Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v Trnave

Streda 14. 06. 2017 14:14  | Krimi / Doprava  | Autor: KR PZ

Dopravní policajti pátrajú po vodičovi, ktorý mal byť účastníkom dopravnej nehody a po náraze do cyklistu z miesta odišiel. K nehode došlo v piatok, 9. 6. 2017 v čase o 18.03 h v Trnave na kruhovom objazde v križovatke ulíc Dohnányho, 9. mája, Zelenečská, Tamaškovičova.

K nehode došlo v piatok, 9. 6. 2017 v čase o 18.03 h v Trnave na kruhovom objazde v križovatke ulíc Dohnányho, 9. mája, Zelenečská, Tamaškovičova.

K nehode došlo v piatok, 9. 6. 2017 v čase o 18.03 h v Trnave na kruhovom objazde v križovatke ulíc Dohnányho, 9. mája, Zelenečská, Tamaškovičova. (Autor: KR PZ)

Vodič na osobnom aute išiel od ulice Dohnányho a pri vchádzaní do kruhového objazdu nedal prednosť zľava cyklistovi v cyklistickom odeve, ktorý bol na kruhovom objazde. Auto malo naraziť do zadného kolesa bicykla a cyklista vzápätí spadol na cestu. Zranenie si vyžiadalo lekárske ošetrenie.  

Polícia žiada svedkov nehody, aby akékoľvek svedecké informácie, ktoré by mohli prispieť k objasneniu nehody, oznámili osobne na Okresný dopravný inšpektorát v Trnave alebo zavolali na číslo 158. Za zverejnenie výzvy a poskytnuté svedecké informácie ďakujeme.

GARGO
Regal Burger

Anketa