Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (31): POHODLIE NADOVŠETKO

Meteorológovia nám sľubujú dlhú a mrazivú zimu. Ak ju už teraz nemôžete vystáť a tešíte sa na vlažné lúče jarného slnka, potešte sa aspoň nákupmi v novoročných výpredajoch. Špičkový tovar zoženiete často zlacnený až o 70 %. Skvelým pomocníkom, ktorý si získava svoje stabilné miestečko v stále viac a viac domácnostiach, je sušička bielizne. Nielenže odbremení vaše radiátory či sušiaky od nánosov mokrých odevov, ušetrí aj čas a zvýši vaše pohodlie.

19. 01. 2010 08:12  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (30): S HUDBOU VŽDY A VŠADE

Hudba je všade okolo nás. Dokáže vytvoriť skvelú atmosféru, rozvíriť zábavu, zachrániť otrasný film, zblížiť ľudí či naopak totálne znechutiť a privolať depresie. Ak viete, ako na to, hudbou docielite prakticky čokoľvek. Využívate hromadnú dopravu a nechtiac musíte počúvať problémy cudzích ľudí? Kúpa MP3 prehrávača je v súčasnosti obrovským hitom. Chcete sa každé ráno prebúdzať na tóny svojej obľúbenej piesne? Malé rádio rovno na nočný stolík je to správne riešenie...

12. 01. 2010 14:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

V NOVOM ROKU S NOVÝMI SPOTREBIČMI

Zariadime vaše predstavy. Presne v tomto duchu už takmer dve desaťročia poskytuje svoje služby obchodný dom DOMOSS. Aj uplynulých dvanásť mesiacov sa všetci jeho zamestnanci snažili zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov - vás. Upevňovanie pozície vo svete bývania a elektroniky, rozširovanie sortimentu či skvalitňovanie služieb by bez vás nemalo zmysel. Práve preto vám patrí nasledujúce poďakovanie.

05. 01. 2010 14:31  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (29): NOVOROČNÁ NÁDIELKA

Predvianočný zhon je už, našťastie, za nami. Darčeky rozdané, rodinné návštevy absolvované a zásoba vianočných koláčov pravdepodobne minimálne z polovice zjedená. Ak ste si pod stromčekom našli od prakticky založených členov rodiny namiesto hmotných darčekov peniaze alebo ste čakali na novoročné znižovanie cien, práve teraz nastal váš čas. Správna chvíľa na nákup bielej a čiernej techniky prichádza so začiatkom nového roka. Nielenže vás prekvapí široká ponuka, dokonca aj ceny sú v tomto období veľmi príjemné.

29. 12. 2009 14:30  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (28): DOMÁCI POMOCNÍCI

Ako si predstavujete dokonalý domov? Miesto, kde na vás čakajú ľudia, ktorých milujete, priestor, kde máte chvíľu čas aj pre seba, kde ste sami pánom svojho času a môžete robiť to, čo sa vám zachce. K tomu, aby bola vaša domácnosť oázou pohodlia, vám dopomôže vkusný nábytok či trendové doplnky. Nielen to však robí dom domovom. Občas stačí zacítiť vôňu chutných raňajok z čistučkej vyupratovanej kuchyne a zistíte, že bez pár vecí si vašu domácnosť skutočne neviete predstaviť. Na nasledujúcej strane vám ponúkame prehľad noviniek medzi spotrebičmi, ktoré vám uľahčia každodenný život a s ktorými vám pôjde starostlivosť o strechu nad hlavou ľavou zadnou.

22. 12. 2009 14:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (27): NECHAJTE SA ROZMAZNÁVAŤ

Sychravé počasie, ktoré prevláda v posledných týždňoch, dáva nášmu telu poriadne zabrať. Dopriať mu odmenu po celodennom strese vo forme relaxu pri masážnej vaničke na nohy alebo si zjednodušiť holenie či depiláciu kúpou nového elektrického pomocníka, to je ten správny spôsob, ako si spríjemniť starostlivosť o telesnú schránku.

15. 12. 2009 14:20  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (26): ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE

Okrem snehu, stromčeka či medovníkov k Vianociam neoddeliteľne patria aj rozprávky. Každý rok nám televízne stanice servírujú vianočnú dávku príbehov so šťastným koncom a každý rok si ich väčšina z nás poctivo vychutná z pohodlia svojej pohovky. Aby vás pri ich sledovaní nerozptyľovala pomalá odozva televízora, nerealistické farby či vypadávajúci obraz, popremýšľajte nad kúpou nového modelu. Práve teraz je ten správny čas na jeho výmenu.

08. 12. 2009 14:23  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (25): PRE (SVIATOČNÉHO) KUCHÁRA

Adventné obdobie je tu. O necelý mesiac budú Vianoce. S týmito sviatočnými okamihmi sa spája okrem rodinných návštev či darčekov aj zvýšené množstvo času stráveného v kuchyni za sporákom. Príprava sladkých či slaných dobrôt jednoducho k decembru patrí. Ak vašu domácnosť obýva desať a viacročný spotrebič, potešenie z varenia klesá spolu s vonkajšími teplotami smerom k bodu mrazu. Oproti tomu výdavky v podobe platieb za elektrinu či plyn nezadržateľne stúpajú. Na čo si treba dávať pozor pri kúpe sporáku? Ktorý typ je pre vás tým pravým? Čítajte ďalej.

01. 12. 2009 08:09  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (24): NOTEBOOK, LAPTOP, NOŤAS...

Všetky tri slová sa vzťahujú na jeden jediný objekt – prenosný počítač. Pred viac ako desaťročím bol notebook neuveriteľnou novinkou, ktorou sa pýšili výhradne biznismeni či nadpriemerne zarábajúci milovníci PC techniky. Dnes je pre mnohých z nás tento pomocník nenahraditeľnou súčasťou každodenného života. Najmodernejšie modely majú so svojimi staršími súrodencami spoločné už len pomenovanie. Sú skladné, dizajnovo prepracované, ľahučké, spoľahlivé, no predovšetkým cenovo dostupné. Čo si treba všímať pri ich kúpe?

24. 11. 2009 08:06  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (22): NÁJDITE SVOJ IDEÁL

Pred niekoľkými rokmi sme so závisťou pozerali na hollywoodske filmy, kde herci používali mobilné telefóny veľké ako tehla. Dnes už má mobil takmer každý. A nie jeden. Rovnako na tom boli aj DVD prehrávače a rekordéry. Ich predchodcovia - prehrávače VHS kaziet, sú už v súčasnosti odsúdení na zánik. Potrebujete ich vymeniť za novšie modely? Čo by ste si mali všímať a na čo netreba zabudnúť pri kúpe čiernej techniky? Čítajte ďalej.

10. 11. 2009 07:51  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 61 - 70 z 102
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa