Opäť hľadali bombu, tentoraz na súde

Štvrtok 12. 04. 2018 11:11  | Krimi / Čierna kronika  | Autor: vd

Od udalosti, keď nahlásili bombu v Slovenskej sporiteľni, neuplynuli ani štyri dni a polícia opäť riešila podobnú udalosť. Tentoraz mala byť nastražená bomba v budove okresného súdu. V Piešťanoch sa takáto nachádza na Nálepkovej ulici. Polícia, ktorá tu zasahovala si na pomoc zavolala aj piešťanských hasičov.

Ešte ani "nevychladla" informácia o údajnej bombe v Slovenskej sporiteľni a už polícia opäť zisťovala, či nie je ohrozený Okresný súd v Piešťanoch. Ilustr. foto

Ešte ani "nevychladla" informácia o údajnej bombe v Slovenskej sporiteľni a už polícia opäť zisťovala, či nie je ohrozený Okresný súd v Piešťanoch. Ilustr. foto (Autor: th)

 
"Boli vykonané bezpečnostné opatrenia, tie sme ukončili s negatívnym výsledkom. Prípad vyšetruje Krajské policajné riaditeľstvo v Trenčíne," uviedla hovorkyňa trnavskej polície, Mária Linkešová.

AKTUALIZOVANÉ:

"Dnes v ranných hodinách neznámy mužský hlas na tiesňovú linku č. 112 oznámil, že na súde je bomba a zložil. Nekonkretizoval na ktorom. Polícia okamžite začala vykonávať adekvátne bezpečnostné opatrenia a na všetkých súdoch vykonáva pyrotechnickú a bezpečnostnú prehliadku.
Policajný vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Trenčína  začal trestné stíhanie vo  veci trestného činu šírenia poplašnej správy. V Trenčianskom kraji bola pyrotechnická prehliadka ukončená- žiadna výbušnina ani nástražný výbušný systém nebol nájdený," uviedla trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.

GARGO
Regal Burger

Anketa