Topfest

Doprava

Vodič dostal šmyk a bielu dodávku prevrátil nabok. (vd)

Narazil do zvodidiel na diaľnici a prevrátil dodávku

Pondelkový dážď, šmykľavá cesta a chvíľková nepozornosť mladého vodiča zapríčinili, že na diaľnici v smere z Piešťan na Hornú Stredu sa prevrátila biela dodávka s košickou poznávacou značkou. Košičan dostal šmyk, narazil do zvodidiel a so svojím spolujazdcom, s ktorým sa mal striedať za volantom, lebo na cesty vyrazili po polnoci, sa prevrátil nabok. Auto síce rozmlátil, no mužom sa nič vážne nestalo.

05. 10. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Opitý vodič z Hornej Stredy havaroval, zhorela mu Kia Sportage (DHZO Pobedim)

Opitému vodičovi zhorelo auto

V dôsledku dopravnej nehody zhorelo v utorok 20. septembra osobné motorové vozidlo Kia Sportage v Hornej Strede, opäť zaúradoval alkohol podobne ako tomu bolo minulý týždeň v Piešťanoch, keď opitý vodič zapichol luxusné Alfa Romeo do potoka. Vodič z Hornej Stredy mal vyše 2,3 promile. Požiar pobedimským hasičom oznámil jeden z dobrovoľných členov hasičského zboru v Pobedime, takže dobrovoľníci prišli k udalosti skôr ako profesionáli z Nového Mesta Nad Váhom.

22. 09. 2016 09:02  |  Krimi / Doprava obsahuje fotogalériu
Opitý vodič skončil s vozidlom Alfa Romeo v odvodňovacom kanáli. (KR HaZZ)

Piešťanec s 3,6 promile v krvi zapichol auto do kanála

Až na dva roky môže ísť za mreže opitý 35-ročný Piešťanec, ktorý skončil vo štvrtok 15. septembra večer aj s autom Alfa Romeo Giulietta v odvodňovacom kanáli. Prerazil zábradlie na Veternej ulici, auto prevrátil na strechu, no jemu ani spolujazdcovi z Piešťan sa nič vážnejšie nestalo. Policajti vodičovi namerali viac ako 3,6 promile alkoholu v dychu. Čerešničkou na torte bolo, že jazdil bez oprávnenia. Auto mu nepatrilo.

21. 09. 2016 11:00  |  Krimi / Doprava
Tri škodovky a citroen sa ťukli v pondelok 8. augusta v Krakovanoch. (KR HaZZ)

Reťazová nehoda - vodičku museli ratovať záchranári

Piešťanskí hasiči mali v uplynulom týždni len tri výjazdy, z nich jeden bol planý poplach. Riešili dopravnú nehodu v Krakovanoch a potopu z práčky na Vážskej ulici v Piešťanoch.

17. 08. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Vodiča z Moravian nad Váhom chceli odviezť záchrankou, napokon ho prevážali vrtuľníkom. (KR HaZZ)

Zraneného vodiča prevážal od Striebornice vrtuľník

Piešťanskí hasiči, ale aj dobrovoľníci z Moravian nad Váhom, Pobedima, Vŕbového a ďalších obcí mali v uplynulom týždni desiatky výjazdov k zaplaveným domom, pivniciam, dvorom i k popadaným stromom na cestách. Regiónom sa prehli búrky s prívalovými dažďami. Najvážnejší výjazd mali Piešťanci k vodnej nádrži Striebornica, kde zraneného motocyklistu prevážal vrtuľník.

11. 08. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
V Piešťanskom okrese vodiči v prvom polroku 2016 havarovali 53-krát. (KR HaZZ)

V okrese bolo viac nehôd ako vlani

Trnavská krajská polícia zaevidovala za prvý polrok 550 dopravných nehôd, čo je o 32 menej ako vlani. Najviac, 158, ich zaznamenali v okrese Trnava, v Piešťanskom okrese vodiči havarovali 53-krát, čo je o sedem viac ako v predchádzajúcom období.

09. 08. 2016 11:00  |  Krimi / Doprava
Na
križovatke ulíc Štefánikova a Kuzmányho spôsobil nehodu opitý vodič. (KR HaZZ)

Za volant sadol opitý

Piešťanskí hasiči mali v uplynulom týždni množstvo zásahov. Z Váhu vyťahovali utopeného človeka, asistovali pri dopravnej nehode s opitým vodičom, hasili požiare vo Vrbovom, na Banke i v Moravanoch nad Váhom, ba zachraňovali aj mláďa labute zachytené na háčiku, ktoré ochraňoval zúrivý gunár.

04. 08. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
V máji na ceste smerom na Havran vodička nezvládla
riadenie a napálila do stromu. (KR HaZZ)

V Piešťanskom okrese bolo viac nehôd ako vlani

Trnavská krajská polícia zaevidovala za prvý polrok 550 dopravných nehôd, čo je o 32 menej ako vlani. Najviac, 158, ich zaznamenali v okrese Trnava, v Piešťanskom okrese vodiči havarovali 53-krát, čo je o sedem viac ako v predchádzajúcom období.

11. 07. 2016 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
Auto, ktoré ľavou stranou narazilo do stromu, sa zlomilo na polovicu. (KR HaZZ)

Vodič z Drahoviec nabúral do stromu

Piešťanskí hasiči zasahovali v uplynulom týždni pri vážnej dopravnej nehode vodiča dodávky z Drahoviec, ktorá nabúrala do stromu za Krakovanmi. Hasili tiež požiar kontajnera a pomáhali vodičom dymiaceho autobusu a osobného auta. Obidvom zlyhal chladiaci systém.

23. 06. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Vodič Hondy Civic si zákrutu na Banke po tejto nehode určite zapamätá. (KR HaZZ)

Vyletel do protismeru, z miesta nehody ušiel

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni dvakrát na Banku. Najskôr zasahovali na Odborárskej ulici, kde v stredu 25. mája pílili konár, ktorý nebezpečne prevísal nad cestou. Odpílili ho za pomoci vysokozdvižnej plošiny. Do tejto obce vyrazili so zapnutými sirénami aj v nedeľu 29. mája.

02. 06. 2016 09:00  |  Krimi / Doprava
Články 31 - 40 z 45

Anketa