GEFCO

Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (24): NOTEBOOK, LAPTOP, NOŤAS...

Všetky tri slová sa vzťahujú na jeden jediný objekt – prenosný počítač. Pred viac ako desaťročím bol notebook neuveriteľnou novinkou, ktorou sa pýšili výhradne biznismeni či nadpriemerne zarábajúci milovníci PC techniky. Dnes je pre mnohých z nás tento pomocník nenahraditeľnou súčasťou každodenného života. Najmodernejšie modely majú so svojimi staršími súrodencami spoločné už len pomenovanie. Sú skladné, dizajnovo prepracované, ľahučké, spoľahlivé, no predovšetkým cenovo dostupné. Čo si treba všímať pri ich kúpe?

24. 11. 2009 08:06  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (22): NÁJDITE SVOJ IDEÁL

Pred niekoľkými rokmi sme so závisťou pozerali na hollywoodske filmy, kde herci používali mobilné telefóny veľké ako tehla. Dnes už má mobil takmer každý. A nie jeden. Rovnako na tom boli aj DVD prehrávače a rekordéry. Ich predchodcovia - prehrávače VHS kaziet, sú už v súčasnosti odsúdení na zánik. Potrebujete ich vymeniť za novšie modely? Čo by ste si mali všímať a na čo netreba zabudnúť pri kúpe čiernej techniky? Čítajte ďalej.

10. 11. 2009 07:51  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (21): O bielizeň postarané

Zabudovaná či voľne stojaca, plnená zhora či spredu, v kuchyni či kúpeľni... Hľadať domácnosť bez automatickej práčky je v dnešných časoch poriadna výzva. Ak však vaše obydlie okupuje spotrebič niekoľko rokov starý, môže vám spôsobiť väčšiu škodu ako úžitok.

03. 11. 2009 15:40  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (20): ČARO OKAMIHU

Niektoré momenty sú neopakovateľné. Prvé kroky vašich detí či náhodné okamihy, ktoré si jednoducho budete chcieť v budúcnosti vizuálne pripomenúť, sa dajú zachytiť na fotoaparát či videokameru mihnutím oka.

27. 10. 2009 15:41  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (19): ŠETRITE (SA)

Ušetrí čas, peniaze, životné prostredie a aj vaše ruky. S umývačkou riadu si varenie obľúbite ešte viac. Nebudete musieť máčať svoje ruky v agresívnych čistiacich prostriedkoch, utápať drahú manikúru v kuchynskom dreze pri odstraňovaní pripálených zvyškov z riadu či plytvať časom, ktorý by ste inak mohli stráviť so svojimi najbližšími.

20. 10. 2009 15:43  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (18): BUDÚCNOSŤ V PRÍTOMNOSTI

Aj keď to minulotýždňové počasie ani zďaleka nepripomínalo, jeseň je už v plnom prúde. Okrem krásnej farebnej prírody a chladnejších nocí ju charakterizujú aj kratšie dni a dlhšie noci. Hodiny strávené prácou v záhrade či vysedávaním na terase sú už pomaly minulosťou.

13. 10. 2009 08:40  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (17): RADOSŤ Z VARENIA

Chladné počasie nás vyháňa zo záhrad a terás naspäť do priestorov našich kuchýň. Grill párty a pikniky budú musieť pár mesiacov počkať, vy však môžete vareniu pridať iný rozmer – kúpou nového sporáka.

06. 10. 2009 08:36  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (16): ÚTULNÉ TEPLO DOMOVA

Nič nezútulní domácnosť tak, ako sálavé teplo a zvuk praskajúceho ohňa. Obe tieto príjemné záležitosti so sebou prinesie inštalácia krbovej vložky či krbových kachlí. S príchodom chladnejších jesenných večerov určite oceníte možnosť pohodlne regulovať teplotu vo vašom dome či byte.

29. 09. 2009 08:32  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (15): VYKUROVACIE VARIÁCIE

Leto ešte nemalo posledné slovo. V takomto krásnom počasí je ťažké predstaviť si, že o pár týždňov už možno budeme musieť teplo domova docieliť iba vykurovaním. Aby ste nezostali prekvapení prvými mrazmi, premyslite si spôsob kúrenia vo vašom obydlí už teraz.

22. 09. 2009 08:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (14): NASPÄŤ V ŠKOLE

Školská rutina sa už postupne zabývala v detských izbách. Na prázdninové aktivity si školáci budú musieť desať mesiacov počkať, no potešiť ich môžete hneď. Kvalitná počítačová zostava či notebook ani zďaleka nie je len objektom zábavy či zabíjania nudy.

15. 09. 2009 16:43  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 61 - 70 z 94
GARGO
Regal Burger

Anketa