Rady spotrebiteľom

Ilustračné foto (vd)

Každodenná opekačka s grilmi z Garga bude hračka

Už naše staré mamy sa v máji sťahovali s hrncami a panvicami do letných kuchýň. Z dvora bez prezúvania do papúč sa postavili rovno k sporáku. V letnej kuchyni sa písali dejiny rodiny, tam sa odohrávalo všetko.

20. 05. 2018 16:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Pri návšteve sympatického rodinného obchodíka vás ovanie príjemná vôňa byliniek a poteší osobný a úprimný prístup majiteľov. (dk)

Načapujte si eko drogériu do vlastných nádob

Trnavský kraj vyprodukoval za rok 2017 najviac odpadu na obyvateľa. Piešťany sa ocitli na štvrtom mieste v rebríčku okresných miest. Na jedného obyvateľa v kraji pripadlo 478 kg odpadu. Prečo priemerný Dán minie štyri igelitky ročne, zatiaľ čo Slovák 466?

19. 05. 2018 16:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Interiér kaviarne vo Ville Vodička vás presunie do obdobia spred sto rokov, keď kúpele získali svoj cveng. (archív Villy Vodičky)

Vo vodičke ako vo vatičke

Ak sa povie Piešťany, každému sa hneď vyjaví pred očami barlolámač ako symbol kúpeľov. Kto mesto raz navštívil, tak si zväčša opráši pamäť obrázkami z Kúpeľného ostrova, pešej zóny či priľahlého parku.

27. 04. 2018 14:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Zrkadlisko sa nachádza na prízemí balneokomplexu.  (apt)

Zrkadlisko v Balnea Health Spa

Okrem pôvodných bazénov s minerálnou termálnou vodou v kúpeľných domoch Pro Patria, Napoleon a Irma je možné nájsť tradičnú piešťanskú procedúru Zrkadlisko aj v novej časti Kúpeľného ostrova v kúpeľnom dome Balnea Health Spa.

23. 04. 2018 14:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Lipová ulica je jedna z mnohých, kde je vozovka plná záplat. No ani tie nevydržia a tvoria sa namiesto nich nové výtlky. (dan)

Nepodceňujte rozbité cesty a nebezpečné výtlky

Rozbité cesty plné výtlkov v Piešťanoch, ale aj na celom Slovensku nie sú iba predmetom hromženia občanov, ale predstavujú i nebezpečenstvo. Nielen pre vášho štvorkolesového tátoša, ale najmä pre vašu peňaženku. Roztrhnutie pneumatiky na výtlku vás môže vyjsť poriadne draho.

16. 04. 2018 10:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Plechovice je tiež potrebné vyhadzovať iba prázdne. (dan)

Separovaním chránime Zem i vlastné peniaze

Budúcnosť nielen našej planéty, ale aj nášho ekosystému závisí od vysporiadania sa s odpadmi.

14. 04. 2018 10:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Pri Bašovciach v blacinách to vonia po cesnaku, o chvíľu už bude v kvete. (I.M.O)

Ponáhľajte sa, cesnak bude o chvíľu kvitnúť

Zberači medvedieho cesnaku, milovníci pesta, cesnakových polievok, omáčok, cesnakového masla, nátierky či tinktúr už veľmi dobre poznajú miesta, kde sa cesnak medvedí vyskytuje. Niektorí chodia na Havran, iní smerom na Modrovú či na Prašník. Ďalší ho nachádzajú v Dolnom Lopašove alebo vo Veľkom Orvišti a pri Bašovciach - v blacinách.

14. 04. 2018 07:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
kupele 131

Jeden z najpozoruhodnejších bazénov na Slovensku

Relaxácia sa začína už pri vstupe do Kúpeľného domu Irma, vnútorné priestory pôsobia nerušivo a upokojujúco, v pozadí hrá relaxačná hudba a celou budovou sa nesie príjemná vôňa.

31. 03. 2018 09:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Urobiť niečo pre svoje zdravie a kondíciu, zacvičiť si a zrelaxovať môžete denne v Danubius Premier Fitness na Kúpeľnom ostrove od 7.00 do 21.00 h. (ts)

Vyskúšali sme si fitness na Kúpeľnom ostrove

V príjemnom prostredí Kúpeľného ostrova sme znovuobjavili fitnescentrum s presklenou stenou a výhľadom na priľahlý park.

12. 03. 2018 09:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Neváhajte a zapojte sa do súťaže. (Elizabeth cukráreň & kaviareň)

SÚŤAŽ: Sladké posedenie v cukrárni Elizabeth

Zapojte sa do súťaže a pochutnajte si na výnimočných dobrotách, ktoré ponúka cukráreň s kaviarňou Elizabeth na Kúpeľnom ostrove.

13. 02. 2018 09:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 1 - 10 z 102
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa