Doprava

Ilustračné foto. (vd)

Dnes budú policajti merať rýchlosť, za volantom netelefonujte

Dnes, čiže vo štvrtok 15. februára bude v celom Trnavskom kraji prebiehať policajná akcia v doprave. Na bezpečnosť na cestách bude dohliadať zvýšený počet policajných hliadok. Posvietia si na rýchlosť aj telefonovanie za volantom.

15. 02. 2018 09:49  |  Krimi / Doprava
Hasiči poskytli zranenému spolujazdcovi z motocykla prvú pomoc. (KR HaZZ)

Zachraňovali motocyklistov, hasili požiare

Piešťanskí hasiči mali v uplynulom týždni plné ruky práce s hasením požiarov v Piešťanoch aj v Moravanoch nad Váhom. Zachraňovali tiež motocyklistu a jeho spolujazdca, ktorí havarovali vo Veselom.

12. 07. 2017 10:00  |  Krimi / Doprava
Zájazdový autobus sa prevrátil zrejme v dôsledku šmyku (Piešťany TV)

Pri Bučanoch havaroval autobus plný ľudí

Zranených z vážnej dopravnej nehody autobusu, ktorý sa dnes pred deviatou hodinou prevrátil medzi obcami Bučany a Trakovice, previezli sanitky do nemocníc v Trnave, Galante a Piešťanoch. Jednu vážne zranenú osobu previezol vrtuľník do nemocnice v Bratislave. Pri nehode podľa informácií hovorcu operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Borisa Chmela utrpeli štyri osoby ťažké zranenia, 14 stredne ťažké a niekoľko ďalších ľudí vyviazlo s ľahkými zraneniami.

01. 07. 2017 11:58  |  Krimi / Doprava
K nehode došlo v piatok, 9. 6. 2017 v čase o 18.03 h v Trnave na kruhovom objazde v križovatke ulíc Dohnányho, 9. mája, Zelenečská, Tamaškovičova. (KR PZ)

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody v Trnave

Dopravní policajti pátrajú po vodičovi, ktorý mal byť účastníkom dopravnej nehody a po náraze do cyklistu z miesta odišiel. K nehode došlo v piatok, 9. 6. 2017 v čase o 18.03 h v Trnave na kruhovom objazde v križovatke ulíc Dohnányho, 9. mája, Zelenečská, Tamaškovičova.

14. 06. 2017 14:14  |  Krimi / Doprava
Ilustr. foto (FB odťahová služba SOS)

Počet nehôd aj zranených pri nehodách stúpol

V Trnavskom kraji zaevidovala polícia 539 dopravných nehôd, čo je o 94 nehôd viac ako vlani. Negatívne je hodnotený nielen zvýšený počet nehôd, ale aj následky pri dopravných nehodách. O život prišlo 16 osôb, 34 osôb sa zranilo ťažko a 250 ľahko. Pri každej desiatej nehode namerali policajti vodičovi za volantom alkohol.

07. 06. 2017 12:13  |  Krimi / Doprava
Zdemolované autá na rohu Vrbovskej a Bratislavskej cesty. (FB odťahová služba SOS)

Auto preletelo cez zábradlie na chodník

Na križovatke ciest Bratislavská-Vrbovská v Piešťanoch sa v piatok 26. mája pred polnocou stala vážna dopravná nehoda dvoch motorových vozidiel Volkswagen Golf a Peugeot 406. Po silnom náraze doslova vymrštilo mladú ženu z peugeota. Auto prerazilo železné zábradlie pred obchodnou prevádzkou na rohu križovatky, poškodilo aj schody. Pri nehode sa zranilo päť zo siedmich mladých ľudí. Žena mala krvácajúce poranenie hlavy, privolaným hasičom si sťažovala na bolesť hlavy, hrudníka, krku i nôh, záchranári ju previezli do nemocnice.

31. 05. 2017 09:09  |  Krimi / Na hrane zákona
V obci Banka sa pri nehode dvoch osobných áut zranil jeden človek. (KR HaZZ)

Nehoda na Banke, oheň v Drahovciach

Piešťanskí hasiči v uplynulom týždni zasahovali nielen pri nehode kamiónu s propán-butánovými fľašami, ale hasili aj čiernu skládku za drahovským družstvom a zasahovali tiež pri nehode v obci Banka.

04. 05. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Stopári sú slušne oblečení a pôsobia dôveryhodne. (PZ SR)

Pozor na stopujúcich Rumunov na D1!

Polícia Slovenskej republiky varuje občanov, že osoby rumunského občianstva sa na diaľnici D1 snažia zastavovať motorové vozidlá.

03. 05. 2017 11:00  |  Krimi / Doprava
Teplická ulica: Dieru v rozšírenej komunikácii vysekali a zalievajú asfaltom. (am)

Nové parkoviská, nové diery v asfalte

Ešte začiatkom minulého týždňa sa na Teplickej ulici v Piešťanoch obyvatelia dívali na čudné rozšírenie príjazdovej cesty a spojenie nového parkoviska so starým asfaltom, kde vznikali hlboké a niekoľko centimetrov široké diery. Stavebníci sa pustili do opravy, a tak pomaly pribúdajú nové farebné pásy asfaltu. Parkoviska na Ulici A. Hlinku sa to však netýka.

27. 04. 2017 13:00  |  Piešťany / Aktuálne
Na Slovensku prekročilo stanovené rýchlosti takmer 1100 vodičov. (Ilustr. foto :VD)

V Piešťanoch namerali 12 prekročení rýchlosti

Napriek tomu, že polícia vopred zverejnila presné miesta a ulice, na ktorých budú jej príslušníci na celom Slovensku merať rýchlosť, výsledky sú podľa hovorkyne Prezídia Policajného zboru Denisy Baloghovej neuveriteľné. Počas rýchlostného 24-hodinového maratónu odhalili muži zákona 45 vodičov, ktorí prekročili stanovenú rýchlosť. Našťastie, nikto neprišiel o život. Merali aj v Piešťanoch na Hollého ulici. Tu nachytali dvanástich príliš sa ponáhľajúcich šoférov.

27. 04. 2017 12:00  |  Krimi / Doprava
Články 1 - 10 z 48
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa