GEFCO

Rady spotrebiteľom

Vo firme RAMAR dokážu uspokojiť aj najnáročnejších zákazníkov. (pror)

Aj zjazdové lyže potrebujú pravidelný servis

Zimná sezóna je v plnom prúde. To, čo trápi vodičov, teší vyznávačov zimných športov. Bohatá snehová nádielka rozprúdila život nielen na vysokohorských svahoch, ale i na tých nižšie položených v okolí Piešťan. Lyžiarske stredisko Bezovec od soboty 31. januára hlási veľmi dobré podmienky na všetkých štyroch zjazdovkách. Okrem kvalitnej snehovej pokrývky však pre dokonalú radosť z lyžovania potrebujete i dôkladne pripravené lyže.

07. 02. 2015 07:53  |  Piešťany / Aktuálne
Ilustr. foto (red)

Rady pre spotrebiteľa: Tepelné čerpadlo

Mnoho Slovákov si pravdepodobne ani neuvedomuje, že konštruktér prvého tepelného čerpadla na svete je Slovák Aurel Stodola, ktorý sa narodil v Liptovskom Mikuláši a bol profesorom svetoznámeho Alberta Einsteina. Jeho tepelné čerpadlo z roku 1928 pracuje dodnes vo Švajčiarsku a vykuruje radnicu v Ženeve. Tento vzácny vynález napriek tomu na Slovensku ani takmer po 100 rokoch nie je využívaný tak, ako by si zaslúžil.

22. 06. 2014 11:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom obsahuje fotogalériu
Ilustračná fotografia

Letný doping: Doprajte si (tekuté) vitamíny!

K letným mesiacom neodmysliteľne patrí čerstvá zelenina a ovocie. Urobte niečo pre svoje zdravie a doprajte si vitamíny vo všetkých formách - odšťavujte, strúhajte, lisujte!

17. 08. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Chlaďte ekonomicky

Voľného priestoru nikdy nie je dosť. Ani toho v chladničke - najmä v takýchto horúčavách. Nerozčuľujte sa, že sa vám do dvierok nezmestí fľaša s minerálkou a mraznička je preplnená na prasknutie. Investujte do novej.

06. 07. 2012 07:30  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Televízne technológie budúcnosti

O čom ste kedysi snívali, máte na dosah! Nové technológie umožňujú zdieľať multimediálny obsah okamžite a bez použitia otravných káblov a hľadania správnych konektorov. Programy môžete prepínať hlasom či pohybom ruky a obľúbené filmy sledovať 3D v pohodlí domova.

15. 06. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Doprajte si digitálne zážitky

Blíži sa obdobie výletov, letných festivalov, dovoleniek. Viac času strávime na nevšedných miestach s našimi blízkymi, pribudnú nové skúsenosti, neopakovateľné prekvapenia, príjemné spomienky, cestovateľské zážitky. Kto by si ich nechcel uchovať čo najdlhšie... Kedysi patril digitálny fotoaparát k luxusným záležitostiam. Dnes si však vaše zážitky môžete uchovať navždy už za 30 eur!

01. 06. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Zariaďujeme kuchyňu krok za krokom

Kuchyňa je srdcom vášho domova. Jej zariadenie udáva štýl zvyšku celej domácnosti. Ak si zariaďujete nové bývanie alebo rekonštruujete staré, kuchyňa by mala byť v centre vášho záujmu na prvom mieste.

25. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Zariaďujeme kúpeľňu: Ako začať?

Kúpeľňa je miestom, kde môžeme byť bez výhrad sami sebou. Necháva priestor našej intimite, načerpávame v nej energiu pri rannej sprche a relaxujeme po namáhavom dni. Chystáte sa zariaďovať si novú alebo rekonštruovať tú starú? Na čo netreba zabúdať?

18. 05. 2012 08:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Majstrovské zážitky za skvelé ceny

Konečne sme sa dočkali! Nezáleží na tom, či ste ortodoxný športový nadšenec alebo len príležitostný fanúšik nášho tímu, na kvalitný hokejový zážitok si určite potrpíte rovnako. Aj keď len doma pred telkou. Výkon našich chlapcov ovplyvniť nedokážeme, no dokonalý obraz si môžete vychutnať už za pár stoviek v pohodlí svojej obývačky.

11. 05. 2012 07:30  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Ilustračná fotografia

Ste pripravení na relax v záhrade? Sezóna sa blíži!

Bláznivý apríl to poriadne rozbalil. Aj keď je podľa kalendára už dávno jar, pohľad z okna nám každý deň ponúka iné ročné obdobie. Príjemné teploty lákajúce na posedenie pod holým nebom tu však môžu byť skôr, ako sa nazdáme. Nezabudnite sa na ne adekvátne pripraviť.

20. 04. 2012 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 21 - 30 z 94
GARGO
Regal Burger

Anketa