Čierna kronika

Posádka Peugeotu s troma Srbmi havarovala pri Drahovciach. (KR HaZZ)

Pri Drahovciach dostalo šmyk auto s troma Srbmi, prevrátili sa na strechu

Smrteľná nehoda na železnici, mydlová škvrna v potoku, havária motocyklistu, horiace auto a ďalšie prevrátené na streche, starenka, ktorej prišlo zle, psík padnutý v bazéne – to je výpočet hasičských výjazdov v uplynulom týždni.

12. 06. 2017 11:14  |  Krimi / Doprava
V týchto miestach došlo k tragédii. (vd)

Pod kolesami vlaku zahynula Piešťanka

V stredu 7. júna v noci zrazil vlak ženu z Piešťan. K prípadu zavolali hasičov aj políciu. K nešťastiu došlo po 23.00 hodine. Ženu zrazil vlak jazdiaci v smere Bratislava - Žilina.

08. 06. 2017 12:33  |  Krimi / Čierna kronika
V pondelok 6. marca pred siedmou hodinou večer sa v Sokolovciach stala dopravná nehoda. (HaZZ)

Havária v Sokolovciach – zranili sa dvaja dospelí a jedno dieťa

V pondelok 6. marca pred siedmou hodinou večer sa v Sokolovciach stala dopravná nehoda. V aute, ktoré havarovalo na štátnej ceste II/507 boli tri osoby.

07. 03. 2017 12:32  |  Krimi / Doprava
Profesionálni aj dobrovoľní hasiči bojovali s ohňom v ťažko dostupnom teréne. (DHZ Veľké Kostoľany)

Za Chtelnicou horela hospodárska budova

Množstvo hasičov z Piešťan, Trnavy a tiež príslušníci dobrovoľných zborov z Vrbového, Dolného Lopašova a Veľkých Kostolian v utorok 17. januára s bojovalo ohňom v ťažko dostupnom mieste za obcou Chtelnica. Pred treťou ráno sa tam rozhorela hospodárska budova lesnej správy. V jej blízkosti boli dva rodinné domy. Kým sa hasiči dostali k miestu, intenzita požiaru sa začínala znižovať. Oheň už vykonal svoje, ale plamene ešte riadne šľahali.

24. 01. 2017 11:00  |  Krimi / Čierna kronika
Vodiča hasiči vystrihovali zo zdemolovaného auta. (vd)

Nehoda Trebatice: Vodiča prevážal vrtuľník

V Trebaticiach sa stala vážna dopravná nehoda, pri ktorej 28- ročný vodič Škody Octavia nabúral do autobusu. Hasiči ho museli vystrihovať zo zdemolovaného auta. Transport vážne zraneného zabezpečila do nemocnice vrtuľníková záchranná služba.

19. 01. 2017 18:08  |  Krimi / Doprava obsahuje video obsahuje fotogalériu
Piešťanskí hasiči prehľadávali ruiny. (vd)

Sokolovce: Výbuch zabil Piešťanca

Obyvatelia Sokoloviec sa v sobotu 15. októbra pred polnocou zobudili na drnčanie skiel v okenných rámoch, niektorým sa až triasli domy. Bolo to následkom výbuchu z propán-butánovej fľaše, ktorý zdemoloval prístavbu rodinného domu. Po nociach tu údajne varili. Čo? Zisťuje polícia. Na návšteve u 35-ročného muža zo Sokoloviec mali byť jeho „zákazníci“. Jeden z nich, 29-ročný Daniel z Piešťan prišiel pri výbuchu o život. Ďalšia žena a domáci pán boli ťažko zranení. Piešťanskí hasiči až do nedeľných obedných hodín prehľadávali ruiny zdemolovanej stavby, hľadali zvyšky tela obete výbuchu. Na pomoc im prišiel aj policajný pes. Na mieste hliadkovala polícia.

16. 10. 2016 13:27  |  Rubriky / Aktuálne
Po požiari skladu odhadli škodu na majetku na dvadsaťtisíc eur. (KR HaZZ)

Horel sklad drogérie na Štefánikovej ulici

Na Štefánikovej ulici v Piešťanoch horel vo štvrtok 6. októbra večer sklad drogérie a papiera. Hasiči, ktorým požiar ohlásili po ôsmej hodine večer, vyrážali do starých Piešťan na dvoch autách značiek Atego a Tatra. Keď tam dorazili, časť skladu už bola v plameňoch.

13. 10. 2016 09:00  |  Krimi / Čierna kronika
Z vodnej nádrže Sĺňava vytiahli v pondelok 22. augusta telo utopenej ženy. (pror)

Našli nezvestnú Piešťanku utopenú na Sĺňave?

Pri rozsiahlej pátracej akcii polície a záchranárov na vodnej nádrži Sĺňava objavili s pomocou vrtuľníka v pondelok 22. augusta vyplavené nehybné telo. Podľa reakcie manžela Piešťanky Márie Fox Filovej, ktorý sledoval pátraciu akciu a zavolali ho na identifikáciu, ide zrejme o jeho už týždeň nezvestnú ženu. Polícia doposiaľ identitu nepotvrdila.

24. 08. 2016 10:00  |  Krimi / Čierna kronika
V Drahovciach došlo k tragédii (KR PZ)

Žena vypadla z kamióna, zomrela

V Drahovciach došlo k tragédii. Na ceste skonala 33 ročná Maduničanka, ktorá vypadla z rumunského kamióna. V utorok 28.júna. asi o 4.20 h si svedok v obci Drahovce všimol na zemi ležiace telo. Zatelefonoval na políciu a oznámil, čo videl. Vzápätí nato v meste Piešťany zastavila policajná hliadka rumunský kamión a posádku auta Škoda Felícia. 43 ročného rumunského vodiča a dvoch mužov z Felície polícia zadržala.

30. 06. 2016 10:41  |  Krimi / Čierna kronika
Nočný požiar áut v Chtelnici (KR HaZZ)

Nočný požiar áut v Chtelnici

V obci Chtelnica bol v stredu 8. júna v nočných hodinách ohlásený požiar jedného osobného motorového vozidla a vedľa stojacej dodávky. Oheň ohrozoval aj prístrešok na komunálny odpad vzdialený asi 1,5 metra. Požiar zlikvidovali hasiči z Piešťan jedným vysokotlakovým prúdom a jedným C prúdom, príčina jeho vzniku je v štádiu zisťovania. Predbežná škoda na vozidlách bola vyčíslená na 45-tisíc eur.

08. 06. 2016 09:09  |  Región / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Články 1 - 10 z 648
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa