Lodenica

Rozhovory

René Just „pískal“ olympiádu v Levom meste

PIEŠŤANY - Na prvých Olympijských hrách mládeže v Singapure, ktoré sa konali v dňoch 14.–25. augusta, rozhodoval duely v boxe aj medzinárodný rozhodca René Just z Vrbového. Z ostrovného mestského štátu, ktorý sa nachádza v juhovýchodnej Ázii, prišiel plný dojmov i postrehov.

18. 09. 2010 11:36  |  Galéria / Rozhovory

Cestný bicykel je ako droga

Počas leta si veľa ľudí nájde čas na svoje hobby. Vychádzky do prírody, šport či dovolenka s rodinou sú pre toto obdobie typické. Obľúbeným koníčkom Jána Borovského, študenta z Hornej Stredy, je bicyklovanie. Venuje sa mu už odmalička. Na svojom bicykli precestoval celé Slovensko a neustále sa snaží dosahovať nové - ťažšie ciele. Viac o sebe prezradil v rozhovore pre Piešťanský týždeň.

27. 08. 2010 07:00  |  Galéria / Rozhovory

Lukáš Babač získal titul systémom štart-cieľ

PIEŠŤANY - Vynikajúci úspech dosiahol v polovici augusta veslár Sĺňavy Piešťany Lukáš Babač. V maďarskom Szegede sa stal akademickým majstrom sveta v skife ľahkých váh. Babač tak pokračuje vo výborných výkonoch. A to sa sezóna pre neho ani zďaleka nekončí...

24. 08. 2010 13:26  |  Galéria / Rozhovory

Dvojnásobná majsterka Európy by strelca nechcela

PIEŠŤANY - Aj keď súťažný strelecký šport nie je v našom okrese veľmi rozšírený, predsa sa môžeme aj dnes pochváliť slovenskými reprezentantmi v športovej streľbe a dokonca aj dvojnásobnou majsterkou Európy.

09. 08. 2010 09:00  |  Galéria / Rozhovory

Matej Rusnák chce na majstrovstvách siahnuť na medailu

PIEŠŤANY - Na prelome tohto mesiaca sa ruská Moskva stane dejiskom majstrovstiev sveta juniorov a seniorov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike. Slovenskú výpravu bude reprezentovať aj odchovanec piešťanskej Sĺňavy kanoista Matej Rusnák v súčasnosti jazdiaci za ŠKP Bratislava.

01. 08. 2010 00:00  |  Galéria / Rozhovory

Jediný Slovák v nohejbalovej sieni slávy

PIEŠŤANY - Na Slovensku žije niekoľko ľudí, ktorí sa športovými výkonmi zaradili medzi slovenské legendy. Jednou z nich je aj Piešťanec Miloš Fabián (75), ktorý počas päťdesiatpäťročnej nohejbalovej kariéry získal približne sedemdesiat medailí.

07. 05. 2010 08:01  |  Galéria / Rozhovory

Babačovi sa najlepšie trénuje na Slovensku

PIEŠŤANY – Medzi ocenenými najlepšími športovcami mesta Piešťany za rok 2009 bol aj reprezentant vo veslovaní Lukáš Babač. Pre Piešťanský denník poskytol krátky videorozhovor o tom, ako začínal, o ľuďoch ktorí ho v tomto športe najviac ovplyvnili, ale aj o svojich úspechoch a príprave na nasledovnú sezónu.

09. 04. 2010 12:15  |  Galéria / Rozhovory obsahuje video

Byť na ľade v zápase Kanada-Rusko je fantázia

PIEŠŤANY/VANCOUVER - Na nedávno skončených XXI. zimných olympijských hrách v kanadskom Vancouvri síce Piešťany medzi športovcami zastúpenie nemali, no medzi rozhodcami nechýbal 31-ročný medzinárodný čiarový rozhodca Milan Novák.

19. 03. 2010 08:00  |  Galéria / Rozhovory

Druhý domov Ivana Mauera – ľadová plocha

PIEŠŤANY - Sympatický, už vyše osemdesiatročný pán si v našom meste užil kúpeľný pobyt so svojou ženou Martou, ktorá, ako rád hovorí, je jeho anjelom strážnym.

20. 10. 2009 10:04  |  Galéria / Rozhovory

Bývalý reprezentant v „sálovke" šéfuje futbalistom PFK

Novým prezidentom futbalového klubu PFK Piešťany sa stal na začiatku novej sezóny Pavol Majerský. Ambiciózny mladý muž má za sebou úspešnú hráčsku kariéru. S jeho menom sa však v poslednom čase spájali predovšetkým neďaleké Moravany, kde aj býva.

02. 09. 2009 13:13  |  Galéria / Rozhovory obsahuje fotogalériu
Články 61 - 70 z 84
Regal Burger

Anketa