Čierna kronika

Poškodili kostol, polícia ich vypátrala (KR PZ)

Poškodili kostol, polícia ich vypátrala

Polícia vypátrala a obvinila dvoch mužov, ktorí sú podozriví z poškodenia evanjelického kostola v Sasinkove v okrese Hlohovec.

21. 10. 2014 14:30  |  Krimi / Čierna kronika
Telo 19-ročného mladíka našiel rybár vo Váhu. (HaZZ)

Na Sĺňave našli utopeného mladíka

Polícia minulý týždeň požiadala občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnom 19-ročnom mužovi z Dvorníkov, ktorého videli naposledy živého v sobotu 20. septembra o 8.30 h v Piešťanoch na ulici Pod Párovcami. Mladíka, ktorý mal údajne prechodný pobyt na Banke, našli utopeného.

30. 09. 2014 09:30  |  Krimi / Čierna kronika
Ilustr. foto (KR PZ)

Mladíka chytili pri vlámačke

Polícia v Leopoldove obvinila z prečinu krádeže v štádiu pokusu a porušovania domovej slobody 18-ročného mladíka zo Šulekova.

23. 09. 2014 16:00  |  Krimi / Čierna kronika
Policajný zbor Slovenskej republiky.

Neúspešná vlámačka

Polícia v Leopoldove obvinila z prečinu krádeže v štádiu pokusu a porušovania domovej slobody 18-ročného mladíka zo Šulekova. V piatok 12. deptembra okolo 13.00 h prišli traja muži na osobnom aute Suzuki do obce Dolné Zelenice. Auto zaparkovali pri miestnom cintoríne, pričom jeden zostal sedieť v aute a dvaja prešli cez pole k súkromnému pozemku. Preliezli plot a s úmyslom vlámať sa do domu prinesenými skrutkovačmi, vošli do altánku, kde ich vyrušil majiteľ. Dvojica sa dala na útek, avšak jedného z nich zadržal policajt Obvodného oddelenia PZ Leopoldov. Vyšetrovaním bolo zistené, že mladík sa už v minulosti dopustil podobnej trestnej činnosti a „bol v podmienke. Obvinenému hrozí odňatie slobody na šesť mesiacov až tri roky, po ďalších dvoch komplicoch polícia pátra.

18. 09. 2014 10:00  |  Krimi / Čierna kronika
Mestská polícia Piešťany.

Z denníka mestskej polície

14. 09. 2014 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Útočník napadol svoju obeť pri bráne azylového domu na Bodone. (red)

Dcéru s matkou napadol autom aj vidlami

Šokujúcu drámu zažili obyvatelia účelového zariadenia Domum v Piešťanoch. Dvadsaťštyriročný mladík z Maduníc si v nedeľu 7. septembra popoludní vyčkal pred kovovou bránou na pätnásťročnú Sabrinu ubytovanú v tomto zariadení. Keď ju zbadal, v plnej rýchlosti preletel so svojím autom cez parkovisko, vrazil do obete a pritlačil ju tak, že jej takmer odtrhol nohu.

09. 09. 2014 08:40  |  Krimi / Čierna kronika
Policajný zbor Slovenskej republiky

Pri Maduniciach vyhasol ľudský život

Daždivé počasie a mokrá vozovka sa stala v utorok ráno o 07.40 h osudným pre 34-ročného Trnavčana. Vodič na aute Renault Laguna išiel po ceste I/61 od Trnavy smerom na Madunice, keď pravdepodobne na mokrej vozovke nezvládol riadenie a s autom prešiel do protismeru.

02. 09. 2014 11:16  |  Krimi / Čierna kronika
Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody. (KR PZ)

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrení dopravnej nehody, ktorá sa stala v utorok 19. augusta o 13.20 h v Trnave na Nitrianskej ulici pred spoločnosťou TNAD. Zrazili sa pri nej osobné auto Škoda Fabia Combi striebornej metalízy a osobné auto Škoda Octavia bielej farby.

26. 08. 2014 12:16  |  Krimi / Čierna kronika obsahuje fotogalériu
Vodič VW Passat narazil v Trebaticiach do Suzuki SX4. (HaZZ)

Zásahy piešťanských hasičov

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni k ôsmim výjazdom. Hasili požiare suchej trávy aj odpadu, zachraňovali zdemolovanú dodávku na letisku aj zapadnutý autobus na Lodenici a asistovali aj pri dopravnej nehode v Trebaticiach.

20. 08. 2014 10:00  |  Krimi / Čierna kronika
Audi A4 narazilo do zvodidiel pri Hornej Strede, posádke sa nič nestalo. (HaZZ)

Zásahy piešťanských hasičov

Piešťanskí hasiči minulý týždeň zvešiavali zo stromu nešťastného muža, ktorý spáchal samovraždu obesením, zavolali ich aj k planému poplachu do reštaurácie Centrál, pomáhali vodičke vyťahovať z brehu Biskupického kanálu jej auto a riešili aj nehodu na diaľnici.

13. 08. 2014 09:00  |  Krimi / Čierna kronika
Články 31 - 40 z 648
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa