Nadácia Adeli

Cestovanie

Turecký dom na námestí Senca v renesančnom slohu.

Židia v Senci tvorili štvrtinu obyvateľstva

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Senca.

03. 03. 2012 07:00  |  Galéria / Cestovanie
Podvečerný Vodný hrad v Partizánskom so vstupnou vežou.  (Tomáš Cintula)

V Partizánskom si uctievajú Baťu aj partizánov

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do Partizánskeho.

28. 01. 2012 07:00  |  Galéria / Cestovanie
Novozámocká ortodoxná synagóga

V Nových Zámkoch slúži synagóga stovke židov

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Dnes sa vydáme do Nových Zámkov.

14. 01. 2012 07:30  |  Galéria / Cestovanie

Kaštieľ v Brodzanoch patril aj Puškinovej švagrinej

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Brodzany.

07. 01. 2012 00:00  |  Galéria / Cestovanie

Obyvatelia obce na jarmokoch zapáchali, volali ich Smrdáci

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Smrdáky.

10. 12. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Dražovský kostol v klipe Tublatanky i Gladiátoru

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Dražovce.

03. 12. 2011 07:30  |  Galéria / Cestovanie

Kostol v Lančári zaujal tri filmové štáby

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Lančár.

26. 11. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Habánske hodiny mali len jednu ručičku

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Sobotište.

19. 11. 2011 08:00  |  Galéria / Cestovanie

Z rozhľadne uvidíte Moravu i Slovensko

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme na vrch Veľký Lopeník.

12. 11. 2011 08:30  |  Galéria / Cestovanie

Hlboké - obec štúrovcov a slovenčiny

V Piešťanoch a okolí sa nachádza viacero zaujímavých výletných lokalít. Pripomeňte si ich v krátkosti spolu s nami a dozviete sa fakty, o ktorých ste možno ani netušili. Snáď vám pomôžu pri rozhodovaní, kam vyraziť s blízkymi počas víkendu. Tento týždeň sa vydáme do obce Hlboké.

05. 11. 2011 07:30  |  Galéria / Cestovanie
Články 31 - 40 z 100
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa