Topfest

Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (9) POTEŠENIE ZMYSLOV

Neustály stres, hektickosť a uponáhľanosť každodenného života nás nútia vyhľadávať chvíle, kde môžeme byť iba sami so sebou. Jediné miesto, kde sú naše súkromné sféry nepreniknuteľné, kde môžeme zostať osamotení len s vlastnými myšlienkami a odbremeniť sa od starostí je kúpeľňa.

11. 08. 2009 13:49  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (8): PERTE ROZUMNE

Naše prastaré mamy by nám určite závideli. Starostlivosť o domácnosť je dnes v mnohých ohľadoch omnoho jednoduchšia ako pred niekoľkými desaťročiami. O špinavé riady sa postará umývačka, piecť v teplovzdušnej rúre je radosť, príjemnú teplotu v interiéri zabezpečí klimatizácia a s odsávačom pár bude vzduch v kuchyni nasýtený len príjemnou vôňou.

04. 08. 2009 07:50  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (6): MULTIMEDIÁLNE LETO

Teploty v týchto dňoch nútia ľudí tráviť viac času pri vode či naopak v tieni našich obydlí. Ak sa pohodlia domova nechcete ani za nič vzdať a program v televízii vás už nebaví, uchýľte sa k inému monitoru - počítačovému.

21. 07. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (5): TEPLOTA NA ŽELANIE

Leta sme sa nemohli dočkať. No keď konečne prišlo, okamžite vytasilo najväčšie zbrane - tropické horúčavy a podvečerné búrky z tepla. Nám tak nezostáva nič iné, iba hľadať riešenia, ako sparné dni urobiť znesiteľnejšími.

14. 07. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (4): BIELE LETO

Určite to poznáte. Všetky spotrebiče majú tendenciu pokaziť sa presne vtedy, keď ich najviac potrebujete. Bojler na zohrievanie vody sa pokazí počas najväčších mrazov, sporák pred Vianocami a chladnička vypovie službu v tropických horúčavách.

07. 07. 2009 08:12  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (3): POHODLNE SA USAĎTE

Kalendárne leto sme privítali už minulý týždeň. Na to skutočné sme si však museli počkať o pár dní dlhšie. S rastúcimi teplotami postupne rastie aj chuť tráviť čas pod holým nebom.

30. 06. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (2): DIGITÁLNE ZÁŽITKY

Čas letných rodinných dovoleniek, opekačiek, výletov a stanovačiek sa nezadržateľne blíži. Aby ste o prchavé zážitky či výnimočné okamihy neprišli a mohli si ich pripomenúť prakticky kedykoľvek, zoberte so sebou aj kameru či fotoaparát.

24. 06. 2009 09:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (1): VÔŇA ČERSTVO POKOSENEJ TRÁVY

O šetrení ste si na týchto stránkach mohli čítať už pár mesiacov. Návodov, ako zbytočne neodľahčiť váš rodinný rozpočet, je nevyčerpateľné množstvo, ale v nasledujúcich týždňoch sa budeme venovať odľahčenejším témam.

16. 06. 2009 16:24  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (12): INVESTUJTE DO KVALITY/PRIPLATIŤ SA VYPLATÍ

Predajní elektroniky je v poslednom čase ako húb po daždi. Nielen tie špecializované, ale aj supermarkety a obchodné domy s rozličným tovarom ponúkajú bielu a čiernu techniku či drobné spotrebiče vo výhodných cenách.

09. 06. 2009 16:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (11): CHRÁŇTE SVOJE ZDRAVIE A ÚSPORY

Kalendárne leto je už pred dverami. Počasie nám však už pár týždňov dáva najavo, že letné aktivity sú namieste. Okrem grilovačiek s priateľmi či pobyte pri vode patrí k tomuto obdobiu aj zmena dopravných prostriedkov. Ak ste oprášili minuloročné korčule alebo sa chystáte kúpiť si nové, prípadne častejšie jazdíte na bicykli, nasledujúce riadky sú venované vám. V prípade, že si nedáte záležať na povinnej výbave, môže vás cyklotúra vyjsť poriadne draho...

02. 06. 2009 16:25  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 61 - 70 z 80
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Majáles 2017
CITYFEST 2017

Anketa