Doprava

V máji na ceste smerom na Havran vodička nezvládla
riadenie a napálila do stromu. (KR HaZZ)

V Piešťanskom okrese bolo viac nehôd ako vlani

Trnavská krajská polícia zaevidovala za prvý polrok 550 dopravných nehôd, čo je o 32 menej ako vlani. Najviac, 158, ich zaznamenali v okrese Trnava, v Piešťanskom okrese vodiči havarovali 53-krát, čo je o sedem viac ako v predchádzajúcom období.

11. 07. 2016 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
Auto, ktoré ľavou stranou narazilo do stromu, sa zlomilo na polovicu. (KR HaZZ)

Vodič z Drahoviec nabúral do stromu

Piešťanskí hasiči zasahovali v uplynulom týždni pri vážnej dopravnej nehode vodiča dodávky z Drahoviec, ktorá nabúrala do stromu za Krakovanmi. Hasili tiež požiar kontajnera a pomáhali vodičom dymiaceho autobusu a osobného auta. Obidvom zlyhal chladiaci systém.

23. 06. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Vodič Hondy Civic si zákrutu na Banke po tejto nehode určite zapamätá. (KR HaZZ)

Vyletel do protismeru, z miesta nehody ušiel

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni dvakrát na Banku. Najskôr zasahovali na Odborárskej ulici, kde v stredu 25. mája pílili konár, ktorý nebezpečne prevísal nad cestou. Odpílili ho za pomoci vysokozdvižnej plošiny. Do tejto obce vyrazili so zapnutými sirénami aj v nedeľu 29. mája.

02. 06. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Auto horelo priamo v križovatke (Lenka Korvínová)

Auto horelo priamo v križovatke

V stredu 25. mája podvečer zasahovali piešťanskí hasiči pri požiari osobného auta na križovatke Bratislavskej a Krajinskej cesty. Červenému vozidlu značky Fiat Punto zhorela motorová časť, požiar sa však šíril aj do interiéru. Keďže auto vzbĺklo na frekventovanej ceste, k plameňom privolali tiež príslušníkov štátnej a mestskej polície.

26. 05. 2016 15:26  |  Krimi / Doprava
Škoda Felicia skončila na streche, cestou nabrala aj dopravnú značku. (vv)

Ďalšie auto urobilo na Banke kotrmelec

Obec Banka má dve notoricky známe miesta, kde sa každú chvíľu prevracajú alebo vychádzajú autá do poľa. Na jednom z nich, v zákrute smerom na Moravany nad Váhom, sa to stalo opäť v stredu 16. marca pred desiatou hodinou dopoludnia. Tentoraz Škoda Felicia skončila na streche, cestou nabrala aj dopravnú značku.

17. 03. 2016 10:05  |  Krimi / Doprava
Ďalšie auto vyletelo z nebezpečnej zákruty do poľa. (KR HaZZ)

Povestná zákruta na Banke opäť akčná

Piešťanskí hasiči v uplynulom týždni zasahovali pri troch požiaroch, autonehode a likvidovali aj benzínovú škvrnu na parkovisku.

24. 02. 2016 10:00  |  Krimi / Doprava
Hrôzostrašný pohľad na toyotu, ktorá skončila v poli medzi Piešťanmi a Drahovcami. (KR HaZZ)

Matku zachraňoval vrtuľník, deti sa druhýkrát narodili

Pri vážnej dopravnej nehode v zákrute medzi Piešťanmi a Drahovcami v sobotu 13. februára napoludnie zasahoval aj vrtuľník. Zachraňoval vážne zranenú 35-ročnú vodičku z Piešťan, jazdiacu v Toyote Raw 4. Jej deti – deväťročná dcérka, štvormesačné bábätko - a pravdepodobne ich babička sa druhýkrát narodili. V pokrčenom aute ostali celé iba zadné sedadlá.

16. 02. 2016 09:01  |  Krimi / Doprava
Na diaľnici sa v pondelok 25. januára prevracali autá. (KR HaZZ)

Autá z diaľnice skončili na streche

Minulý týždeň piešťanskí hasiči zasahovali pri troch nehodách na diaľnici. Autá skončili v priekope prevrátené na strechu. Zachraňovali aj topiaceho sa psa na Lodenici a zavolali ich i k vytopenej prevádzke v podzemí Prioru.

02. 02. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Články 41 - 48 z 48
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa