Topfest

Akcie

Bludní rytieri ešte dlho po svojom vystúpení pózovali do mnohých objektívov. (am)

Pod hradom Beckov sa zišli tisíce ľudí

Sedemnásty ročník festivalu Beckovské slávnosti si nenechali ujsť návštevníci z mnohých kútov Slovenska. Vypočuť si obľúbených muzikantov prišli uplynulý víkend priamo pod hrad Beckov.

21. 07. 2015 11:00  |  Kultúra / Akcie obsahuje fotogalériu
Bludní rytieri opäť skrížia zbrane a predvedú dobové umenie. (doubleagency.sk)

Vychutnajte si ohňostroj skvelej zábavy pod hradom Beckov

Posledné školské zvonenie odštartovalo najobľúbenejšie obdobie roka pre malých i veľkých. Prázdniny sú tu a s nimi aj čas festivalov, koncertov a skvelej zábavy. Hľadáte tip na príjemne strávené chvíle s blízkymi? Inšpirácia sa ukrýva v legendami a bájami opradenom Beckove. V lone nádhernej prírody, nad ktorou sa pyšne vypína rozprávkový hrad, sa v dňoch 17. až 19. júla opäť uskutočnia populárne Beckovské Slávnosti.

07. 07. 2015 09:42  |  Kultúra / Akcie
TOPFEST 2015 (Erik Ďuriš)

Na rockovom festivale Topfest vystúpila aj Lúčnica

PIEŠŤANY- Tretí, a zároveň posledný festivalový deň Topfestu, patril hlavne slovenským a českým kapelám. Medzi kapelami ako Gladiator, Inékafe, Tublatanka, či Divokej Bill si zahrala aj domáca kapela Slniečko. Hlavnou hviezdou večera bola skupina I.M.T. Smile s Lúčnicou.

29. 06. 2015 09:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
TOPFEST 2015 (Erik Ďuriš)

Letiskom sa prehnalo metalové tornádo s názvom Twisted Sister

PIEŠŤANY- Ani v druhý deň festivalu Topfest nebola núdza o zábavu a zvučné mená. Počasie doprialo návštevníkom aj zopár dažďových kvapiek, ale náladu to nikomu nepokazilo. Na pódiu sa vystriedali kapely ako Smola a Hrušky, Support Lesbiens, Hex, Hollywood Undead a mnoho iných. Hlavným ťahákom celého festivalu bola americká heavy metalová skupina Twisted Sister. Tá odohrala v sobotu večer svoje najväčšie hity.

28. 06. 2015 09:08  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
TOPFEST 2015 (Erik Ďuriš)

Na letisku odštartoval už 12. ročník festivalu Topfest.

PIEŠŤANY- Opäť po roku sa zišli na Piešťanskom letisku priaznivci rockovej hudby. V piatok sa začal, už 12. ročník najväčšieho rockového festivalu Topfest. Prinášame vám fotoreportáž z prvého festivalového dňa.

27. 06. 2015 08:05  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Truck arena 2015 (E.D.)

Lodenicu po 15-krát ovládli silné ťahače

PIEŠŤANY- Už 15. ročník Truck arény sa začal práve dnes. Počas celého večera prichádzali desiatky truckov a pribúdali návštevníci. Najväčším lákadlom pre dnešný deň bola hudobná produkcia v podobe kapiel ako Black Diamond, Bukasový masív, či Senzus. Staré známe pesničky si zaspievali ľudia aj s domácou kapelou Slniečko. Neskorá noc patrila stripshow a diskotéke s DJ Zipom a DJ Sonicom.

12. 06. 2015 23:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Peter Nagy v rámci svojho turné prišiel zaspievať aj do Piešťan. (Erik Ďuriš)

Na koncerte Petra Nagya nik neobsedel

PIEŠŤANY- V pondelok večer v rámci svojho turné vystúpil v Dome umenia Peter Nagy aj so svojou kapelou. Sálou zneli všetky veľké hity ako Profesor Indigo, Aj tak sme frajeri, Láska je tu s nami, S nohami na stole, Sme svoji a mnoho ďalších. Pri konci vystúpenia už na sedadle nik neobsedel. Publiku stálo, tlieskalo a vlnilo sa v rytme hudby.

09. 06. 2015 17:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny 2015 (Erik Ďuriš)

Piešťanci zasypali skupinu Hex kvetmi

Večer z príležitosti Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny prehupol do koncertu Zuzany Smatanovej a skupiny Hex. Nálada gradovala. Piešťany opäť žili! Počas koncertu skupiny Hex poletovali vzduchom kvety a pristávali pri nohách hudobníkov.

07. 06. 2015 08:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Koncert skupiny Kabát v Piešťanoch (Erik Ďuriš)

Rocková divočina live

PIEŠŤANY- Skupina Kabát odohrala v nedeľu večer na piešťanskom letisku svoj dlho očakávaný koncert. Ak ste si nemohli prísť užiť tento koncert, alebo by ste si ho chceli pripomenúť, prinášame vám záznam z koncertu.

06. 06. 2015 15:01  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Vyznávači jednej stopy sa stretnú na piešťanskom letisku. (BC TT)

Na letisku očakávajú až 10-tisíc priaznivcov motoriek

Úvod prvého letného mesiaca bude patriť v Piešťanoch nielen otvoreniu kúpeľnej sezóny, ale na letisku sa stretnú aj tisícky fanúšikov motorových dvojkolesových tátošov. Najväčší slovenský importér motoriek Bikers Centrum Slovakia pri príležitosti osláv svojho dvadsiateho výročia vzniku pripravil od piatka 5. do nedele 7. júna pre návštevníkov bohatý program.

01. 06. 2015 10:39  |  Kultúra / Akcie
Články 21 - 30 z 357
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa