Čierna kronika

Krádeže paliva navŕtaním nádrže auta riešila mestská polícia aj hasiči. (vd)

Zlodej navŕtal nádrž auta a ušiel pred políciou

V Piešťanoch opäť začal vyčíňať zlodej benzínu či nafty. V utorok 3. apríla, teda deň po Veľkej noci sa skryl v nestráženom priestore za podchodom pod železnicu na Vrbovsklej ceste od strany Kanady a tam navŕtal nádrž odstaveného motorového vozidla. Z auta vytieklo všetko palivo.

03. 04. 2018 13:32  |  Krimi / Čierna kronika
V rómskej osade v Častkovciach zasahovalo osemnásť hasičov z Pobedima, Nového Mesta nad Váhom a Čachtíc.   (DHZO Pobedim)

Horela osada v Častkovciach

V pondelok 13. novembra na poludnie sa rozhorela osada v obci Častkovce. K požiaru vyrazilo osemnásť hasičov profesionálov i dobrovoľníkov s ôsmimi technikami. S požiarom bojovali hasiči z Nového Mesta nad Váhom, Pobedima a Čachtice.

14. 11. 2017 09:16  |  Región / Aktuálne
Z domu odišla v utorok 31. októbra v čiernej zimnej bunde s kožušinovou kapucňou, obuté mala čierne tenisky zn. Nike.

Hľadajú 16-ročnú dievčinu zo Šelpíc

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej, 16 ročnej Kláre Deákovej zo Šelpíc, ktorá sa prechodne zdržiavala na adrese v Malženiciach (okr. Trnava). Mladé dievča malo odísť z domu v utorok, 31. 10. Od včera sa rodine neozvala ani nepodala o sebe žiadnu správu.

02. 11. 2017 14:00  |  Región / Aktuálne
Ak ste videli Ludvíka Biháriho, oznámte to polícii. (KRPZ)

Piešťancovi je v pätách polícia

Polícia hľadá 59-ročného Piešťanca Ludvika Biháriho. Je na úteku pred spravodlivosťou. Stal sa spolupáchateľom krádeže za 7 500 eur. Ku krádeži došlo v pondelok, 25. septembra krátko popoludní. Trojica zaparkovala šedý Opel Vectra pred rodinným domom v Majcichove.

12. 10. 2017 12:10  |  Krimi / Na hrane zákona
Posádka Peugeotu s troma Srbmi havarovala pri Drahovciach. (KR HaZZ)

Pri Drahovciach dostalo šmyk auto s troma Srbmi, prevrátili sa na strechu

Smrteľná nehoda na železnici, mydlová škvrna v potoku, havária motocyklistu, horiace auto a ďalšie prevrátené na streche, starenka, ktorej prišlo zle, psík padnutý v bazéne – to je výpočet hasičských výjazdov v uplynulom týždni.

12. 06. 2017 11:14  |  Krimi / Doprava
V týchto miestach došlo k tragédii. (vd)

Pod kolesami vlaku zahynula Piešťanka

V stredu 7. júna v noci zrazil vlak ženu z Piešťan. K prípadu zavolali hasičov aj políciu. K nešťastiu došlo po 23.00 hodine. Ženu zrazil vlak jazdiaci v smere Bratislava - Žilina.

08. 06. 2017 12:33  |  Krimi / Čierna kronika
V pondelok 6. marca pred siedmou hodinou večer sa v Sokolovciach stala dopravná nehoda. (HaZZ)

Havária v Sokolovciach – zranili sa dvaja dospelí a jedno dieťa

V pondelok 6. marca pred siedmou hodinou večer sa v Sokolovciach stala dopravná nehoda. V aute, ktoré havarovalo na štátnej ceste II/507 boli tri osoby.

07. 03. 2017 12:32  |  Krimi / Doprava
Profesionálni aj dobrovoľní hasiči bojovali s ohňom v ťažko dostupnom teréne. (DHZ Veľké Kostoľany)

Za Chtelnicou horela hospodárska budova

Množstvo hasičov z Piešťan, Trnavy a tiež príslušníci dobrovoľných zborov z Vrbového, Dolného Lopašova a Veľkých Kostolian v utorok 17. januára s bojovalo ohňom v ťažko dostupnom mieste za obcou Chtelnica. Pred treťou ráno sa tam rozhorela hospodárska budova lesnej správy. V jej blízkosti boli dva rodinné domy. Kým sa hasiči dostali k miestu, intenzita požiaru sa začínala znižovať. Oheň už vykonal svoje, ale plamene ešte riadne šľahali.

24. 01. 2017 11:00  |  Krimi / Čierna kronika
Vodiča hasiči vystrihovali zo zdemolovaného auta. (vd)

Nehoda Trebatice: Vodiča prevážal vrtuľník

V Trebaticiach sa stala vážna dopravná nehoda, pri ktorej 28- ročný vodič Škody Octavia nabúral do autobusu. Hasiči ho museli vystrihovať zo zdemolovaného auta. Transport vážne zraneného zabezpečila do nemocnice vrtuľníková záchranná služba.

19. 01. 2017 18:08  |  Krimi / Doprava obsahuje video obsahuje fotogalériu
Piešťanskí hasiči prehľadávali ruiny. (vd)

Sokolovce: Výbuch zabil Piešťanca

Obyvatelia Sokoloviec sa v sobotu 15. októbra pred polnocou zobudili na drnčanie skiel v okenných rámoch, niektorým sa až triasli domy. Bolo to následkom výbuchu z propán-butánovej fľaše, ktorý zdemoloval prístavbu rodinného domu. Po nociach tu údajne varili. Čo? Zisťuje polícia. Na návšteve u 35-ročného muža zo Sokoloviec mali byť jeho „zákazníci“. Jeden z nich, 29-ročný Daniel z Piešťan prišiel pri výbuchu o život. Ďalšia žena a domáci pán boli ťažko zranení. Piešťanskí hasiči až do nedeľných obedných hodín prehľadávali ruiny zdemolovanej stavby, hľadali zvyšky tela obete výbuchu. Na pomoc im prišiel aj policajný pes. Na mieste hliadkovala polícia.

16. 10. 2016 13:27  |  Rubriky / Aktuálne
Články 1 - 10 z 652
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa