Čierna kronika

Smrť pre peniaze

Na Štedrý deň ráno našiel v rodinnom dome vo Vrbovom 59-ročný miestny občan svoju 50-ročnú družku, pochádzajúcu z Piešťan, bez známok života. Deň predtým sa obaja, potužení alkoholom, nezhodli kvôli peniazom a po hádke muž použil voči žene násilie. Po incidente šli spať, Piešťanka sa však už ráno nezobudila.

28. 12. 2015 12:18  |  Krimi / Čierna kronika
Tragická nehoda na ceste za Bankou. (KR PZ)

Šmyk ukončil život mladíka

Hustá hmla a klzká vozovka sa stali osudnými pre 26-ročného muža za volantom Fiata. Na ceste za Bankou smerom k horskému priechodu Havran sa v stredu 23. decembra po 16.00 h rozhodol predbiehať. Pri tomto manévri dostal šmyk, prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim autobusom a náraz ho odhodil späť do predbiehaného vozidla. Ťažko zranený vodič po prevoze do nemocnice zomrel. V zdravotníckom zariadení skončil aj jeho spolujazdec a jeden cestujúci z autobusu, jeho ďalší štyria pasažieri potrebovali jednorazové ošetrenie.

28. 12. 2015 12:13  |  Krimi / Čierna kronika
Hasiči vyťahovali zo Sĺňavy telo neznámeho potetovaného muža. (ilustr. foto: Supa)

Hasiči vytiahli z Váhu potetovaného utopenca

V uplynulom týždni piešťanskí hasiči zasahovali štyri razy. Hasili požiar strechy rodinného domu v Bojničkách, z Váhu vyťahovali utopeného človeka, zachraňovali mačku a odstraňovali následky dopravnej nehody.

03. 12. 2015 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Stopy krvi sa našli na múre pod oknom (v strede) a na zemi školy, kde obeť pred pár rokmi maturovala. (pror)

Nočná hádka vo Vrbovom skončila smrťou

Nočná hádka v jednej z miestnych herní vo Vrbovom skončila tragicky pre 23-ročného bývalého absolventa miestneho gymnázia J. B. Magina. „Mladíka s ťažkými poraneniami hlavy sme v kritickom stave previezli do piešťanskej nemocnice,“ povedal Boris Chmel, hovorca Záchrannej zdravotnej služby SR.

11. 09. 2015 12:44  |  Krimi / Čierna kronika
V Novej Lehote, časť Dolina, narobil oheň škody v hodnote asi 15-tisíc eur. (HaZZ)

Týždeň v znamení požiarov - horelo obilie, autá i budovy

Piešťanskí hasiči sa minulý týždeň takmer nevyzliekli zo zásahových oblekov. V tropických horúčavách hasili štrnásť požiarov, zasahovali pri štyroch dopravných nehodách a riešili rovnaký počet technických problémov. Najväčší požiar bol v Doline na Novej Lehote, kde oheň preskočil z poľa na hospodárske budovy. So živlom tam bojovalo takmer štyridsať mužov.

22. 07. 2015 09:00  |  Piešťany / Aktuálne

Pokračovala lavína samovrážd dievčat?

Vo zvyšku obhoreného stohu slamy našli hasiči v Bojnej v stredu 22. apríla mŕtve torzo ženského tela. Strašný nález objavili až potom, čo nechali dohorieť stoh, ktorého požiar im nahlásili v noci. Predpokladá sa, že mŕtvou môže byť 16-ročná gymnazistka Kristína D. z Bojnej, ktorá sa večer predtým pohádala s mamou a odišla z domu. Vedľa torza obhoreného tela ležala zbraň.

28. 04. 2015 12:00  |  Krimi / Čierna kronika
K tragédii došlo v rodinnom dome na Chalupkovej ulici. (red)

TRAGÉDIA: 14-ročná Piešťanka skoncovala so životom

Hneď na začiatku jarných prázdnin si siahla na život výstrelom zo zbrane 14-ročná ôsmačka z Piešťan. Poraneniam na mieste podľahla. Zatiaľ ale ešte nie je známe, či išlo o nešťastnú náhodu alebo samovraždu.

03. 03. 2015 09:00  |  Piešťany / Aktuálne

Pred smrťou sa snažil doplaziť k svojmu domu

Pobedimčan, ktorý šiel na svätú omšu v nedeľu 22. februára okolo pol siedmej ráno, objavil na ulici strašný nález - mŕtveho muža. Bol zablatený a zakrvavený, bez dokladov, takže privolaná polícia musela zisťovať jeho totožnosť. Ukázalo sa, že k svojmu domu sa snažil čo najbližšie doplaziť 42-ročný obyvateľ Pobedima, Miloš P.

24. 02. 2015 12:00  |  Piešťany / Aktuálne
Nehoda pri Radošine.
 (KR PZ Nitra)

Zrážka áut si vyžiadala život 57-ročnej ženy

Tragická nehoda sa stala dnes krátko po 07:00 pri Radošine v Topoľčianskom okrese.

14. 01. 2015 16:25  |  Krimi / Čierna kronika

Z denníka Mestskej polície

V budove niekdajšej základnej školy na sídlisku Adama Trajana v stredu 3. decembra zadržala hliadka mestskej polície podozrivého z krádeže. Päťdesiatštyriročný J. M. z Veselého vošiel s károu do budovy opustenej školy, kde robil lomoz. Privolaní policajti muža zaistili a odovzdali štátnym policajtom.

14. 12. 2014 15:00  |  Krimi / Čierna kronika
Články 21 - 30 z 652
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa