Topfest

Rady spotrebiteľom

Interiérová dizajnérka Jarmila Kopáčiková: Navrhujeme kvalitné luxusné i cenovo dostupné riešenia

Aké špecifiká majú piešťanské kúpeľne? Ako sa pozná spokojný zákazník? Čo je najťažšie pri navrhovaní kúpeľní?

08. 04. 2011 09:10  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Interiérový dizajnér Marián Buček: Spraviť kvalitnú prácu možno i pri nižších nákladoch

Je možné pri navrhovaní kvalitnej kuchyne uspokojiť najvyššie nároky a zároveň ponúknuť i dostupné riešenie? Čo je najťažšie na navrhovaní kuchyne? Ako sa zmenili za posledných osem rokov nároky klientov?

01. 04. 2011 06:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Pavol Gabriš: Najlacnejšia energia je tá ušetrená

PIEŠŤANY - Spotrebiteľské správanie na Slovensku sa za posledné roky výrazne zmenilo. Stále viac zákazníkov sa pri kúpe domáceho spotrebiča prestáva orientovať len na cenu a najmä pri vstavaných spotrebičoch začína brať do úvahy i veľké množstvo ďalších aspektov.

18. 03. 2011 09:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

DOMOSS tento rok oslavuje dvadsiate výročie!

„Ešte dnes sa ma Piešťanci zvyknú pýtať: Nestál tu kedysi taký malý domček? Áno, stál, pred rokmi, odpovedám, ale dnes tu už stojí spoločnosť, pôsobiaca na celom Slovensku. Stojí na rovnakých základoch, na akých bol postavený ten malý domček. Priznám sa, že táto otázka ma vždy pohladí na duši. Pretože mi pripomenie staré dobré časy, ale i to, kto sme a čo je najpodstatnejšie, kde sme vždy boli a vždy budeme doma. V Piešťanoch,“ hovorí jeden zo zakladateľov a spolumajiteľov spoločnosti Domoss, Ing. Miroslav Hrdina.

26. 02. 2010 15:29  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (35): PORAZTE NEKONEČNÚ ZIMU!

Kedysi bývali dlhé zimy s kopami snehu a zamrznutými cestami úplne bežné. Čoraz častejšie však zo všetkých strán počúvame reči o globálnom otepľovaní, no keď sa pozrieme z okna, prax je iná. Okrem toho, že zima trápi cestárov aj vodičov, dáva poriadne zabrať aj našim peňaženkám. Dlhé vykurovacie obdobie a tuhé mrazy sa prejavia aj v platbách za plyn. Dá sa však tomu nejakým spôsobom vyhnúť?

16. 02. 2010 15:27  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (34): OLYMPIÁDA NA NOVOM TELEVÍZORE

A je to tu. Už o pár dní si prídu na svoje všetci športoví nadšenci a fanúšikovia povzbudzovania pred televíznou obrazovkou. Zimné olympijské hry sú pre veľkú časť populácie malým sviatkom. Aby ste si ju vychutnali tak, ako sa patrí, nemusíte práve zháňať letenku do Vancouveru. Stačí vám kvalitný televízor, potom už len pevné nervy pri prípadných neúspechoch vašich favoritov.

09. 02. 2010 15:26  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (33): ÚTULNÉ TEPLO Z PRÍRODY

Od klasickej tuhej zimy s desiatkami stupňov pod nulou sme si už odvykli. Teraz, keď sa ukázala v plnej kráse, hľadáme najefektívnejšie spôsoby, ako vyhriať svoje domovy a nezruinovať pri tom rodinný rozpočet. Mnoho domácností sa vracia k tradičným overeným spôsobom – vykurovaním drevom či inými tuhými palivami. Je to skutočne výhodné alebo ide len módny rozmar?

02. 02. 2010 08:18  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (32): SPOĽAHNITE SA NA KLASIKU

Rozumná cena, široká ponuka, kvalita, spoľahlivosť, výdrž, technické parametre podľa vašich predstáv. Presne tieto vlastnosti by mal spĺňať počítač, na ktorý sa chcete spoliehať pri práci a pri ktorom chcete relaxovať počas surfovania na internete či hraní hier. Výpredaje sú ešte stále aktuálne, tak prečo to nevyužiť a nepriniesť si domov nového pomocníka vo fantastickej cene?

26. 01. 2010 08:15  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (31): POHODLIE NADOVŠETKO

Meteorológovia nám sľubujú dlhú a mrazivú zimu. Ak ju už teraz nemôžete vystáť a tešíte sa na vlažné lúče jarného slnka, potešte sa aspoň nákupmi v novoročných výpredajoch. Špičkový tovar zoženiete často zlacnený až o 70 %. Skvelým pomocníkom, ktorý si získava svoje stabilné miestečko v stále viac a viac domácnostiach, je sušička bielizne. Nielenže odbremení vaše radiátory či sušiaky od nánosov mokrých odevov, ušetrí aj čas a zvýši vaše pohodlie.

19. 01. 2010 08:12  |  Galéria / Rady spotrebiteľom

Rady spotrebiteľom (30): S HUDBOU VŽDY A VŠADE

Hudba je všade okolo nás. Dokáže vytvoriť skvelú atmosféru, rozvíriť zábavu, zachrániť otrasný film, zblížiť ľudí či naopak totálne znechutiť a privolať depresie. Ak viete, ako na to, hudbou docielite prakticky čokoľvek. Využívate hromadnú dopravu a nechtiac musíte počúvať problémy cudzích ľudí? Kúpa MP3 prehrávača je v súčasnosti obrovským hitom. Chcete sa každé ráno prebúdzať na tóny svojej obľúbenej piesne? Malé rádio rovno na nočný stolík je to správne riešenie...

12. 01. 2010 14:33  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 31 - 40 z 80
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Majáles 2017
CITYFEST 2017

Anketa