Čierna kronika

Hasiči nasadili v zadymenom činžiaku aj pretlakovú ventiláciu. (vd)

Požiar bytu spôsobil fajčiar

Na Ulici Alexandra Dubčeka v Piešťanoch horelo. Požiar sa rozpútal v byte na najvyššom podlaží jedného z činžiakov v nedeľu 15. mája popoludní. K zásahu zavolali piešťanských hasičov i políciu.

15. 05. 2016 17:29  |  Krimi / Čierna kronika
Pri adrenalínovom koníčku zahynul 47-ročný Piešťanec. Ilustr. foto (archív mf)

Pri Dolnom Srní zahynul paraglidista z Piešťan

Hasiči z Nového Mesta nad Váhom zasahovali v sobotu 7. mája neďaleko obce Dolné Srnie. V ťažko dostupnom teréne sa tam zrútil 47-ročný paraglidista Karol T. z Piešťan, ktorý pád, bohužiaľ, neprežil.

10. 05. 2016 09:00  |  Krimi / Čierna kronika
V areáli trnavskej nemocnice horel sklad (KR HaZZ)

V areáli trnavskej nemocnice horel sklad

Hasiči z Trnavy vyrážali v noci k požiaru budovy v areáli Fakultnej nemocnice v Trnave. V čase ich príchodu bola požiarom zachvátená strecha a jedna stena starej budovy. Jej poškodením vznikla nemocnici škoda predbežne vyčíslená na 10-tisíc eur.

05. 05. 2016 12:20  |  Región / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Najskôr horelo BMW a potom Mitsubishi. (KR HaZZ)

Na Nikola Teslu horeli dve autá

V pondelok 18. apríla v noci začali horieť na Ulici Nikola Teslu v Piešťanoch osobné motorové vozidlá značky BMW a Mitsubishi, obe v majetku jednej rodiny. K požiaru zavolali o 0.57 h piešťanských hasičov.

18. 04. 2016 11:06  |  Krimi / Čierna kronika obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (vd)

Pod kolesami rýchlika zahynul muž

V stredu 13. apríla na poludnie zahynul pod kolesami rýchlika Fixinela idúceho z Bratislavy do Košíc muž v úseku medzi Veľkými Kostoľanmi a Piešťanmi. Tragédiu potvrdila aj polícia. Cestujúcim vo vlaku sa naskytol hrôzostrašný pohľad na mŕtveho. Vlak núdzovo zastal na koľajniciach v poli, niekoľko hodín meškal. Cestujúci nesmeli vyjsť von.

14. 04. 2016 12:05  |  Krimi / Čierna kronika
Poľský montér zahynul pri ukončovacích prácach, spadol z druhého poschodia. (vd)

Vo Vrbovom zahynul poľský montér

V stredu 9. marca v popoludňajších hodinách zahynul po páde z druhého poschodia 44-ročný montér z Poľska. Partia robotníkov práve v ten deň dorazila do Vrbového, aby vykonala ukončovacie práce na zateplenom činžiaku Sídliska 6. aprila.

09. 03. 2016 17:45  |  Región / Aktuálne obsahuje fotogalériu

Smrť pre peniaze

Na Štedrý deň ráno našiel v rodinnom dome vo Vrbovom 59-ročný miestny občan svoju 50-ročnú družku, pochádzajúcu z Piešťan, bez známok života. Deň predtým sa obaja, potužení alkoholom, nezhodli kvôli peniazom a po hádke muž použil voči žene násilie. Po incidente šli spať, Piešťanka sa však už ráno nezobudila.

28. 12. 2015 12:18  |  Krimi / Čierna kronika
Tragická nehoda na ceste za Bankou. (KR PZ)

Šmyk ukončil život mladíka

Hustá hmla a klzká vozovka sa stali osudnými pre 26-ročného muža za volantom Fiata. Na ceste za Bankou smerom k horskému priechodu Havran sa v stredu 23. decembra po 16.00 h rozhodol predbiehať. Pri tomto manévri dostal šmyk, prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s protiidúcim autobusom a náraz ho odhodil späť do predbiehaného vozidla. Ťažko zranený vodič po prevoze do nemocnice zomrel. V zdravotníckom zariadení skončil aj jeho spolujazdec a jeden cestujúci z autobusu, jeho ďalší štyria pasažieri potrebovali jednorazové ošetrenie.

28. 12. 2015 12:13  |  Krimi / Čierna kronika
Hasiči vyťahovali zo Sĺňavy telo neznámeho potetovaného muža. (ilustr. foto: Supa)

Hasiči vytiahli z Váhu potetovaného utopenca

V uplynulom týždni piešťanskí hasiči zasahovali štyri razy. Hasili požiar strechy rodinného domu v Bojničkách, z Váhu vyťahovali utopeného človeka, zachraňovali mačku a odstraňovali následky dopravnej nehody.

03. 12. 2015 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Stopy krvi sa našli na múre pod oknom (v strede) a na zemi školy, kde obeť pred pár rokmi maturovala. (pror)

Nočná hádka vo Vrbovom skončila smrťou

Nočná hádka v jednej z miestnych herní vo Vrbovom skončila tragicky pre 23-ročného bývalého absolventa miestneho gymnázia J. B. Magina. „Mladíka s ťažkými poraneniami hlavy sme v kritickom stave previezli do piešťanskej nemocnice,“ povedal Boris Chmel, hovorca Záchrannej zdravotnej služby SR.

11. 09. 2015 12:44  |  Krimi / Čierna kronika
Články 11 - 20 z 648
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa