Na hrane zákona

Žena vzala peňaženku, ktorá jej nepatrila. Polícia žiada o pomoc.

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorá je podozrivá z prečinu zatajenia veci.

16. 08. 2017 11:15  |  Krimi / Na hrane zákona obsahuje video
Za bránou sa pod rúškom tmy diali hrozné veci. (gak)

Rátal, že mŕtvi neprehovoria

Do ulíc, domov, do kaviarní, do všetkých kuloárov Hlohovca sa v marcových a aprílových dňoch roku 1967 vkradla hrôza, strach, obava, zvedavosť, napätie i vytrženie. V noci sa vkrádal ako upír na cintorín neznámy muž, ktorý rozbíjal okná na márnici a hanobil mŕtvoly. Zaujímali ho predovšetkým mŕtve ženy. Smrteľne chorí zomierali s nevýslovným strachom a na smrteľných posteliach prosili svojich najbližších, aby nedopustili ich zneuctenie skôr, ako budú pochovaní.

05. 08. 2017 11:00  |  Piešťany / Aktuálne
Najväčší obnos peňazí, o ktorý senior prišiel, bol v hodnote 30-tisíc eur. (ilustr. foto: pixabay.com)

Polícia varuje seniorov pred podvodníkmi

Napriek mnohým varovaniam sa ľudia vo vyššom veku neustále stávajú obeťami rôznych podvodníkov, zlodejov a klamárov, ktorí sa od nich pod všakovakými zámienkami snažia vylákať financie. Polícia na to priamo seniorov upozorňovala v stredu 26. júla v priestoroch Mestského kultúrneho strediska v Piešťanoch.

01. 08. 2017 12:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Súd Róbertovi Reškovi zatiaľ neprávoplatne 19-ročný trest navýšil o ďalšie dva roky. (am)

Vrah z Vrbového dostal ďalšie dva roky

Priťažil si. Róbert Reško, vrah z Vrbového, dostal k svojmu trestu väzenia na 19 rokov v najťažšej nápravnej skupine za smrť Mareka Kalužu ďalšie dva roky za lúpežné prepadnutie svojho suseda Karola Radošovského. To sa odohralo takmer deväť mesiacov predtým, ako Reško so svojím maloletým synom o život pripravil Mareka.

20. 07. 2017 09:00  |  Krimi / Na hrane zákona
Na kruhovom objazde pri Tescu odbočoval vpravo von z kruhového objazdu smerom na Vrbové, pričom nedal prednosť v jazde cyklistke jazdiacej po kruhovom objazde. (KR PZ)

Zrazil cyklistku, odišiel z miesta dopravnej nehody

Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v Piešťanoch v nedeľu 25. júna krátko po 11. hodine. Neznámy vodič viedol osobné auto, pravdepodobne Fiat Stilo, bielej alebo striebornej farby po Vrbovskej ceste. Na kruhovom objazde pri Tescu odbočoval vpravo von z kruhového objazdu smerom na Vrbové, pričom nedal prednosť v jazde cyklistke jazdiacej po kruhovom objazde. Auto zachytilo cyklistku, ktorá v dôsledku toho spadla na zem. Neznámy vodič auta z miesta nehody odišiel, pričom cyklistka vo veku 63 rokov utrpela pri páde zlomeniny.

27. 06. 2017 13:30  |  Krimi / Na hrane zákona
Policajní pyrotechnici majú pohotovosť. Anonym okolo 9. hodiny zatelefonoval na centrálu banky VÚB, že na presne špecifikovanej pobočke je bomba. (pror)

Bombu tentoraz hľadajú v banke

Policajní pyrotechnici majú pohotovosť. Anonym okolo 9. hodiny zatelefonoval na centrálu banky VÚB, že na presne špecifikovanej pobočke je bomba. Polícia urobila okamžité opatrenia a zabezpečila okolie všetkých pobočiek a krajských centrál VÚB na Slovensku. Výnimkou neboli ani Piešťany.

27. 06. 2017 10:07  |  Krimi / Na hrane zákona
Budovu Slovenskej pošty na Kukučínovej ulici v Piešťanoch strážia policajti, je v nej totiž nahlásená bomba. (am)

Aktualizované: Bomba na piešťanskej pošte!

Budovu Slovenskej pošty na Kukučínovej ulici v Piešťanoch strážia policajti, je v nej totiž nahlásená bomba. Z toho dôvodu je na túto zakázaný vjazd vozidlám z križovatky s Winterovou ulicou, no autá neprejdú ani od mestského úradu.

13. 06. 2017 10:48  |  Krimi / Na hrane zákona
Vodička zišla z cesty a zrazila 44-ročného cyklistu z Jaslovských Bohuníc, ktorý bol na cyklistickom chodníku. (KR PZ)

Aktualizované: Muž, ktorého zrazila opitá záchranárka, zomrel

Tri opité vodičky v Trnavskom kraji skončili v uplynulých dňoch v policajných celách. Jednou z nich bola aj 41-ročná záchranárka, ktorá cestou do práce zrazila cyklistu, neposkytla mu pomoc a z miesta ušla. Muža ratovali leteckí záchranári.

06. 06. 2017 10:25  |  Krimi / Na hrane zákona
Ľuboš Zagora (KR PZ)

Polícia pátra po mužovi, na ktorého je vydaný zatykač

Kriminálna polícia v Trnave žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadanej osobe, Ľuboš Zagora, 48 rokov, bytom Trnava. Po hľadanom je vyhlásené pátranie od roku 2009, na základe vydaného príkazu na zatknutie Okresným súdom Bratislava II.

02. 06. 2017 15:23  |  Krimi / Na hrane zákona
Ilustr. foto (vd)

Podvodníci opäť "úradujú" a najmä okrádajú seniorov

Podvodníkov s falošnou identitou polícia registruje aj v Piešťanskom okrese. V celom Trnavskom kraji však polícia zaevidovala od začiatku roka až 17 prípadov podvodov a krádeží na senioroch. Sedem prípadov nahlásili občania v okrese Trnava, štyri v okrese Dunajská Streda, traja seniori boli obratí o peniaze v okrese Piešťany a po jednom prípade evidujú policajti v okresoch Galanta, Skalica a Leopoldov. Za posledné dva mesiace počet oklamaných seniorov vzrástol. Kým začiatkom roka išla o jeden, dva prípady za mesiac, v apríli evidujeme päť prípadov a v máji šesť.

30. 05. 2017 13:47  |  Krimi / Na hrane zákona
Články 1 - 10 z 90
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa