Všetky články

Platan bol vyrúbaný, kvôli bezpečnosti (th)

Na Ulici Alexandra Dubčeka vypílili platan

Na Ulici Alexandra Dubčeka v Piešťanoch vypílili v stredu 10. júla vzrastlý platan. Strom odborníci sledovali už rok, pretože mal v kmeni vertikálnu puklinu vo výške 1,2 metra. Drevo zasiahol hnilobný proces a strom sa nakláňal, mal tiež poškodenú kôru.

10. 07. 2013 14:00  |  Správy / Aktuálne
Informačná tabuľka pri Kaplnke Božského Srdca Ježišovho hovorí o solúnskych bratoch svätom Cyrilovi a svätom Metodovi.

Odkaz solúnskych bratov zvečnili na informačnej tabuli

Piešťanci si pripomenuli výročie - 1150 rokov od príchodu vierozvestov a solúnskych bratov svätých Cyrila a Metoda. Piatok 5. júla bol nielen pre veriacich pripravený v rámci tohto sviatku bohatý program.

10. 07. 2013 13:00  |  Správy / Aktuálne
Ilustračná foto (red)

Piešťanské kúpele medzi 20 naj v Európe

Cestovateľský portál Lonely Planet zaradil kúpele Piešťany medzi dvadsiatku najlepších európskych kúpeľov s prírodnými ter-málnymi prameňmi.

10. 07. 2013 11:30  |  Správy / Aktuálne
Vylomené dvere na jednej z chát

Krádeže a požiar v chatovej oblasti polícia objasnila

Polícia vypátrala páchateľa podozrivého z vykrádania chát v chatovej oblasti katastra mesta Hlohovec. Od novembra do februára tohto roku sa podozrivý muž vlámal v chatovej oblasti medzi Hlohovcom a Koplotovcami do šiestich chát.

10. 07. 2013 11:25  |  Správy / Aktuálne
Rann Rebels získali svoj premiérový titul Phbl.

Hokejbalisti Rann Rebels sa konečne dočkali titulu

Piešťanská hokejbalová liga (PHbL) pozná svojho nového majstra. Po vydretom víťazstve 3:2 v predĺžení sa ním v nedeľu dopoludnia stali hokejbalisti Rann Rebels, ktorí zosadili z trónu Detroit Red Wings a po štyroch neúspešných finálových pokusoch sa im konečne podarilo získať vytúžený titul.

10. 07. 2013 11:00  |  Správy / Aktuálne
"Čajky" budú mať novú halu

Súkromný investor postaví športovú halu za milión eur

Súkromný investor postaví v Piešťanoch na vlastné náklady športovú halu a odovzdá ju za symbolickú cenu do majetku mesta. Hala bude prednostne určená pre miestne extraligové basketbalistky a ešte pre jeden šport, pravdepodobne hádzanú. Basketbalový nadšenec a konateľ spoločnosti Eur- Med Slovakia Miroslav Nerád deklaroval, že zabezpečí financovanie projektu v predpokladanej výške milión eur.

10. 07. 2013 10:30  |  Správy / Aktuálne
Hasici opäť zasahovali

V Kostoľanoch padol strom, v Piešťanoch horel bioodpad

Uplynulý týždeň mali hasiči v znamení taktických cvičení, ale svoje schopnosti si preverili aj v teréne. Hasili skládku bioodpadu, asistovali pri požiari v Hlohovci, pílili strom vo Veľkých Kostoľanoch, hasili zadymené auto na diaľnici pri Červeníku a likvidovali aj vytečené prevádzkové kvapaliny z Trabanta v Piešťanoch.

10. 07. 2013 09:45  |  Správy / Aktuálne

Návrh komisie pre rozpočet vyvolal búrlivú diskusiu

Poslanec zastupiteľstva za stranu Smer-SD Jozef Chudý predložil na rokovanie piešťanskej dvadsaťpäťky návrh na založenie novej komisie, ktorá by riešila otázky zostavovania rozpočtu mesta a príspevkových organizácií. Väčšina jeho poslaneckých kolegov nepokladala zriadenie takejto komisie za vhodné.

10. 07. 2013 09:00  |  Správy / Aktuálne
Vo Veľkých Kostoľanoch padol na cestu strom.

V Kostoľanoch padol strom, v Piešťanoch horel bioodpad

Uplynulý týždeň mali hasiči v znamení taktických cvičení, ale svoje schopnosti si preverili aj v teréne. Hasili skládku bioodpadu, asistovali pri požiari v Hlohovci, pílili strom vo Veľkých Kostoľanoch, hasili zadymené auto na diaľnici pri Červeníku a likvidovali aj vytečené prevádzkové kvapaliny z Trabanta v Piešťanoch.

10. 07. 2013 08:00  |  Správy / Čierna kronika
Nebýva zvykom, aby hrobári zúčastňovali na zasadnutiach mestského zastupiteľstva. (Ján Karásek)

Hrobári na mestskom zastupiteľstve

Nebýva zvykom, aby sa zástupcovia hrobárov objavovali na zasadnutiach mestského zastupiteľstva v Piešťanoch. Takisto nebýva bežné, aby v rokovacej sále zaznel uvoľnený smiech. V tomto prípade sa tak stalo vo štvrtok minulého týždňa.

09. 07. 2013 14:34  |  Správy / Aktuálne
Villa Veres v Piešťanoch.

VÝZVA: Oživte dejiny!

Máte doma v starožitnej komode či šuflíku písacieho stola spomienku na svojho deda, babku, rodinu? Máte na dobovej fotografii zachytené Piešťany, Vrbové, Krakovany...?

09. 07. 2013 13:11  |  Správy / Aktuálne

Trnavská radnica je pripravená súdiť sa o milióny z eurofondov

Mesto si objednalo služby advokáta, ktorý pomohol vyhrať podobný spor mestu Myjava.

09. 07. 2013 12:03  |  Správy / Aktuálne
Letný tábor na ranči Colombo. (Ján Karásek)

Na ranči Colombia demokracia fungovala

V zastrčenom kúte myjavských kopaníc objavíme usadlosť s hrubými múrmi. Keď sa odvážime nazrieť dovnútra cez romantický klenbový vchod, zbadáme osoby v tričkách s nápisom a logom mestskej polície. Okolo nich sa motajú deti. Čomu sme vlastne prišli na stopu?

09. 07. 2013 10:30  |  Správy / Aktuálne

Radnica problémovým Trnavčanom byty nekupuje

Vedenie mesta vyvracia fámu, že chce neprispôsobivých presťahovať do niektorej zo susedných obcí.

09. 07. 2013 10:24  |  Správy / Aktuálne
Tanečná skupina Krakovienka zožala v Chorvátsku veľký úspech.

Krakovienka uzavrela festival v Crikvenici

Na medzinárodnom folklórnom festivale, ktorý sa konal v chorvátskych mestách Crikvenica a Novi Vinodolski mal piešťanský región zastúpenie v podaní tanečnej skupiny FS Krakovienka.

09. 07. 2013 09:59  |  Správy / Aktuálne
Obec Bašovce obnovila kaplnku aj Svätú Trojicu, ktorú aj premiestnili. (Eva Gvuščová)

Bašovce oslávili 900 rokov a objavili listinu zakladateľa Svätej trojice

Obec Bašovce oslávila svoju deväťstoročnicu prvej písomnej zmienky svätou omšou, ale aj vysvätením kaplnky. Odtiaľ šiel slávnostný sprievod do nádherne vyzdobeného kultúrneho domu, kde po oficiálnych príhovoroch a vítaní hostí nasledoval kultúrny program.

09. 07. 2013 09:48  |  Správy / Aktuálne
Aký bude ďalší osud futbalového klubu v Piešťanoch?

Mesto zatiaľ bez futbalového partnera

Piešťanskí poslanci na poslednom zasadnutí zastupiteľstva schválili skončenie nájmu na futbalovom štadióne a odstúpenie od zmluvy so spoločnosťou P.F.K.

09. 07. 2013 08:00  |  Správy / Aktuálne
Pohoda ilustracne foto

Takto to vyzerá tri dni pred festivalom Pohoda 2013

Už tento štvrtok sa na trenčianskom letisku začína najväčší festival na Slovensku - Bažant Pohoda 2013. Organizátori sú v plnom prúde s jeho prípravami.

09. 07. 2013 00:51  |  Správy / Aktuálne obsahuje video

Radnica problémovým Trnavčanom byty nekupuje

Trnava sa nechystá kupovať byty pre neprispôsobivých občanov v Šelpiciach, Ružindole ani v ďalších obciach. Povedal to viceprimátor Bystrík Stanko v reakcii na fámy, podľa ktorých sa radnica chce týmto spôsobom zbaviť problémových obyvateľov.

08. 07. 2013 15:24  |  Správy / Aktuálne
Informačná tabuľka pri Kaplnke Božského Srdca Ježišovho hovorí o solúnskych bratoch svätom Cyrilovi a svätom Metodovi.

Kúpte si Piešťanský týždeň, určite sa tam dočítate, že...

Týždeň uplynul rýchlejšie ako by možno mnohí z nás chceli. Niekto ho prežil na plný plyn, iný možno troška pribrzdil a vychutnal si napríklad šálku voňavej kávy či bylinkového čaju. Redaktori Piešťanského týždňa ani teraz nezaháľali s rukami za chrbtom, naopak - s vystrčeným fotoaparátom cvakali jednu akciu za druhou. Už zajtra sa o tom presvedčíte v najnovšom vydaní Piešťanského týždňa.

08. 07. 2013 13:43  |  Správy / Najbližšie číslo

Letné mesiace so sebou prinášajú aj nástrahy

Letné mesiace so sebou prinášajú okrem pohody, relaxu a zábavy aj nástrahy. Extrémne horúčavy vplývajú na ľudský organizmus, ale aj na jedlo, potraviny či vodu v prírodných a umelých kúpaliskách, Informovala hovorkyňa Úradu verejného zdravotníctva SR (ÚVZ SR) Lenka Skalická.

08. 07. 2013 13:39  |  Správy / Aktuálne
Mestské zastupiteľstvo

Návrh komisie pre rozpočet nebol v súlade s rokovacím poriadkom

Poslanec zastupiteľstva za stranu Smer-SD Jozef Chudý predložil na rokovanie piešťanskej dvadsaťpäťky návrh na založenie novej komisie, ktorá by riešila otázky zostavovania rozpočtu mesta a príspevkových organizácií. Väčšina jeho poslaneckých kolegov nepokladala zriadenie takejto komisie za vhodné.

08. 07. 2013 10:32  |  Správy / Aktuálne
Doprajte počas prázdnin oddych a zdravie sebe aj svojim blízkym.

Kúpele - oddych, slnko, voda a zážitky

Nie ste ešte rozhodnutí, kde budete tráviť letné prázdniny? Za oddychom, slnkom, vodou a zážitkami nemusíte cestovať za hranice. To všetko nájdete možno len kúsok od vášho bydliska - v Kúpeľoch Piešťany a Kúpeľoch Smrdáky.

08. 07. 2013 07:22  |  Správy / Aktuálne
Prípad Vendéta (Michal Čierny)

Kniha týždňa: Prípad Vendéta

Dávame do pozornosti knižnú novinku Prípad Vendéta (Michal Čierny). Vydalo vydavateľstvo Tatran v roku 2013.

08. 07. 2013 07:15  |  Kultúra / Kniha
Vrbovské vetry 2013 (Martin Hesko)

Vrbovské vetry predviedli hudobnú miešačku

VRBOVÉ - Už po siedmy krát sa na asfaltovej ploche pri štadióne vo Vrbovom uskutočnil festival pod názvom "Vrbovské vetry." Festival bol zahájený o 13:14 hod. kapelou Družina.

07. 07. 2013 16:45  |  Správy / Aktuálne obsahuje video
V Ostrove bol pre návštevníkov pripravený bohatý program. (Erik Ďuriš)

Aj Ostrov slávil 900. výročie

OSTROV- Aj obec Ostrov oslávila 6. júla 900-sté výročie prvej písomnej zmienky, ktorá sa spomína v Zoborských listinách z roku 1113. Oslavy začali svätou omšou a zasadením pamätnej lipy pri kostole. Pre pozvaných hostí bol pripravený slávnostný obed a po ňom krstenie knihy o obci Ostrov. Po oficialitách už nasledoval hudobný program o ktorý sa postarali skupiny Slniečko, Tublatánka, Aya, Smola a Hrušky a Bruno Oravec.

07. 07. 2013 14:07  |  Správy / Aktuálne
Ondrej Pisarčík oslávil 90 rokov v kruhu rodiny aj susedov.

Najskôr kamenná svadba, potom deväťdesiatka!

Sympatický deduško Ondrej Pisarčík z Piešťan pred dvomi rokmi s manželkou Helenou oslávil výnimočnú kamennú svadbu – 65. výročie sobáša. V sobotu 22. júna na Malom Floreáte opäť zneli prípitky – Ondrej Pisarčík oslávil deväťdesiatku!

07. 07. 2013 09:00  |  Správy / Spoločenská rubrika
Srdečne blahoželáme!

Srdečne blahoželáme!

V piatok 28. júna o 8.45 h sa Martine a Ondrejovi Dananajovcom zo Sasinkova narodila dcérka Lucia (4000 g, 53 cm). Dieťatku pomohla na svet MUDr. Petra Straková. Sestričku si prišiel do piešťanskej pôrodnice poobzerať aj jej o rok starší braček Juraj. Srdečne blahoželáme!

07. 07. 2013 08:00  |  Správy / Narodili sa
Nová asistentka trénera Piešťanských Čajok Bronislava Borovičková.

Na poste asistentky trénera posilní Čajky Borovičková

Novou asistentkou trénera piešťanských basketbalistiek Martina Pospíšila sa v novej sezóne stane Bronislava Borovičková. Po úspešnom spoločnom pôsobení dvojice Pospíšil - Borovičková v Nitre, kde bola ako rozohrávačka predĺženou rukou trénera na palubovke, sa dvojica minimálne pre najbližšiu sezónu bude radiť na striedačke Piešťanských Čajok.

06. 07. 2013 09:00  |  Šport / Basketbal
Dom na Beethovenovej ulici v Piešťanoch, kde našiel Sokol na istý čas útočisko.

Sokol, maliar svetového mena, bez pamätnej tabule

Koloman Sokol. Muž, ktorého meno pozná takmer celý svet. Slováci takmer vôbec nie, lebo v roku 1948 odišiel z Československa. Ani Piešťanci o ňom nič nevedia, hoci krátky čas žil v kúpeľnom meste. Inde by mal na budove aspoň pamätnú tabuľu. Tu nie.

06. 07. 2013 08:00  |  Správy / Spoločenská rubrika
Oslavy vo Veľkom Orvišti sa nezaobišli bez chutných jedál. (vd)

Pozrite si: Ako sa zabávali vo Veľkom Orvišti

Pivo tu tieklo potokmi, živánska, guláš, pečené pstruhy i klobása, makové štrúdle, zázvorníky, vanilkové rožky, tvarohové koláčiky, pagáčiky i zákusky na oblátke rozvoniavali. Deti si šantili na nafukovacích hradoch, vozili sa na poníkoch alebo si len tak v zelenej tráve na vykosenom štadióne váľali duby.

05. 07. 2013 21:37  |  Správy / Aktuálne
Starosta obce Ľudovít Boleček ocenil ľudí, ktorí svojou prácou a životom šírili dobré meno Veľkého Orvišťa. (Viera Dusíková)

Veľké Orvište slávilo 900. výročie

Obec Veľké Orvište v piatok 5. júla ožila oslavami 900-stého výročia prvej písomnej zmienky, ktorá sa spomína v Zoborských listinách z roku 1113.Najskôr si veriaci popoludní vypočuli svätú omšu venovanú pamiatke vierozvestcov svätého Cyrila a Metoda a potom sa sprievod pohol k futbalovému štadiónu.

05. 07. 2013 20:47  |  Správy / Aktuálne

Lístky na Pohodu majú majiteľov

Multižánrový festival Bažant Pohoda, ktorého sedemnásty ročník sa uskutoční 11.-13. júla na trenčianskom letisku, prináša legendy hudobnej scény, súčasnú špičku, ale aj objavy.

05. 07. 2013 12:16  |  Správy / Aktuálne
V Galérii Fontána vystavuje diela až 25 výtvarníkov.

Sochy umiestnili do parkov

Po minuloročnom okrúhlom výročí podujatie Socha piešťanských parkov odkrojilo nový diel v ďalšom desaťročí. Sochy slovenských umelcov si v Galérii Fontána, ale aj v okolí, našli svoje miesto už po 31. raz.

05. 07. 2013 11:13  |  Kultúra / Výstavy
Koncom júna tu už budovali aj podložie pre kamienkové koberce.

900 rokov oslávia aj s novými zastávkami

Aj pri príležitosti osláv 900. výročia prvej písomnej zmienky o obci Ostrov budú návštevníkom obce, ale aj domácim k dispozícii nové autobusové zastávky. Postavila ich obec z projektu, ktorý zohľadňoval požiadavky na vytvorenie klasického dizajnu vhodného do dedinského prostredia.

05. 07. 2013 10:11  |  Správy / Región

Za vyhodenie z diskotéky usporiadateľovi poškriabal auto

Polícia obvinila 18-ročného mladíka z prečinu poškodzovania cudzej veci, usporiadateľovi diskotéky v Hlohovci, s ktorým mal mladík konflikt, v apríli kľúčom poškriabal auto. Majiteľovi BMW na aute spôsobil škodu 1 014 eur.

05. 07. 2013 09:53  |  Správy / Čierna kronika
SMS inzercia (ilustr. foto)

Inzercia občanov PT 27/2013

Piešťanský týždeň inzercia

05. 07. 2013 09:09  |  Rýchly výber / Inzercia

Vďaka Cyrilovi a Metodovi patríme medzi európske národy

Svätí bratia Cyril a Metod odovzdali podľa prešovského pomocného gréckokatolíckeho biskupa Milana Lacha našim predkom zrozumiteľným spôsobom slovo. „Odovzdali nám vieru v reči ľudu. Slová nie napísané na vode, ako hovoril svätý Cyril - Konštantín, ale písmenami – hlaholikou,“ zdôraznil biskup Lach.

05. 07. 2013 09:02  |  Správy / Aktuálne
Na vernisáži sa zúčastnili výtvarní umelci Dušan Blažek, Martin Dzurek, Noro Kelecsényi, Robert Makar, Naďa Mikolášiková, Jozef Pokorný, Jozef Sušienka, Róbert Szittay.  (vd)

Výstava Umenie v parku potrvá do augusta

V utorok 2. júla o 17.30 h sa v Dome umenie v Piešťanoch konala vernisáž druhého ročníka výstavy s názvom Umenie v parku. Vystavili tu plastiky slovenských výtvarníkov a obrazy českých umelcov. Obrazy vznikli počas uplynulých rokov na Medzinárodných maliarskych sympóziách, ktoré organizovalo Balneologické múzeum v Piešťanoch od roku 1967 - 2007. Diela sú súčasťou sympoziálnej zbierky piešťanského múzea. Slávnosť umocnila hudba v podaní učiteľov Základnej umeleckej školy v Piešťanoch. Na klavíri zahrala Mária Marcinková Magulová a na husliach Štefan Berky.

05. 07. 2013 08:00  |  Kultúra / Výstavy obsahuje video
cyril metod pozvanka

Príchod vierozvestcov oslávime aj v Piešťanoch

Slávnostnou svätou omšou v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch sa začnú piatkové cyrilometodské oslavy v Piešťanoch. Oslavy 1150. výročia príchodu vierozvestcov na Veľkú Moravu budú mať aj v našom meste slávnostný charakter.Nebudú chýbať koncerty, divadelné predstavenie aj slávnostné posvätenie pamätnej tabule.

04. 07. 2013 14:55  |  Správy / Aktuálne

Päťročného chlapčeka zavalila skriňa

Polícia vyšetruje usmrtenie, ku ktorému došlo v stredu 3. júla asi o 14.30 h ubytovni v Jaslovských Bohuniciach. Na päťročného chlapčeka spadla skriňa, pričom utrpel zranenia, ktorým napriek snahe záchranárov, podľahol. Okolnosti, za akých ku tragédii došlo, polícia vyšetruje, začali sme trestné stíhanie pre usmrtenie.

04. 07. 2013 14:09  |  Správy / Čierna kronika
Žiaci Samuel Orviský, Klára Orlická a Adam Hudák nazbierali pre imobilné dievčatko najviac plastových uzáverov. Poďakoval im zato otec Lei Jesenskej Timotej i jej sestra Simona. (B. Piovarčiová)

Na ZŠ F. E. Scherera nazbierali 22 vriec uzáverov pre Leu

Koniec školského roka môže mať rôzne podoby. Na Základnej škole F.E. Scherera v Piešťanoch okrem vysvedčení odovzdávali aj odmeny za vyzbierané plastové uzávery, ktoré školáci zbierali na podporu liečby dvojročnej Lei Jesenskej z Piešťan, ktorá za vrchnáčiky získa liečenie.

04. 07. 2013 11:00  |  Správy / Aktuálne
Atmosféra Vrbovských vetrov (Ján Karásek)

Na Vrbovských vetroch zazneli aj operné árie

Tretí deň Vrbovských vetrov zavial na pódium vážnu hudbu.

04. 07. 2013 10:30  |  Správy / Aktuálne obsahuje video
V Piešťanoch špeciálne jednotky zadržali skupinu okolo Róberta B.

Kukláči vzali aj Piešťancov, prokurátor žiada väzbu

Zadržaní sú obvinení zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny, podvodu, vydierania a lúpeže

04. 07. 2013 10:13  |  Správy / Aktuálne
tavos 241

TAVOS dal zelenú dcérskej firme

Valné zhromaždenie Trnavskej vodárenskej spoločnosti (TAVOS) dalo v stredu 26. júna zelenú procesu vzniku dcérskej spoločnosti, ktorá by mala prevziať na seba prevádzku vodovodov a kanalizácií. Vlastníkom TAVOS-u by boli tak ako doteraz mestá a obce, vlastníkom dcérskej prevádzkovej spoločnosti by bola len materská spoločnosť.

04. 07. 2013 10:00  |  Správy / Aktuálne

JUBILEUM: Cyrila a Metoda si pripomenú pri rotunde v Ducovom

Tradičná púť pri príležitosti sviatku sv. Cyrila a Metoda na pahorok Kostolec pri Ducovom v okrese Piešťany sa uskutoční v piatok popoludní.

04. 07. 2013 09:37  |  Správy / Aktuálne

Pozvánka na zastupiteľstvo

Piešťanskí poslanci sa pred letnou prestávkou stretnú na ďalšom riadnom zasadnutí mestského zastupiteľstva. To sa uskutoční vo štvrtok 4. júla od 14.00 hodiny v priestoroch zasadačky v mestskej knižnici. Poslanci tentoraz majú v pláne prerokovať dvadsaťsedembodový scenár stretnutia.

04. 07. 2013 09:00  |  Správy / Aktuálne
Príbeh čachtickej panej nemeckí tanečníci prerozprávali tancom, rečou tela, hudbou a originálnou obrazovou projekciou (vd)

V dráme Grófka Báthory vystúpili aj malí tanečníci z Piešťan

Po slávnostnom koncerte Slovenskej filharmónie uviedli v Dome umenia v rámci 58. Piešťanského festivalu ďalšiu lahôdku. Bola ňou tanečnú drámu Grófka Báthory. Legendu o krvavej grófke režijne a choreograficky spracoval Jozef Maďar. V pondelok 23. júna ju v Piešťanoch predstavila poloprofesionálna formácia Momentum dance company, ktorá pôsobí pri hudobnej škole Fanny Hensel v Berlíne. Medzi sólistami sa v úvode v dievčenskej roli Erzsébet Báthory predstavila piešťanská tanečníčka základnej umeleckej školy Adela Bundová, ktorá tancovala spolu so svojím spolužiakom Matúšom Mjartanom. Ten stvárnil Alžbetinho budúceho manžela, Ferencza Nádasdyho.

04. 07. 2013 08:00  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Nový riaditeľ CVČ Ahoj Miroslav Petráš (Viera Dusíková)

Riaditeľom CVČ Ahoj sa stal skúsený pedagóg a športovec

V júli nastúpil do funkcie riaditeľa centra voľného času (CVČ) Ahoj skúsený pedagóg a športovec z Piešťan Miroslav Petráš.

04. 07. 2013 08:00  |  Správy / Aktuálne
V Piešťanoch odpromovali absolventi Inštitútu fyzioterapie.

Štvrtina fyzioterapeutov končí v zahraničí

Takmer stovka absolventov fyzioterapie na Inštitúte fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie (IFBLR) v Piešťanoch ukončila svoje štúdium slávnostným aktom - promóciou.Stalo sa tak v piatok 28. júna v kine Fontána, kde aj v auguste bude promovať ďalších osemnásť absolventov.

03. 07. 2013 16:00  |  Správy / Aktuálne
Články 4101 - 4150 z 15699