Rady spotrebiteľom

DOMOSS tento rok oslavuje dvadsiate výročie!

„Ešte dnes sa ma Piešťanci zvyknú pýtať: Nestál tu kedysi taký malý domček? Áno, stál, pred rokmi, odpovedám, ale dnes tu už stojí spoločnosť, pôsobiaca na celom Slovensku. Stojí na rovnakých základoch, na akých bol postavený ten malý domček. Priznám sa, že táto otázka ma vždy pohladí na duši. Pretože mi pripomenie staré dobré časy, ale i to, kto sme a čo je najpodstatnejšie, kde sme vždy boli a vždy budeme doma. V Piešťanoch,“ hovorí jeden zo zakladateľov a spolumajiteľov spoločnosti Domoss, Ing. Miroslav Hrdina.

26. 02. 2010 15:29  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (35): PORAZTE NEKONEČNÚ ZIMU!

Kedysi bývali dlhé zimy s kopami snehu a zamrznutými cestami úplne bežné. Čoraz častejšie však zo všetkých strán počúvame reči o globálnom otepľovaní, no keď sa pozrieme z okna, prax je iná. Okrem toho, že zima trápi cestárov aj vodičov, dáva poriadne zabrať aj našim peňaženkám. Dlhé vykurovacie obdobie a tuhé mrazy sa prejavia aj v platbách za plyn. Dá sa však tomu nejakým spôsobom vyhnúť?

16. 02. 2010 15:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (34): OLYMPIÁDA NA NOVOM TELEVÍZORE

A je to tu. Už o pár dní si prídu na svoje všetci športoví nadšenci a fanúšikovia povzbudzovania pred televíznou obrazovkou. Zimné olympijské hry sú pre veľkú časť populácie malým sviatkom. Aby ste si ju vychutnali tak, ako sa patrí, nemusíte práve zháňať letenku do Vancouveru. Stačí vám kvalitný televízor, potom už len pevné nervy pri prípadných neúspechoch vašich favoritov.

09. 02. 2010 15:26  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (33): ÚTULNÉ TEPLO Z PRÍRODY

Od klasickej tuhej zimy s desiatkami stupňov pod nulou sme si už odvykli. Teraz, keď sa ukázala v plnej kráse, hľadáme najefektívnejšie spôsoby, ako vyhriať svoje domovy a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet. Mnoho domácností sa vracia k tradičným overeným spôsobom – vykurovaním drevom či inými tuhými palivami. Je to skutočne výhodné alebo ide len módny rozmar?

02. 02. 2010 08:18  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (32): SPOĽAHNITE SA NA KLASIKU

Rozumná cena, široká ponuka, kvalita, spoľahlivosť, výdrž, technické parametre podľa vašich predstáv. Presne tieto vlastnosti by mal spĺňať počítač, na ktorý sa chcete spoliehať pri práci a pri ktorom chcete relaxovať počas surfovania na internete či hraní hier. Výpredaje sú ešte stále aktuálne, tak prečo to nevyužiť a nepriniesť si domov nového pomocníka vo fantastickej cene?

26. 01. 2010 08:15  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (31): POHODLIE NADOVŠETKO

Meteorológovia nám sľubujú dlhú a mrazivú zimu. Ak ju už teraz nemôžete vystáť a tešíte sa na vlažné lúče jarného slnka, potešte sa aspoň nákupmi v novoročných výpredajoch. Špičkový tovar zoženiete často zlacnený až o 70 %. Skvelým pomocníkom, ktorý si získava svoje stabilné miestečko v stále viac a viac domácnostiach, je sušička bielizne. Nielenže odbremení vaše radiátory či sušiaky od nánosov mokrých odevov, ušetrí aj čas a zvýši vaše pohodlie.

19. 01. 2010 08:12  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (30): S HUDBOU VŽDY A VŠADE

Hudba je všade okolo nás. Dokáže vytvoriť skvelú atmosféru, rozvíriť zábavu, zachrániť otrasný film, zblížiť ľudí či naopak totálne znechutiť a privolať depresie. Ak viete, ako na to, hudbou docielite prakticky čokoľvek. Využívate hromadnú dopravu a nechtiac musíte počúvať problémy cudzích ľudí? Kúpa MP3 prehrávača je v súčasnosti obrovským hitom. Chcete sa každé ráno prebúdzať na tóny svojej obľúbenej piesne? Malé rádio rovno na nočný stolík je to správne riešenie...

12. 01. 2010 14:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

V NOVOM ROKU S NOVÝMI SPOTREBIČMI

Zariadime vaše predstavy. Presne v tomto duchu už takmer dve desaťročia poskytuje svoje služby obchodný dom DOMOSS. Aj uplynulých dvanásť mesiacov sa všetci jeho zamestnanci snažili zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov - vás. Upevňovanie pozície vo svete bývania a elektroniky, rozširovanie sortimentu či skvalitňovanie služieb by bez vás nemalo zmysel. Práve preto vám patrí nasledujúce poďakovanie.

05. 01. 2010 14:31  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (29): NOVOROČNÁ NÁDIELKA

Predvianočný zhon je už, našťastie, za nami. Darčeky rozdané, rodinné návštevy absolvované a zásoba vianočných koláčov pravdepodobne minimálne z polovice zjedená. Ak ste si pod stromčekom našli od prakticky založených členov rodiny namiesto hmotných darčekov peniaze alebo ste čakali na novoročné znižovanie cien, práve teraz nastal váš čas. Správna chvíľa na nákup bielej a čiernej techniky prichádza so začiatkom nového roka. Nielenže vás prekvapí široká ponuka, dokonca aj ceny sú v tomto období veľmi príjemné.

29. 12. 2009 14:30  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (28): DOMÁCI POMOCNÍCI

Ako si predstavujete dokonalý domov? Miesto, kde na vás čakajú ľudia, ktorých milujete, priestor, kde máte chvíľu čas aj pre seba, kde ste sami pánom svojho času a môžete robiť to, čo sa vám zachce. K tomu, aby bola vaša domácnosť oázou pohodlia, vám dopomôže vkusný nábytok či trendové doplnky. Nielen to však robí dom domovom. Občas stačí zacítiť vôňu chutných raňajok z čistučkej vyupratovanej kuchyne a zistíte, že bez pár vecí si vašu domácnosť skutočne neviete predstaviť. Na nasledujúcej strane vám ponúkame prehľad noviniek medzi spotrebičmi, ktoré vám uľahčia každodenný život a s ktorými vám pôjde starostlivosť o strechu nad hlavou ľavou zadnou.

22. 12. 2009 14:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 31 - 40 z 77
Lekáreň Regia

Anketa