Na hrane zákona

Zlodej ukradol tovar v hodnote 150 eur, na majetku urobil väčšiu škodu. (vd)

Kameňom rozbil výklad a ukradol cigarety a alkohol

V jednej z piešťanských pasáží vedúcej na sídlisko Adam Trajan došlo v nedeľu 23. októbra ku krádeži. Zlodej rozbil výklad a vzal si lup. Väčšiu škodu však urobil na majetku ako na odcudzenom tovare. Zachytila ho, našťastie, kamera.

02. 11. 2016 12:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Luxusné auto sa ponorilo do vody takmer až po strechu. (SOS odťahová služba)

S mercedesom to napálil do potoka Dubová

Piešťanských hasičov zavolali do Sokoloviec, kde prehľadávali zrúcanisko po výbuchu, a vyťahovali z vody mercedes, ktorého vodič zišiel z cesty do potoka Dubová.

27. 10. 2016 09:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Vrbovčan šoféroval bez vodičského oprávnenia a narazil do zaparkovaného auta. (KR PZ)

Vinníka nehody dolapil po naháňačke poškodený

Polícia obvinila muža, ktorý ako nevodič spôsobil dopravnú nehodu a navyše sa odmietol podrobiť dychovej skúške na alkohol. V piatok 7. októbra krátko pred polnocou ho v obci Drahovce po nehode zadržal majiteľ auta, do ktorého narazil.

12. 10. 2016 09:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Ani rozsiahla akcia policajtov väzňa nepomohla dolapiť. (Jozef Vojčiniak)

Streľba v Ostrove: Nepolapiteľný väzeň naďalej uniká pred zákonom

Pátranie po utečencovi z leopoldovskej väznice Ľubomírovi Behanovi nabralo v okolí Piešťan v sobotu 24. septembra opäť na intenzite. Viac ako stovka kukláčov sa pred siedmou ráno vyrojila v okolí domu jeho otca v obci Ostrov. Vtrhli dnu a podľa miestnych padlo i niekoľko výstrelov. Mladíka, ktorý z väzenia utiekol 2. júna, však nedolapili.

27. 09. 2016 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Nad obcou Banka sa v pondelok 29. augusta zrazil motocyklista s osobným automobilom. (KR HaZZ)

Pod Havranom sa šmýkalo - dve havárie na tristo metroch

V uplynulom týždni piešťanskí hasiči zachraňovali nielen vodiča motocykla, ktorý havaroval pod Havranom, ale i ľudí z posádok vozidiel, ktoré nabúrali vo Veľkých Kostoľanoch. V Piešťanoch zachraňovali spadnutého seniora v byte, vodičovi maďarského kamiónu utesňovali poškodenú nádrž, z ktorej vytekala zapáchajúca melasa. Riešili aj ďalšie prípady.

08. 09. 2016 09:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Horiacu čiernu skládku na Šteruskej ceste hasili profesionáli aj dobrovoľníci. (KR HaZZ)

Horela čierna skládka vo Vrbovom

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni k ôsmim prípadom. Vyťahovali utopenú Piešťanku z vody, hasili požiar čiernej skládky vo Vrbovom a likvidovali i vytečený benzín zo zlodejmi poškodenej nádrže auta na sídlisku Adam Trajan.

31. 08. 2016 09:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Celý týždeň prekrývali reklamný banner pri letisku plagáty open air festivalu. (vd)

Plagáty nalepili bez povolenia, zaplatia mastnú pokutu?

Nielen na zastávkach autobusu, ale i na reklamných plochách súkromného prevádzkovateľa visia od polovice augusta bielo-čierne plagáty lákajúce na trenčiansky open air festival. Ľudia, čo ich tam lepili, porušili všeobecne záväzné nariadenia mesta. Za reklamu treba v Piešťanoch platiť. Konali teda protizákonne. A hoci sa za vinníkov organizátor festivalu ospravedlnil, zdá sa, že zodpovednosť je v jeho prípade iba forma. Ani po prísľube a opakovaných výzvach plagáty neodstránil.

24. 08. 2016 15:00  |  Piešťany / Aktuálne
Graffiti, z ktorého je podozrivý raper Ego. (pror)

Ega nachytali pred čerstvo nastriekaným graffiti

Známeho piešťanského rapera Michala Straku vystupujúceho pod umeleckým menom Ego pristihli mestskí policajti vo štvrtok 4. augusta pred čerstvo nastriekaným nápisom takzvaným graffiti na protihlukovej bariére medzi železnicou a oplotením cintorína na Bratislavskej ceste.

10. 08. 2016 19:47  |  Piešťany / Aktuálne
Hracie prvky zo svojpomocne vystavaného ihriska odstránili. (am)

Detské ihrisko na Vodárenskej radnica zrušila

Nových detských prvkov na najväčšom piešťanskom sídlisku či v centre mesta pribúda, v okrajovej časti mesta naopak majú po novom o ihrisko menej. Mesto sa rozhodlo odstrániť hracie prvky, donedávna sa nachádzajúce na križovatke ciest Vodárenská, Kláštorská a Jánošíkova.

14. 07. 2016 11:30  |  Piešťany / Aktuálne
Rybárske stany sú na Vážskom ostrove každoročne. (kk)

Neporiadni kempujúci na Vážskom ostrove

Neutešená situácia na piešťanskom Vážskom ostrove s neporiadnymi kempujúcimi sa opakuje každé leto. Tak ako v minulom roku aj tentoraz nás oslovili čitatelia, ktorí so sťažnosťou nepochodili na mestskej polícii, ale ani u správcu vodného toku Slovenského vodohospodárskeho podniku.

13. 07. 2016 13:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Články 51 - 60 z 87
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa