Topfest

Doprava

V nedeľu popoludní sa pri kolonáde zrazil motocyklista s osobným autom. (KR HaZZ)

Zrážka motocyklistu s osobným autom na Winterovej

Piešťanskí hasiči prežili pracovný týždeň v znamení hasenia požiarov, asistencie pri dopravných nehodách, otvárania cely policajného zaistenia i evakuácie budovy okresného súdu. Príslušníci pílili aj strom na Lipovej ulici, ktorý sa zrútil na osobné auto.

12. 04. 2017 10:00  |  Krimi / Doprava
Vodič zachránil mladú ženu z horiaceho auta (KR PZ)

Vodič zachránil mladú ženu z horiaceho auta

Hrdinovia ešte nevymreli. Jeden, novodobý, zachránil mladú ženu z horiaceho auta. Stihol ju z neho vytiahnuť skôr, než by došlo k tragédii. Stalo sa to pri Zvončíne, kde s autom čelne narazila do stromu.

06. 04. 2017 10:02  |  Región / Aktuálne
Maloletá Trnavčanka jazdila na bicykli po chodníku a následne začala prechádzať cez Špačinskú ulicu po priechode pre chodcov, pričom nedala prednosť zľava prichádzajúcemu autobusu. (TS KrPZ Trnava)

13 ročná cyklistka vošla do cesty autobusu

Len minulý týždeň sme informovali o viacerých dopravných nehodách s účasťou chodcov a cyklistov. Včera (3. apríla) opätovne došlo k nehode 13 ročnej cyklistky s autobusom.

04. 04. 2017 14:50  |  Krimi / Doprava
Za obcou Krakovany vyletela Škoda Felicia do poľa a zhorela. (KR HaZZ)

Horelo na Bodone, v Drahovciach aj auto za Krakovanmi

Piešťanskí hasiči v uplynulom týždni pílili stromy za Havranom, hasili požiare trávy v Drahovciach aj na Bodone, uvoľňovali zaseknutých ľudí vo výťahu na železničnej stanici a objavili aj mŕtvu ženu v byte na Royovej ulici v Piešťanoch.

30. 03. 2017 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Biela Škoda Fábia zrazila osemročného chlapca (KR PZ)

Prašník: Auto zrazilo osemročného chlapca

Polícia zaevidovala v Trnavskom kraji od nedele tri dopravné nehody s účasťou dvoch chodcov a jednej cyklistky. V jednom prípade bolo účastníkom nehody maloleté dieťa, pri druhej nehode asistoval aj alkohol.

28. 03. 2017 15:51  |  Krimi / Doprava
Polícia vyšetruje okolnosti utorkovej dopravnej nehody, pri ktorej sa ťažko zranili tri osoby. (KR PZ)

Pri Ružindole sa pri dopravnej nehode ťažko zranili tri osoby

Polícia vyšetruje okolnosti utorkovej dopravnej nehody, pri ktorej sa ťažko zranili tri osoby. 18-ročný mladý vodič z okresu Žarnovica išiel autom od Ružindola na Trnavu. S autom Škoda Felícia nezvládol riadenie a pri prejazde pravotočivou zákrutou prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s autom Citroen C3, ktoré viedla 55-ročná žena z neďalekej obce. Pri nehode došlo k vážnemu zraneniu vodiča aj 17-ročného spolujazdca a ťažko sa zranila aj vodička z Citroena. Obom vodičom bola odobratá krv na zistenie alkoholu v čase nehody.

22. 03. 2017 13:22  |  Krimi / Doprava
V pondelok 6. marca pred siedmou hodinou večer sa v Sokolovciach stala dopravná nehoda. (HaZZ)

Havária v Sokolovciach – zranili sa dvaja dospelí a jedno dieťa

V pondelok 6. marca pred siedmou hodinou večer sa v Sokolovciach stala dopravná nehoda. V aute, ktoré havarovalo na štátnej ceste II/507 boli tri osoby.

07. 03. 2017 12:32  |  Krimi / Doprava
Za Vrbovým nabúral do stromu vodič osobného auta z Bratislavy. (vd)

Vodiči podcenili hmlu a mráz

Tma, hmla, mrznúca cesta, jazda od cestného stĺpika k stĺpiku - táto kombinácia je doslova smrteľná, ak jazdíte neopatrne a rýchlo. Uvedený jav sa vyskytol na cestách piešťanského regiónu vo štvrtok 16. februára.

23. 02. 2017 10:00  |  Krimi / Doprava
Na diaľnici v smere Piešťany - Bratislava havaroval vodič Peugeotu 207. (KR HaZZ)

Hasičský týždeň v znamení nehôd i nešťastnej udalosti

Piešťanskí hasiči mali v uplynulom týždni sedem výjazdov. Riešili dopravné nehody na Banke, za Chtelnicou i na na diaľnici, z rieky Váh ťahali uhynutú labuť a zavolali ich aj k samovražde v Ostrove.

16. 02. 2017 10:00  |  Krimi / Doprava
V polovici januára na diaľnici vyhasol život 41-ročného Piešťanca. Šiel pešo, vodiči nestihli zareagovať... (KR PZ)

V januári zomreli na cestách kraja štyri ľudia

Štyri dopravné nehody s tragickým koncom – to je zatiaľ sumár tragédií, ktoré sa stali na januárových cestách Trnavského kraja. Zahynul pri nich aj 41-ročný Piešťanec. Pri každej mediálnej správe, ktorú poslali hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, boli v závere vážne varovania!

10. 02. 2017 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Články 11 - 20 z 45

Anketa