Pyrodan

Zdravie

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj proti vodnatieľke

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti vodnatieľke.

18. 08. 2012 07:31  |  Galéria / Zdravie

Fyzioterapeutka radí: Čaj pri bolesti kĺbov

Keď začne bolieť kĺb, znamená to, že do chrupavky nemôžu prenikať výživné látky a povrch chrupavky nie je správne mazaný. Pri nervovom podráždení sa reflexne napnú svaly okolo kĺbu a človek cíti bolesť. Môže byť pomalá - s pomalým začiatkom, ale aj prudká - s náhlou bolesťou.

04. 08. 2012 07:19  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Bylinky proti celulitíde

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz poradí ženám, ktoré trápi "pomarančová koža" na stehnách.

28. 07. 2012 07:40  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj proti potratu

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz prezradí recept na prípravu čaju proti potratu.

14. 07. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj pri návaloch tepla

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz poradí najmä ženám, ktoré trápia silné návaly tepla.

30. 06. 2012 07:30  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj proti úpalu

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Počas tropických horúčav sa stane, že si "uženieme" úpal. Na jeho zmiernenie vyskúšajte tento čaj.

23. 06. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Anna Kopáčová pomáha „tehuľkám“ udržať plod aj tým, že ho podväzuje.

Tehotné ženy - vyhýbajte sa grilovaniu aj milovaniu!

VRBOVÉ - Časy sa menia. Niektoré mladé dvojice majú namiesto detí radšej psy alebo mačky. Prečo? Lebo psíka môžu doma zavrieť a partneri môžu odísť do práce zarábať na hypotéku. Potom – po tridsiatke, keď už biologické hodiny ženy bijú na poplach, sa zrazu stane, že hoci po dieťatku túžia a ekonomicky sú už zabezpečení, partnerka nemôže otehotnieť. Alebo keď sa jej to po veľkých útrapách podarí, dieťa nedonosí. Často až po druhom, treťom potrate zúfalá žena navštívi bylinkárku Annu Kopáčovú z Vrbového.

19. 06. 2012 10:00  |  Galéria / Zdravie obsahuje video obsahuje fotogalériu

Bylinkárka radí: Obklad na pomliaždeniny

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, aký obklad je vhodný na pomliaždeniny.

16. 06. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj pri ochorení pažeráka

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj pomáhajúci liečbe pri ochorení pažeráka.

02. 06. 2012 07:00  |  Galéria / Zdravie
Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového   (Viera Dusíková)

Bylinkárka radí: Čaj proti urieknutiu

Bylinkárka Anna Kopáčová z Vrbového sa alternatívnou liečbou zaoberá od chvíle, keď sama potrebovala pomoc. Je držiteľkou certifikátu, ktorý ju oprávňuje pestovať a spracovávať liečivé rastliny. Pozná všetky bylinky, ktoré rastú v našich lesoch, na lúkach i v záhradách. Tentoraz vám poradí, ako si môžete pripraviť čaj proti urieknutiu.

26. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Zdravie
Články 41 - 50 z 185
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa