Čierna kronika

Po požiari skladu odhadli škodu na majetku na dvadsaťtisíc eur. (KR HaZZ)

Horel sklad drogérie na Štefánikovej ulici

Na Štefánikovej ulici v Piešťanoch horel vo štvrtok 6. októbra večer sklad drogérie a papiera. Hasiči, ktorým požiar ohlásili po ôsmej hodine večer, vyrážali do starých Piešťan na dvoch autách značiek Atego a Tatra. Keď tam dorazili, časť skladu už bola v plameňoch.

13. 10. 2016 09:00  |  Krimi / Čierna kronika
Z vodnej nádrže Sĺňava vytiahli v pondelok 22. augusta telo utopenej ženy. (pror)

Našli nezvestnú Piešťanku utopenú na Sĺňave?

Pri rozsiahlej pátracej akcii polície a záchranárov na vodnej nádrži Sĺňava objavili s pomocou vrtuľníka v pondelok 22. augusta vyplavené nehybné telo. Podľa reakcie manžela Piešťanky Márie Fox Filovej, ktorý sledoval pátraciu akciu a zavolali ho na identifikáciu, ide zrejme o jeho už týždeň nezvestnú ženu. Polícia doposiaľ identitu nepotvrdila.

24. 08. 2016 10:00  |  Krimi / Čierna kronika
V Drahovciach došlo k tragédii (KR PZ)

Žena vypadla z kamióna, zomrela

V Drahovciach došlo k tragédii. Na ceste skonala 33 ročná Maduničanka, ktorá vypadla z rumunského kamióna. V utorok 28.júna. asi o 4.20 h si svedok v obci Drahovce všimol na zemi ležiace telo. Zatelefonoval na políciu a oznámil, čo videl. Vzápätí nato v meste Piešťany zastavila policajná hliadka rumunský kamión a posádku auta Škoda Felícia. 43 ročného rumunského vodiča a dvoch mužov z Felície polícia zadržala.

30. 06. 2016 10:41  |  Krimi / Čierna kronika
Nočný požiar áut v Chtelnici (KR HaZZ)

Nočný požiar áut v Chtelnici

V obci Chtelnica bol v stredu 8. júna v nočných hodinách ohlásený požiar jedného osobného motorového vozidla a vedľa stojacej dodávky. Oheň ohrozoval aj prístrešok na komunálny odpad vzdialený asi 1,5 metra. Požiar zlikvidovali hasiči z Piešťan jedným vysokotlakovým prúdom a jedným C prúdom, príčina jeho vzniku je v štádiu zisťovania. Predbežná škoda na vozidlách bola vyčíslená na 45-tisíc eur.

08. 06. 2016 09:09  |  Región / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Hasiči nasadili v zadymenom činžiaku aj pretlakovú ventiláciu. (vd)

Požiar bytu spôsobil fajčiar

Na Ulici Alexandra Dubčeka v Piešťanoch horelo. Požiar sa rozpútal v byte na najvyššom podlaží jedného z činžiakov v nedeľu 15. mája popoludní. K zásahu zavolali piešťanských hasičov i políciu.

15. 05. 2016 17:29  |  Krimi / Čierna kronika
Pri adrenalínovom koníčku zahynul 47-ročný Piešťanec. Ilustr. foto (archív mf)

Pri Dolnom Srní zahynul paraglidista z Piešťan

Hasiči z Nového Mesta nad Váhom zasahovali v sobotu 7. mája neďaleko obce Dolné Srnie. V ťažko dostupnom teréne sa tam zrútil 47-ročný paraglidista Karol T. z Piešťan, ktorý pád, bohužiaľ, neprežil.

10. 05. 2016 09:00  |  Krimi / Čierna kronika
V areáli trnavskej nemocnice horel sklad (KR HaZZ)

V areáli trnavskej nemocnice horel sklad

Hasiči z Trnavy vyrážali v noci k požiaru budovy v areáli Fakultnej nemocnice v Trnave. V čase ich príchodu bola požiarom zachvátená strecha a jedna stena starej budovy. Jej poškodením vznikla nemocnici škoda predbežne vyčíslená na 10-tisíc eur.

05. 05. 2016 12:20  |  Región / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Najskôr horelo BMW a potom Mitsubishi. (KR HaZZ)

Na Nikola Teslu horeli dve autá

V pondelok 18. apríla v noci začali horieť na Ulici Nikola Teslu v Piešťanoch osobné motorové vozidlá značky BMW a Mitsubishi, obe v majetku jednej rodiny. K požiaru zavolali o 0.57 h piešťanských hasičov.

18. 04. 2016 11:06  |  Krimi / Čierna kronika obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (vd)

Pod kolesami rýchlika zahynul muž

V stredu 13. apríla na poludnie zahynul pod kolesami rýchlika Fixinela idúceho z Bratislavy do Košíc muž v úseku medzi Veľkými Kostoľanmi a Piešťanmi. Tragédiu potvrdila aj polícia. Cestujúcim vo vlaku sa naskytol hrôzostrašný pohľad na mŕtveho. Vlak núdzovo zastal na koľajniciach v poli, niekoľko hodín meškal. Cestujúci nesmeli vyjsť von.

14. 04. 2016 12:05  |  Krimi / Čierna kronika
Poľský montér zahynul pri ukončovacích prácach, spadol z druhého poschodia. (vd)

Vo Vrbovom zahynul poľský montér

V stredu 9. marca v popoludňajších hodinách zahynul po páde z druhého poschodia 44-ročný montér z Poľska. Partia robotníkov práve v ten deň dorazila do Vrbového, aby vykonala ukončovacie práce na zateplenom činžiaku Sídliska 6. aprila.

09. 03. 2016 17:45  |  Región / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Články 11 - 20 z 652
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa