Zrážka motocyklistu s osobným autom na Winterovej

Streda 12. 04. 2017 10:00  | Krimi / Doprava  | Autor: vd

Piešťanskí hasiči prežili pracovný týždeň v znamení hasenia požiarov, asistencie pri dopravných nehodách, otvárania cely policajného zaistenia i evakuácie budovy okresného súdu. Príslušníci pílili aj strom na Lipovej ulici, ktorý sa zrútil na osobné auto.

V nedeľu popoludní sa pri kolonáde zrazil motocyklista s osobným autom.

V nedeľu popoludní sa pri kolonáde zrazil motocyklista s osobným autom. (Autor: KR HaZZ)

Na Winterovej ulici v Piešťanoch sa v nedeľu 9. apríla popoludní zrazil motocykel s osobným autom. Obe vozidlá boli „béemvéčka“. Hasiči zraneného motocyklistu pomohli naložiť do záchranky a zdravotníkom pomohli aj s jeho ošetrením. „Devätnásťročný vodič automobilu BMW prichádzal po Beethovenovej ulici. Pri vchádzaní na hlavnú cestu smerom na Winterovu nedal prednosť v jazde 36-ročnému vodičovi motocyklu. Pri zrážke utrpel motocyklista z Piešťan stredne ťažké zranenia, zlomeniu stehennej kosti a členku. Polícia podrobila oboch vodičov dychovým skúškam na alkohol, ktoré boli negatívne. Mladému vodičovi zadržali policajti na mieste vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali. Obe vozidlá boli po nehodách nepojazdné, škodu odhadli na 5800 eur,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.


O daľších zásahoch príslušníkov HaZZ sa dočítate sa v dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 14, ktoré je v predaji od 11. apríla.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa