Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (5): TEPLOTA NA ŽELANIE

Leta sme sa nemohli dočkať. No keď konečne prišlo, okamžite vytasilo najväčšie zbrane - tropické horúčavy a podvečerné búrky z tepla. Nám tak nezostáva nič iné, iba hľadať riešenia, ako sparné dni urobiť znesiteľnejšími.

14. 07. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (4): BIELE LETO

Určite to poznáte. Všetky spotrebiče majú tendenciu pokaziť sa presne vtedy, keď ich najviac potrebujete. Bojler na zohrievanie vody sa pokazí počas najväčších mrazov, sporák pred Vianocami a chladnička vypovie službu v tropických horúčavách.

07. 07. 2009 08:12  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (3): POHODLNE SA USAĎTE

Kalendárne leto sme privítali už minulý týždeň. Na to skutočné sme si však museli počkať o pár dní dlhšie. S rastúcimi teplotami postupne rastie aj chuť tráviť čas pod holým nebom.

30. 06. 2009 00:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (2): DIGITÁLNE ZÁŽITKY

Čas letných rodinných dovoleniek, opekačiek, výletov a stanovačiek sa nezadržateľne blíži. Aby ste o prchavé zážitky či výnimočné okamihy neprišli a mohli si ich pripomenúť prakticky kedykoľvek, zoberte so sebou aj kameru či fotoaparát.

24. 06. 2009 09:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (1): VÔŇA ČERSTVO POKOSENEJ TRÁVY

O šetrení ste si na týchto stránkach mohli čítať už pár mesiacov. Návodov, ako zbytočne neodľahčiť váš rodinný rozpočet, je nevyčerpateľné množstvo, ale v nasledujúcich týždňoch sa budeme venovať odľahčenejším témam.

16. 06. 2009 16:24  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (12): INVESTUJTE DO KVALITY/PRIPLATIŤ SA VYPLATÍ

Predajní elektroniky je v poslednom čase ako húb po daždi. Nielen tie špecializované, ale aj supermarkety a obchodné domy s rozličným tovarom ponúkajú bielu a čiernu techniku či drobné spotrebiče vo výhodných cenách.

09. 06. 2009 16:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (11): CHRÁŇTE SVOJE ZDRAVIE A ÚSPORY

Kalendárne leto je už pred dverami. Počasie nám však už pár týždňov dáva najavo, že letné aktivity sú namieste. Okrem grilovačiek s priateľmi či pobyte pri vode patrí k tomuto obdobiu aj zmena dopravných prostriedkov. Ak ste oprášili minuloročné korčule alebo sa chystáte kúpiť si nové, prípadne častejšie jazdíte na bicykli, nasledujúce riadky sú venované vám. V prípade, že si nedáte záležať na povinnej výbave, môže vás cyklotúra vyjsť poriadne draho...

02. 06. 2009 16:25  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (10):ĽAHŠÍ ŽIVOT SO SPLÁTKAMI

Občas sa prihodí, že potrebujete súrne niečo kúpiť, no nedisponujete dostatočnou finančnou hotovosťou. Ak ste napríklad v čase hospodárskej krízy prišli o zamestnanie, určite nemáte chuť zbytočne utrácať. No existujú výdavky, ktoré nijako neovplyvníte.

26. 05. 2009 08:19  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (9): SKVELÝ OBRAZ S NÍZKOU SPOTREBOU

V predchádzajúcich číslach ste si mohli prečítať, ako ušetriť kúpou novej bielej techniky či vymenením kúpeľňových batérií. Ak ste sa niektorej z našich rád pridŕžali, pravdepodobne sa vám podarilo nejaké eurá nasporiť. Možno to znie neuveriteľne, ale ušetriť môžete aj kúpou nového televízora. Nové technológie a vývoj v audiovizuálnej technike napredujú míľovými krokmi, preto sa už nemusíte obávať vysokej spotreby elektrickej energie u najmodernejších modelov plazmových a LCD televízorov.

22. 05. 2009 09:55  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Ušetrite s nami (8): SPRCHA VERZUS KÚPEĽ

Doba a zvyky sa menia. Naše prastaré mamy by sa čudovali, koľko času dnes bežný človek strávi v kúpeľni. Každodenná sprcha, občas dlhokánsky penivý kúpeľ so sviečkami či bezstarostné detské hry vo vani...

12. 05. 2009 10:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 61 - 70 z 77
Lekáreň Regia

Anketa