Čierna kronika

Policajný zbor Slovenskej republiky

Pri Maduniciach vyhasol ľudský život

Daždivé počasie a mokrá vozovka sa stala v utorok ráno o 07.40 h osudným pre 34-ročného Trnavčana. Vodič na aute Renault Laguna išiel po ceste I/61 od Trnavy smerom na Madunice, keď pravdepodobne na mokrej vozovke nezvládol riadenie a s autom prešiel do protismeru.

02. 09. 2014 11:16  |  Krimi / Čierna kronika
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody. (KR PZ)

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrení dopravnej nehody, ktorá sa stala v utorok 19. augusta o 13.20 h v Trnave na Nitrianskej ulici pred spoločnosťou TNAD. Zrazili sa pri nej osobné auto Škoda Fabia Combi striebornej metalízy a osobné auto Škoda Octavia bielej farby.

26. 08. 2014 12:16  |  Krimi / Čierna kronika obsahuje fotogalériu
Vodič VW Passat narazil v Trebaticiach do Suzuki SX4. (HaZZ)

Zásahy piešťanských hasičov

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni k ôsmim výjazdom. Hasili požiare suchej trávy aj odpadu, zachraňovali zdemolovanú dodávku na letisku aj zapadnutý autobus na Lodenici a asistovali aj pri dopravnej nehode v Trebaticiach.

20. 08. 2014 10:00  |  Krimi / Čierna kronika
Audi A4 narazilo do zvodidiel pri Hornej Strede, posádke sa nič nestalo. (HaZZ)

Zásahy piešťanských hasičov

Piešťanskí hasiči minulý týždeň zvešiavali zo stromu nešťastného muža, ktorý spáchal samovraždu obesením, zavolali ich aj k planému poplachu do reštaurácie Centrál, pomáhali vodičke vyťahovať z brehu Biskupického kanálu jej auto a riešili aj nehodu na diaľnici.

13. 08. 2014 09:00  |  Krimi / Čierna kronika
Tragická nehoda na juhovýchodnom obchvate Trnavy. (KR PZ)

Polícia žiada o pomoc pri vyšetrení dopravnej nehody

Vo štvrtok (7. augusta) okolo 18.00 h došlo na juhovýchodnom obchvate Trnavy k tragickej dopravnej nehode.

08. 08. 2014 11:50  |  Krimi / Čierna kronika obsahuje fotogalériu
Policajný zbor Slovenskej republiky

TRNAVA: Smrteľná nehoda sa stala podvečer na obchvate mesta

Tragická dopravná nehoda sa stala 7. augusta o 18:10 na juhovýchodnom obchvate v Trnave. Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, vodič auta Ford Focus tam z nezistených príčin prešiel do protismeru a potom došlo k zrážkam s dvoma autami. Vodič zo Senice (1959), ktorý šoféroval Ford Focus, svojím zraneniam podľahol, jeho spolujazdec má ľahšie zranenia. Autu sa v protismere stihol vyhnúť vodič prvého idúceho auta. Skončil v poli bez zranení, jeho spolujazdkyňa mala ľahšie zranenie. Focus sa čelne zrazil s druhým autom Ford C-Max, v ktorom sa zranil vodič a narazil bočne ešte aj do tretieho auta Citroën. V aute Ford C-Max viezol vodič v autosedačke dvojročné dieťa, ktoré bolo po nehode otrasené. Polícia zdokumentovala prípad a vyšetruje príčiny nehody.

08. 08. 2014 07:53  |  Krimi / Čierna kronika
Požiar osobných motorových vozidiel (HaZZ)

Trnava: Požiar osobných motorových vozidiel

Dňa 02. augusta 2014 po 14.00 hod. bol ohlásený požiar 5 osobných motorových vozidiel (Kia Sportage, Škoda Felícia, Suzuki SX4, Ford Focus, Smart For Four) na Veternej ulici v Trnave. Príčina vzniku požiaru bola predbežne určená ako skrat na elektroinštalácii jedného z osobných motorových vozidiel. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy. Následkom požiaru vznikla majiteľom osobných motorových vozidiel priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 20.000,- €.

04. 08. 2014 10:15  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Dopravná nehoda pri Bučanoch. (KR PZ)

Polícia objasňuje dopravnú nehodu

Polícia žiada občanov aj o pomoc pri objasnení dopravnej nehody. V stredu (30.júla) o 21.35 h na ceste I/61 medzi Trnavou a Bučanmi viedol nezistený vodič neznáme auto smerom na Bučany. V km 57 predchádzal iné auto, pričom ohrozil posádku oproti idúceho Renaultu Clio červenej farby. Jeho 26 ročná vodička z Trnavy, aby zabránila zrážke, strhla riadenie vozidla vpravo a skončila mimo cesty. Polícia žiada svedkov tejto nehody, aby sa prihlásili na dopravnom inšpektoráte na čísle: 0961 10 3510 alebo na bezplatnej linke 158.

31. 07. 2014 11:55  |  Krimi / Čierna kronika obsahuje fotogalériu
Policajný zbor Slovenskej republiky

Vodič havarovanej Fabie bol opitý

Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala minulý týždeň vo štvrtok, v skorých ranných hodinách. 22 ročný vodič viedol osobné auto Škoda Fabia po ceste od obce Chtelnica na obec Nižná. Neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, vyšiel vpravo mimo cesty, kde sa s autom prevrátil. Po dopravnej nehode ho policajná hliadka z Obvodného oddelenia PZ Vrbové podrobila dychovej skúške, pri ktorej mu bola nameraná hodnota 0,77 mg alkoholu, čo je v prepočte 1,60 promile. Vodiča policajti poučili o možnosti požiadať o odber krvi alebo iného biologického materiálu, pričom vodič túto možnosť nevyužil. Pri dopravnej nehode sa nikto nezranil, na aute vznikla škoda asi 2000 Eur. Lustráciou v evidenciách policajti zistili, že mladý muž, ktorý viedol auto, nie je vôbec držiteľom vodičského oprávnenia žiadnej skupiny.

29. 07. 2014 14:40  |  Krimi / Čierna kronika
Nehoda pri Trnave stála staršieho motorkára z Košíc život.  (KR PZ)

Motorkár zrážku neprežil

Tragická dopravná nehoda sa stala v nedeľu 6. júla o pol piatej. Na rýchlostnej ceste R1 pred Trnavou jazdil 51-ročný motorkár z Košíc v smere do Nitry. Pri križovatke s diaľnicou D1 zrejme zmenil náhle smer jazdy a došlo k zrážke s autom Rover 45. Vodič motorky na mieste zraneniam podľahol. Policajti podrobili vodiča auta dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Okolnosti nehody polícia naďalej vyšetruje.

09. 07. 2014 13:18  |  Piešťany / Aktuálne
Články 41 - 50 z 652
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa