V sobotu 9. decembra prišli podporiť deti z miestneho azylového domu.

13. 12. 2017 16:00  |  Kultúra / Akcie
Mikuláš so svojimi pomocníkmi obdaroval deti z Centra voľného času Ahoj. (archív CVČ)

Pred príchodom Mikuláša si zatancovali

Deti z Centra voľného času Ahoj v Piešťanoch privítali minulý utorok Mikuláša s úsmevom na tvárach. Čakanie na Mikuláša si 120 deťúreniec spestrilo zábavným programom v priestoroch mestského kultúrneho strediska.

12. 12. 2017 11:00  |  Kultúra / Akcie
Simona Pajonková sa na kávičke stretla s Mikulášom, dal jej balíček. (asp)

Štedrý balíček za kávičku

Zažili ste prieberčivého Mikuláša, čo si vyberá medzi kávami tú najlepšiu? A prinesie balíčky len tam, kde si dá svoju rannú, obednú či večernú kávičku?

12. 12. 2017 09:00  |  Kultúra / Akcie
Folklórna skupina Kolovrátok spestrila prvý adventný víkend v Drahovciach. (vd)

Advent začali vo veľkom štýle

Výstava s názvom Vianoce ako u pra-pra-prababičky, piesne Folklórnej skupiny Kolovrátok, množstvo detských betlehemov, zažínanie prvej adventnej sviece aj výstava ilustrácií Vlada Krála a príchod Mikuláša - to všetko si nadelili Drahovčania sami sebe na podujatí Putovanie za vianočnou hviezdou.

09. 12. 2017 10:00  |  Kultúra / Akcie
Návštevníci si mohli zakúpiť rôzne ručne vyrobené predmety. (am)

Pre materské centrum vyzbierali 1200 eur

Dvanásty ročník Vianočného charitatívneho bazára Medzinárodného klubu žien v Piešťanoch mal za cieľ pomôcť zdravotne znevýhodneným deťom navštevujúcim Materské centrum Úsmev a ich rodinám.

06. 12. 2017 09:00  |  Kultúra / Akcie
Mamičky z Materského centra Jelenček pripravili pre novonarodené deti a ich rodičov slávnostné uvítanie do života. (archív MC Jelenček)

V Dolnom Lopašove vítali nových občiankov

V tomto čase už mamičky s deťmi v Materskom centre Jelenček v Dolnom Lopašove chystajú a vyrábajú vianočné aranžmány a adventné venčeky. Prednedávnom však oslavovali nielen druhé výročia založenia Jelenčeka, ale slávnostne vítali aj nových „občiankov“ obce.

05. 12. 2017 13:00  |  Kultúra / Akcie
Modelky predvádzali nádherné šaty z dielne návrhára Ferlita. (gak)

Krása nepozná bariéry, tie tvoria predsudky

Krása je relatívny pojem. Každému sa páči niečo iné, je to vecou vkusu. Krása človeka však nespočíva len v jeho zovňajšku, ale hlavne v jeho duši. V tom, ako sa dokáže nadchnúť pre dobrú vec, pustiť sa do jej realizácie a urobiť radosť druhým alebo aj niekomu pomôcť.

02. 12. 2017 13:00  |  Kultúra / Akcie obsahuje video
Veselá opička Crazy Chichi zabávala vo Fontáne deti z Piešťan i Vrbového. (vd)

Najskôr tiché more, potom ozajstný „candrbál“

V Kultúrno spoločenskom centre Fontána v Piešťanoch bolo v stredu 22. novembra viac detí na parkete ako v hľadisku. Tancovali, krútili bokmi i rukami. Niektoré sa vlnili v rytme piesní, iné poskakovali ako kozliatka.

02. 12. 2017 11:00  |  Kultúra / Akcie
Články 41 - 50 z 456
GARGO
Regal Burger

Anketa