Nadácia Adeli

Rozhovory

Škoda 120 S so štartovným číslom 68 je motoristickou láskou Jána Mesároša.

Ján Mesároš: Na balenie dievčat využíval aj auto

PIEŠŤANY - Bývalý pretekár automobilovej rely, zakladateľ Záchranného systému Slovakia a najnovšie riaditeľ pretekov seriálu Tatry Donau Cup 2011 Ján Mesároš sa pretekaniu venuje dlhé roky. Keď uvidíte závodne upravenú Škodu 120 S s číslom 68, môžete si byť istý, že je to on.

02. 06. 2011 08:00  |  Galéria / Rozhovory obsahuje fotogalériu

Ľudovít Tóth: Pre mňa je mesto ihrisko

PIEŠŤANY - Mladý Piešťanec Ľudovít Tóth sa už sedem rokov venuje jazdeniu na BMX-ke. Držiteľ prvého miesta za najlepší trik na BMX zo súťaže v Šuranoch najradšej prekonáva sám seba pri predvádzaní nových trikov. Organizuje bikerské súťaže v Piešťanoch, kde by privítal bikepark.

13. 05. 2011 08:00  |  Galéria / Rozhovory

Tomáš Tóth: Život bikera je plný zábavy ale i driny

PIEŠŤANY - Horský cyklista a manažér tímu Novatec – CTM Racing Tomáš Tóth sa horskému zjazdu venuje od roku 2001. Počas svojej kariéry sa stal víťazom Slovenského pohára, dvakrát vicemajstrom SR v kategórii Junior Elite a rovnako dobre sa umiestňuje aj na zahraničných pretekoch. V nasledujúcom rozhovore vám predstavíme tohto talentovaného mladého Piešťanca.

27. 04. 2011 08:30  |  Šport / Ďalšie športy

Víťazi ankety Športovec Piešťan 2010

PIEŠŤANY - V posledný marcový piatok ocenili v Piešťanoch najlepších športovcov mesta za rok 2010. Vo všetkých troch hodnotených kategóriách zvíťazili tí, od ktorých sa to najviac čakalo. Kompletné výsledky ankety sme priniesli v inom článku. Tu vám predstavujeme iba víťazov jednotlivých kategórií, pretože si zaslúžia, aby sa o nich písalo aj trochu podrobnejšie...

30. 03. 2011 10:16  |  Galéria / Rozhovory

L. Šandor - uznávaná persóna v lyžovaní na tráve

PIEŠŤANY - Len málo Piešťancov vie, že v našom meste žije už dve desaťročia popredný lyžiarsky funkcionár Ladislav Šandor. Rodák z Banskej Bystrice prežil detstvo v Košiciach. Potom odišiel na „výšku“ do Bratislavy. Ako čerstvý inžinier sa tam zamestnal v BAZ-ke, neskôr sa presunul do Trnavy a začiatkom 90. rokov do Piešťan. Dnes 63-ročný dôchodca má však za sebou aj bohatú funkcionársku kariéru v lyžovaní.

22. 09. 2010 09:31  |  Galéria / Rozhovory

René Just „pískal“ olympiádu v Levom meste

PIEŠŤANY - Na prvých Olympijských hrách mládeže v Singapure, ktoré sa konali v dňoch 14.–25. augusta, rozhodoval duely v boxe aj medzinárodný rozhodca René Just z Vrbového. Z ostrovného mestského štátu, ktorý sa nachádza v juhovýchodnej Ázii, prišiel plný dojmov i postrehov.

18. 09. 2010 11:36  |  Galéria / Rozhovory

Cestný bicykel je ako droga

Počas leta si veľa ľudí nájde čas na svoje hobby. Vychádzky do prírody, šport či dovolenka s rodinou sú pre toto obdobie typické. Obľúbeným koníčkom Jána Borovského, študenta z Hornej Stredy, je bicyklovanie. Venuje sa mu už odmalička. Na svojom bicykli precestoval celé Slovensko a neustále sa snaží dosahovať nové - ťažšie ciele. Viac o sebe prezradil v rozhovore pre Piešťanský týždeň.

27. 08. 2010 07:00  |  Galéria / Rozhovory

Lukáš Babač získal titul systémom štart-cieľ

PIEŠŤANY - Vynikajúci úspech dosiahol v polovici augusta veslár Sĺňavy Piešťany Lukáš Babač. V maďarskom Szegede sa stal akademickým majstrom sveta v skife ľahkých váh. Babač tak pokračuje vo výborných výkonoch. A to sa sezóna pre neho ani zďaleka nekončí...

24. 08. 2010 13:26  |  Galéria / Rozhovory

Dvojnásobná majsterka Európy by strelca nechcela

PIEŠŤANY - Aj keď súťažný strelecký šport nie je v našom okrese veľmi rozšírený, predsa sa môžeme aj dnes pochváliť slovenskými reprezentantmi v športovej streľbe a dokonca aj dvojnásobnou majsterkou Európy.

09. 08. 2010 09:00  |  Galéria / Rozhovory

Matej Rusnák chce na majstrovstvách siahnuť na medailu

PIEŠŤANY - Na prelome tohto mesiaca sa ruská Moskva stane dejiskom majstrovstiev sveta juniorov a seniorov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike. Slovenskú výpravu bude reprezentovať aj odchovanec piešťanskej Sĺňavy kanoista Matej Rusnák v súčasnosti jazdiaci za ŠKP Bratislava.

01. 08. 2010 00:00  |  Galéria / Rozhovory
Články 61 - 70 z 89
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa