Nadácia Adeli

Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (13): NESTRÁCAJTE ČAS

Možností, ako si spríjemniť starostlivosť o domácnosť, neustále pribúda. Nájsť v kuchyni napríklad umývačku riadu nie je nič nezvyčajné. Šetrí čas, energiu a aj vaše ruky. Podobným domácim pomocníkom, ktorý si už našiel cestu do mnohých moderných obydlí, je sušička bielizne. Pohodlie, ktoré prináša jej používanie, si určite zamilujete.

08. 09. 2009 16:41  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (12): ZÍSKAJTE VIAC

K vareniu nepatria kompromisy. Či už je pre vás čas strávený pri sporáku totožný s mučením, alebo si prípravu pokrmov skutočne vychutnávate, bez kvalitného riadu sa nezaobídete.

31. 08. 2009 15:38  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (11): JESENNÁ ZÁHRADA

S horúcim letným počasím, aké prevláda počas ostatných dní, sa dá len ťažko predstaviť, že dovolenkové obdobie je už takmer za nami. Blížiaci sa september nám pripomínajú iba skracujúce sa dni, chladnejšie večery a záhrady plné ovocia a zeleniny.

28. 08. 2009 11:51  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (10): POTEŠENIE Z VARENIA

Sú maličkosti, bez ktorých si bežný každodenný život nevieme predstaviť. Začínate deň šálkou horúcej kávy? Či nevyjdete z domu bez výdatných raňajok? Na nasledujúcej strane sme si posvietili na novinky z oblasti drobných spotrebičov, vďaka ktorým je kuchynský svet pestrejší a chutnejší. A vďaka ktorým vaše rituály získajú nový rozmer.

18. 08. 2009 16:25  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (9) POTEŠENIE ZMYSLOV

Neustály stres, hektickosť a uponáhľanosť každodenného života nás nútia vyhľadávať chvíle, kde môžeme byť iba sami so sebou. Jediné miesto, kde sú naše súkromné sféry nepreniknuteľné, kde môžeme zostať osamotení len s vlastnými myšlienkami a odbremeniť sa od starostí je kúpeľňa.

11. 08. 2009 13:49  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (8): PERTE ROZUMNE

Naše prastaré mamy by nám určite závideli. Starostlivosť o domácnosť je dnes v mnohých ohľadoch omnoho jednoduchšia ako pred niekoľkými desaťročiami. O špinavé riady sa postará umývačka, piecť v teplovzdušnej rúre je radosť, príjemnú teplotu v interiéri zabezpečí klimatizácia a s odsávačom pár bude vzduch v kuchyni nasýtený len príjemnou vôňou.

04. 08. 2009 07:50  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (6): MULTIMEDIÁLNE LETO

Teploty v týchto dňoch nútia ľudí tráviť viac času pri vode či naopak v tieni našich obydlí. Ak sa pohodlia domova nechcete ani za nič vzdať a program v televízii vás už nebaví, uchýľte sa k inému monitoru - počítačovému.

21. 07. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (5): TEPLOTA NA ŽELANIE

Leta sme sa nemohli dočkať. No keď konečne prišlo, okamžite vytasilo najväčšie zbrane - tropické horúčavy a podvečerné búrky z tepla. Nám tak nezostáva nič iné, iba hľadať riešenia, ako sparné dni urobiť znesiteľnejšími.

14. 07. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (4): BIELE LETO

Určite to poznáte. Všetky spotrebiče majú tendenciu pokaziť sa presne vtedy, keď ich najviac potrebujete. Bojler na zohrievanie vody sa pokazí počas najväčších mrazov, sporák pred Vianocami a chladnička vypovie službu v tropických horúčavách.

07. 07. 2009 08:12  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (3): POHODLNE SA USAĎTE

Kalendárne leto sme privítali už minulý týždeň. Na to skutočné sme si však museli počkať o pár dní dlhšie. S rastúcimi teplotami postupne rastie aj chuť tráviť čas pod holým nebom.

30. 06. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 61 - 70 z 84
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa