Topfest

Akcie

Pochovanie basy vo Vrbovom. (Erik Ďuriš)

Vo Vrbovom prosili basu aby ich ochraňovala pred predraženým CT-čkom

VRBOVÉ- Prechodné obdobie medzi zimou a jarou tvoria fašiangy. Označuje sa nimi celé obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy, ktorou sa začína pôst pred Veľkou nocou. Koniec fašiangov symbolizuje pochovávanie basy. Aj vo Vrbovom ju pochovali, no trochu netradične o niečo skôr, už v piatok 13. februára.Počas pochovávania basy, okrem iného, prosili basu o ochranu pred predraženým piešťanským CT-čkom. Pozrite si video.

15. 02. 2015 20:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Karneval v Bašovciach 2015 (Erik Ďuriš)

Kultúrny dom v Bašovciach sa zmenil na krajinu Mačičkovo

BAŠOVCE- V sobotu sa v kultúrnom dome v Bašovciach konal karneval pre deti i dospelých. V krásne, originálne, fašiangovo vyzdobenom kultúrnom dome zmenenom na krajinu Mačičkovo, sa zišli rôzne masky z ríše zvieracej i rozprávkovej ( v  prevahe boli detské masky, ale nedali sa zahanbiť ani dospeláci) a všetci ktorí sa chceli zabaviť. Mnohí využili i možnosť maľovania na tvár. Zábava bola výborná.

25. 01. 2015 15:32  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Xindl X (Erik Ďuriš)

Xindl X live

Český populárny spevák Xindl X odohral v Kursalone svoj preložený koncert. Ten sa mal konať koncom novembra, ale keďže spevák ochorel, jeho vystúpenie bolo preložené na štvrtok 8. januára. Na koncert si Xindl X pozval aj slovenskú speváčku Mirku Miškechovú, ktorá si so spevákom zaspievala aj spoločnú pesničku. Počas večera Xindl X so svojím gitaristom Lukášom Bundilom odohrali najznámejšie hity ako Anděl, Chemie, Zlato, Štědrý večer nastal, či pesničky z najnovšieho albumu Čecháček made.

14. 01. 2015 18:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Xindl X (Erik Ďuriš)

Xindl X v Kursalone.

Český populárny spevák Xindl X odohral v Kursalone svoj preložený koncert. Ten sa mal konať koncom novembra, ale keďže spevák ochorel, jeho vystúpenie bolo preložené na štvrtok 8. januára. Na koncert si Xindl X pozval aj slovenskú speváčku Mirku Miškechovú, ktorá si so spevákom zaspievala aj spoločnú pesničku. Počas večera Xindl X so svojím gitaristom Lukášom Bundilom odohrali najznámejšie hity ako Anděl, Chemie, Zlato, Štědrý večer nastal, či pesničky z najnovšieho albumu Čecháček made. Celé publikum tancovalo v rytme hudby, dokonca pár šťastných fanúšičiek si zatancovalo priamo na pódiu. Pozrite si fotoreport. O pár dní sa možete tešiť na záznam z koncertu.

09. 01. 2015 10:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Štefanská zábava Krakovany 2014 (Erik Ďuriš)

Kulturák v Krakovanoch sa znova zaplnil

KRAKOVANY- Neboli by to poriadne vianočné sviatky, keby sa kultúrny dom v Krakovanoch nezaplnil baviacimi sa ľuďmi. Tradičná Štefanská zábava nechýbala ani tento rok. O zábavu sa starala stabilná domáca dvojica DJ Minoxi & DJ Gago, na pomoc im priskočil mladučký DJ SANY. Headlinerom večera bol DJ a producent Drahosh, ktorý rozhodne nikoho nešetril a zahral to najlepšie z aktuálnej tanečnej scény, pri čom nevynechal ani svoju produkciu.

27. 12. 2014 05:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (vd)

Pieščanský rýnek oslávi prvé narodeniny

Príďte si užiť atmosféru Vianočného Pieščanského rýnku v centre mesta už tento víkend 13.-14. decembra od 9.00 do 19.00 h. Nakúpte darčeky pod stromček a ostaňte napríklad aj na sobotný balkánsky večer plný energickej hudby, ktorí pre vás pripravili organizátori piešťanských vianočných trhov.

12. 12. 2014 11:00  |  Piešťany / Aktuálne
Country bál Šterusy 2014 (Erik Ďuriš)

V Šterusoch sa strieľalo

ŠTERUSY- V sobotu sa uskutočnil v kultúrnom dome v Šterusoch už 16. ročník Country bálu. Počas celého večera sa strieľalo! Nešlo však o žiande výtržnosti, ale o vystúpenie amatérskych hercov. Pri striedaní kapiel herci predvádzali scénky z filmu Limonádový Joe. Všetci prítomní sa na scénkach výborne bavili a odmenili hercov búrlivým potleskom.

23. 11. 2014 15:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Rocková jeseň 2014 (Erik Ďuriš)

Návrat k Rockovej jeseni

ČERVENÍK- Minulý víkend sme vám priniesli fotoreport a zopár videí z festivalu Rocková jeseň. Pre ľudí ktorí nemohli byť v Červeníku alebo by si to chceli pripomenúť, prinášame záznam celého koncertu skupín IneKafé a Hex.

19. 11. 2014 17:40  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Hody Ostrov 2014 (Erik Ďuriš, Martina Machajová)

Smola a Hrušky odštartovali zábavu v Ostrove

OSTROV - V obci Ostrov neďaleko Piešťan sa tento víkend hodovalo. K správnym hodom patrí okrem iného aj dobrá zábava. O ňu sa tento rok postarala kapela Rockovanka (Tublatanka revival) a zoskupenie zo Spišskej Novej Vsi Smola a Hrušky. Táto kapela vie veľmi dobre ako zabaviť publikum, preto ani v Ostrove nezostali nič dlžný svojej povesti a poriadne roztancovali a rozospievali celú sálu. Po chalanoch už nastúpil na scénu DJ Minoxi a tak sa tancovalo až do rána.

09. 11. 2014 22:10  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Rocková jeseň 2014 (Erik Ďuriš)

Rocková jeseň aj s Inekafe

ČERVENÍK - Na festivale Rocková jeseň v obci Červeník si približne 500 ľudí prišlo užiť poriadnu rockovú nádielku. Na pódiu sa vystriedalo sedem kapiel, ktoré dostali ľudí do varu. Kapela Hex mala premiéru so svojou novou piesňou Indiánske leto. Na Inekafe sa prišiel pozrieť aj ich ex manažér Roman Fecko. Na záver festivalu zahrala punk-rocková kapela Konflikt. Aj napriek technickým problémom celý večer dopadol na výbornú.

09. 11. 2014 20:30  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Články 41 - 50 z 357
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa