Všetky články

Amatérsky maliar bude vystavovať v paneláku

PIEŠŤANY - Netradičný priestor pre výstavu svojich obrazov si zvolil 77-ročný amatérsky výtvarník Ján Benka z Piešťan. Počas tohto víkendu bude 45 diel vystavovať v suteréne obytného domu na Ulici 8. mája v Piešťanoch. Pôjde o prvú výstavu v meste, ktorá sa koná v paneláku. Výstava bude otvorená už v túto sobotu 16. marca a v nedeľu od 14.00 h.

15. 03. 2013 14:05  |  Kultúra / Výstavy
B. Jobus: „Mojím životným poslaním je hudba.“

Alkohol nie je len o hanbe a váľaní sa po kanáloch

Dokázal si dať riadne do nosa. Posledných osem rokov nevypil ani kvapku alkoholu. Za ten čas mu každý rok vyšla kniha, založil „protialkoholickú“ skupinu Abusus, koncertuje s Karpatskými chrbátmi, Vrbovskými víťazmi. Založil a rozbehol festival Vrbovské vetry. V marci už tradične slávi výročie triezvosti a to koncertom kapiel pod názvom Vítanie jari a oslava abstinencie. BRANISLAV JOBUS z Vrbového.

15. 03. 2013 13:25  |  Správy / Spoločenská rubrika

TRNAVA: Rómom z Coburgovej radnica zbúra strechu nad hlavou

Trnava pripravuje búranie bytového domu na problémovej Coburgovej ulici. Jeho odstránenie v čo najkratšom čase navrhol statik, podľa ktorého je objekt nebezpečný. Rodinám s platnými nájomnými zmluvami poskytne radnica náhradné ubytovanie v rovnakej lokalite. Väčšinu nájomníkov v dome tvoria Rómovia.

15. 03. 2013 13:18  |  Správy / Spoločenská rubrika
So spevom kráčali k potoku piešťanské deti zo školského klubu na Holubyho ulici, aby do potoka hodili Morenu. (B. Kučerová)

Zimu zapálili, hodili do potoka aj vytiahli

Prekrásne vystrojenú horiacu Morenu hodili včera z lávky do Dubovej deti zo školského klubu na "štvorke" škole v Piešťanoch. Poslednú fázu - zapálenie bábky, ktorú zhotovili za pomoci svojich vychovávateliek, nechali na chlapa - učiteľa biológie a chémie, Martina Jankecha.

15. 03. 2013 12:47  |  Správy / Aktuálne
Day Planetaria

Deň planetárií bude už v nedeľu

Nedeľa okolo jarnej rovnodennosti každý rok patrí dňu planetárií. Spočiatku regionálna aktivita začala svoju históriu v roku 1991, keď sa rozhodli pracovníci talianskych planetárií sprístupniť v jednu skorojarnú nedeľu svoje priestory návštevníkom. Dôvod bol jednoduchý - priblížiť vedu, vesmír a samotné planetárium širokému spektru laickej verejnosti.

15. 03. 2013 11:00  |  Správy / Aktuálne
Oblohu môžete pozorovať v sobotu podvečer  pri CVČ Ahoj ale iba ak bude priaznivé počasie.

Už zajtra môžete pozorovať oblohu v CVČ Ahoj

PIEŠŤANY - Centrum voľného času Ahoj organizuje vo svojom sídle na Teplickej ulici v sobotu 16. marca o 17.15 h Deň astronómie. Na programe je prednáška a od pol siedmej do ôsmej večer bude pred budovou Ahoja pozorovanie oblohy. To sa uskutoční iba za priaznivého počasia.

15. 03. 2013 10:00  |  Správy / Aktuálne
Ilustr. foto

Za ukradnutý plech dva roky väzenia

Dvoch Trnavčanov, ktorí ukradli plechový kryt od rozvodnej skrine chytili policajti z pohotovostnej motorizovanej jednotky. Hrozia im za to dva roky väzenia.

15. 03. 2013 09:56  |  Správy / Čierna kronika
Ilustr. foto

VLAKY: Niektoré vlaky meškajú aj 100 minút

Pre nepriaznivé počasie niektoré vlaky na Slovensku meškajú do 100 minút. Najväčšie problémy sú v železničnej stanici Palárikovo, kde v súčasnosti stojí päť rýchlikov. Rovnaká situácia je v Nových Zámkoch.

15. 03. 2013 09:40  |  Správy / Aktuálne

Takto to dnes vyzerá na horách so snehom:

Tu nájdete ďalšie lyžiarske strediská a informácie o snehových podmienkach.

15. 03. 2013 09:36  |  Správy / Aktuálne

Pozrite si snehové podmienky na horách

Chystáte sa na lyžovačku, isto vás budú zaujímať snehové podmienky na horách.

15. 03. 2013 09:32  |  Správy / Aktuálne
Tretiaci ZŠ Brezová sa hrali na výskumníkov chleba i obilia minulý rok, tento rok ich vystriedali ďalší malí kolegovia. (vd)

Školáci skúmali v ústave chlieb aj obilie

PIEŠŤANY - Ľudia odpradávna vedeli, prečo si chlieb treba vážiť a všetku prácu s jeho dorobením si vždy náležite uctili. Ani jedna smietka nesmela skončiť na zemi. Dnes sa s chlebom už tak nezaobchádza. Chlieb náš každodenný vyšiel z módy. Vytlačili ho hamburgery, hot-dogy a rôzne pečivá. Prečo je tomu tak? Je snáď príliš obyčajný?! Opak je pravdou.

15. 03. 2013 09:00  |  Správy / Spoločenská rubrika obsahuje video

ŠKOLSTVO: Písomné maturity ukončia testy z maďarčiny a ukrajinčiny

Písomnou skúškou z jazykov národnostných menších – maďarského a ukrajinského sa dnes končia písomné maturitné skúšky, ktoré odštartovali 12. marca.

15. 03. 2013 08:31  |  Správy / Aktuálne

PREDPOVEĎ POČASIA PRE SLOVENSKO NA PIATOK

SITUÁCIA: Po západnom okraji tlakovej níže so stredom nad Ukrajinou a Bieloruskom bude do našej oblasti od severu prúdiť arktický vzduch. Cítiť je ho už druhý deň. Silný vietor dokonca v Piešťanoch polámal v záhradách niekoľko menších a starších konárov stromov, v piešťanskej Kanade poškodil aj slabšie pripevnené zelené krycie siete na plotoch.

15. 03. 2013 08:19  |  Správy / Aktuálne
Praprapra vnučka Emma Vančová svojej praprapra babičke vinšovala vo Veľkom Orvišti. (vd)

Storočná Orvišťanka Mária Machajová si pamätá všetko

V klube seniorov Jazmín vo Veľkom Orvišti znelo minulý piatok živijó a krájala sa torta s číslicou 100. Upiekli ju pre storočnú oslávenkyňu Máriu Machajovú, rodáčku z Bojnej. Babičku na vozíčku priviezla jej jediná žijúca dcéra Anna Jozeková z Piešťan.

15. 03. 2013 00:00  |  Správy / Spoločenská rubrika

V Trnavskom kraji sa stavia menej nových bytov

V Trnavskom kraji bolo v roku 2012 dokončených 2 403 nových bytov, z toho 1 630 v rodinných domoch. V porovnaní s predchádzajúcim rokom je to o 211 bytov menej. Z bytov dokončených na Slovensku bol podiel Trnavského kraja 15,8 percenta, čím sa kraj umiestnil na druhom mieste.

14. 03. 2013 14:43  |  Správy / Aktuálne

Kraj zatiaľ zostáva v Združení európskych regiónov

Trnavský samosprávny kraj zatiaľ zostane členom Združenia európskych regiónov (AER – Assembly of European Regions). Krajský parlament dnes stiahol z rokovania návrh na vystúpenie z tejto organizácie. Podľa vysvetlenia župana Tibora Mikuša kraj ešte skúsi zlepšiť spoluprácu s týmto združením.

14. 03. 2013 14:10  |  Správy / Aktuálne
Ilustračná fotografia

Obce majú mať možnosť celodenne zakázať alkohol na verejnosti

Obciam by sa mali rozviazať ruky pri rozhodovaní o zákaze predaja a požívania alkoholických nápojov na verejných miestach, ktorý by už mohli vydávať bez časových obmedzení na celý deň bez ohraničenia hodinami.

14. 03. 2013 13:18  |  Správy / Aktuálne
ilustračná fotografia

V novele o držaní psov stále chýbajú zásadné veci

Podľa Slobody zvierat v novele zákona o podmienkach držania psov stále chýbajú niektoré zásadné veci. Novelu zákona z dielne ministerstva pôdohospodárstva pripomienkovala Sloboda zvierat už vlani na jeseň a niektoré jej podnety boli prijaté. "V návrhu však stále chýbajú zásadné veci," tvrdí inšpektorka Slobody zvierat Romana Březinová.

14. 03. 2013 12:23  |  Správy / Aktuálne

Cigaretový dym má zmiznúť aj z obchodných domov

Dym z cigariet má zmiznúť aj z obchodných domov. Vyplýva to z novely zákona o ochrane nefajčiarov, ktorú v stredu 13. marca parlament posunul do druhého čítania. Ministerstvo zdravotníctva navrhuje úplný zákaz fajčenia v obchodných domoch, to znamená aj v kaviarňach a reštauráciách, ktoré sú v nákupných centrách.

14. 03. 2013 11:08  |  Správy / Aktuálne
Ilustr. foto

Odhalili páchateľa, ktorý vylúpil poštu

Policajti odhalili páchateľa, ktorý 11. februára lúpil na pošte v Bzinciach pod Javorinou v okrese Nové Mesto nad Váhom. Lupič spôsobil škodu takmer 11 tisíc eur.

14. 03. 2013 10:59  |  Správy / Čierna kronika

Peniaze na cesty od vlády pomôžu, stále ich však nie je dosť

Vláda vyčlení samosprávnym krajom, obciam a mestám na opravy ciest po zime 16 miliónov eur. Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) pomoc oceňuje i napriek tomu, že peniaze "ani zďaleka" nepokryjú ich potreby, komentuje pomoc predseda ZMOS Jozef Dvonč.

14. 03. 2013 10:55  |  Správy / Aktuálne

Sériu džezových piatkov otvoria slovenské ľudovky

Medzinárodné zoskupenie Radovan Tariška Projekt odštartuje v piatok 15. marca deviaty ročník tradičných piatkových džezových koncertov v Piešťanoch. V Art Jazz Gallery Kursalon zaznejú zdžezované slovenské ľudovky. Návštevníci si môžu v podaní vynikajúcich slovenských, českých a amerických hudobníkov vypočuť napríklad Červené jabĺčko, Trávnice spod Rozsutca a ďalšie známe ľudové piesne v džezovom šate.

14. 03. 2013 10:18  |  Kultúra / Hudba
Punto si za krstného otca druhej knihy blogov vybral herca M. Geišberga (druhý sprava).

Lumpov a darebákov poliali vodou z jazierok

Peter Punto Remiš má na svedomí ďalšiu, v poradí druhú knihu - zbierku trefných blogov, ktorú nazval Lumpi a darebáci. Publikáciu ilustrovala mladá výtvarníčka Alica Gurinová a krstným otcom sa stal herec Marián Geišberg. V piatok 8. marca v Mestskej knižnici v Piešťanoch viac ako 150-stranovú publikáciu pokrstili vodou z termálnych jazierok - pravým piešťanským výberom.

14. 03. 2013 10:08  |  Kultúra / Akcie

Písomné maturity pokračujú matematikou

Písomné maturitné skúšky dnes tretím dňom pokračujú externým testom z matematiky. Ako voliteľný predmet si ju na maturitnú skúšku vybralo 9 020 žiakov.

14. 03. 2013 09:13  |  Správy / Aktuálne
ilustračná fotografia

Plynovody budú obnovovať i tento rok

Obnova nízkotlakových a strednotlakových plynovodov v Piešťanoch bude pokračovať i tento rok. Oprava plynovodu na Štefánikovej, Valovej, Pod Párovcami a Winterovej bude pokračovať od 11. marca do 28. marca.

14. 03. 2013 09:06  |  Správy / Aktuálne

Od dnes bude takmer na celom území fúkať silný vietor

Takmer na celom Slovensku bude vo štvrtok a v piatok silno fúkať, Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahu druhého stupňa. Tá neplatí len pre časť južného územia. Fúkať bude od štvrtka 14. marca od 8:00 do soboty 16. marca do polnoci.

14. 03. 2013 08:21  |  Správy / Aktuálne
ilustračná fotografia (foto: ed)

Program hospodárskeho rozvoja splnili Piešťany na 95 percent

Piešťanskí poslanci na poslednom zasadnutí mestského zastupiteľstva zobrali na vedomie vyhodnotenie plnenia Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta Piešťany za roky 2007 až 2013. Podľa informácie primátora Rema Cicutta tento program mesto splnilo na 95 percent.

14. 03. 2013 08:11  |  Správy / Aktuálne
Sadze v komíne horeli ako zápalky.

V Chtelnici horel komín

V Chtelnici na Husárskej ulici sa v pondelok 4. marca rozhoreli sadze v komíne rodinného domu. Na zásah privolali piešťanských hasičov.

14. 03. 2013 07:59  |  Správy / Čierna kronika
FOTO: L. Duračka

Piešťany nezopakovali výkon zo včera a prehrali 0:4. Séria je vyrovnaná, 2:2.

Včera podali piešťanskí hokejisti doslova heroický výkon, keď dokázali vyrovnať dramatický duel so Skalicou na 2:2 a v nájazdoch boli úspešnejší. V dnešnom, v poradí už štvrtom zápase štvrťfinále play-off, sa "havranom" nepodarilo zvýšiť vedenie v sérií, naopak Skaličania si pripísali druhú výhru proti hráčom z kúpeľného mesta, keď im strelili až štyri góly. Zverencom Milana Klementa sa naopak nepodarilo skórovať ani raz. Výsledok a celú hru ovplyvnilo veľa presilových hier v podaní domácej Skalice.

13. 03. 2013 20:02  |  Šport / Hokej
Ľubomír Ulrich strelil gól PFK po rohovom kope. FOTO: M. Sarvaš

Futbalisti PFK Piešťany remizovali s Novými Zámkami

V úvodnom jarnom dueli videli diváci iba priemerné stretnutie, ktorému chýbala futbalová iskra. Hostia z Nových Zámkov prišli so zámerom získať bod, čomu podriadili defenzívnu taktiku. Piešťanci sa ujali vedenia na začiatku druhého polčasu gólom Ulricha, no súper dokázal tesne pred koncom zápasu streliť vyrovnávajúci gól. Na piešťanskom štadióne tak zostal iba jeden bod a PFK sa posunul na štvrtú priečku tabuľky tretej ligy.

13. 03. 2013 15:19  |  Šport / Futbal

Trnavský kraj bude žiadať o eurofondy na cesty

Krajská samospráva sa bude na financovaní projektov v hodnote sedem miliónov eur podieľať čiastkou približne 350 tisíc eur.

13. 03. 2013 13:56  |  Správy / Aktuálne
V Lančári sa projekt stretol so značným ohlasom, uskutoční sa už po tretí raz.

Bezákov projekt Noc kostol sa uskutoční, hoci v oklieštenej forme

Projekt Noci kostolov, ktorý na Slovensku inicioval vtedajší arcibiskup Róbert Bezák, mal vzrastajúcu tendenciu. Kým počas konania prvého ročníka v roku 2011 sa ho zúčastnili štyri subjekty piešťanského regiónu, v minulom roku to už bolo osem. Termín ďalšej Noci kostolov stanovili na 24. mája. Podľa zistení Piešťanského týždňa ho zrealizuje podstatne menej farností ako doposiaľ.

13. 03. 2013 13:20  |  Správy / Aktuálne
Ilustračné foto

Tanečné talenty v Kúpeľoch Piešťany

Slovenské liečebné kúpele, a.s. (SLK) budú od 16. do 17. marca hostiteľom veľkolepej tanečnej show. V spolupráci s Európskou úniou tanca - European Dance Union (ESDU) sídliacou v Rakúsku, budú priamo pri organizácii tanečnej súťaže DanceStar, ktorá bude prebiehať vo viacerých európskych krajinách, jednou z nich je aj Slovensko. Organizátori si pre realizáciu tohto veľkolepého projektu vybrali priestory Kongresového centra Kúpeľov Piešťany a celý tím ako aj  súťažiaci budú na Kúpeľnom ostrove aj ubytovaní.

13. 03. 2013 12:19  |  Správy / Aktuálne
Ilustračné foto: (ms)

Hádzanári MHK podľahli vedúcej Trnave

V treťom kole odvetnej časti cestovali hádzanári MHK Piešťany do Trnavy, ktorú ako jediní počas tejto sezóny dokázali poraziť na domácej palubovke. Tentoraz Piešťanci s vedúcou Trnavou prehrali rozdielom siedmich bodov - 18:25.

13. 03. 2013 11:11  |  Šport / Hádzaná
Thermia Palace

Thermia Palace Kúpeľov Piešťany je jednotkou na trhu

Historicky najbohatší a nepochybne najkrajší hotel Kúpeľného ostrova Danubius Health Spa Rezort Thermia Palace***** sa stal víťazom súťaže spoločnosti FIT Reisen v kategórii „Best Health & Spa Resort“. Prvú cenu v hodnotení 4. ročníka ceny Zdravie a Wellness v kategórii "Najlepší hotel v kategórii zdravie a wellness“ udelili predstavitelia FIT Reisen na základe hodnotení hostí a klientov. Zástupcom Slovenských liečebných kúpeľov, a.s. odovzdali toto ocenenie počas turistického veľtrhu ITB v Berlíne za účasti nemeckých i svetových novinárov a tour operátorov.

13. 03. 2013 10:04  |  Správy / Aktuálne
Piešťanský týždeň ponúka neziskovým združeniam a organizáciám zľavu 70% na reklamu v novinách.

Chcete 2% z daní? Inzercia u nás so 70% zľavou

Piešťanský týždeň ponúka neziskovým združeniam a organizáciám zľavu 70% na inzercia v novinách. Vašu reklamu tiež umiestnime na webe piestanskydennik.sk.

13. 03. 2013 09:50  |  Správy / Aktuálne
Brankárska jednotka ŠHK 37 je štatisticky najlepšia v extralige.
Foto: L. Duračka

T. Tomek: Na Záhorí chceme vyhrať aspoň jeden zápas

Gólman piešťanských „havranov“ Tomáš Tomek svojimi zákrokmi neraz podržal hráčov aj počas uplynulých zápasov play-off. V prvom dueli sa dostal za jeho chrbát iba jeden puk a Piešťanci vyhrali 5:1. V druhom zápase sa viac darilo Skaličanom a do Tomekovej svätyne dali štyri góly, čo im zabezpečilo výhru 4:1. Včerajší zápas v Skalici "havrani" vyhrali po nájazdoch 3:2. Piešťanského brankára sme sa opýtali na doterajšie počínanie ŠHK 37 v play-off.

13. 03. 2013 08:51  |  Šport / Hokej
Piešťany sa ujali vedenia 2:1 na zápasy v štvrťfinále play-off so Skalicou. FOTO: L. Duračka

Drámu v Skalici vyhrali po nájazdoch Piešťany!

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany dnes odohrali tretie stretnutie štvrťfinále play-off v Skalici. Do zápasu išli s vyrovnaným stavom série 1:1. Diváci videli atraktívny hokej s mnohými šancami. Oba tímy predvádzali skvelé útočné i obranné zákroky, vrátane gólmanov. Po dvoch tretinách viedli Skaličania 2:1, no v poslednej časti "havrani" vyrovnali. V predĺžení nepadol ani jeden gól, a tak nasledovali nájazdy. V nich rozhodol o výhre Piešťancov Samir Saliji. Ďalší zápas odohrajú Piešťany zajtra 13. marca v Skalici o 18.00 hod.

12. 03. 2013 23:24  |  Šport / Hokej

Trnavský kraj plánuje obnoviť ďalších dvadsať kilometrov ciest

Trnavský samosprávny kraj sa bude uchádzať o nenávratný finančný príspevok na rekonštrukciu a modernizáciu ciest II. a III. triedy.

12. 03. 2013 15:04  |  Správy / Aktuálne
1. október 2012: Na konci role vyrastá čierna stavba, svah za ňou je rozbagrovaný a na cudzích pozemkoch sa hĺbi kanál. (Ján Karásek)

Firma, ktorá začala v Ratnovciach s čiernymi stavbami, sa vraj už spamätala

V lokalite Ratnoviec, kde pred časom spoločnosť Paleum začala budovať čierne stavby bez akýchkoľvek povolení, sa situácia začala stabilizovať.

12. 03. 2013 13:51  |  Správy / Aktuálne
ilustr. foto

Kocuričania prídu o víkendové autobusové spoje

Obyvatelia Kocuric prídu o niektoré spoje mestskej autobusovej dopravy do a z Piešťan. Týka sa to hlavne prepravy počas víkendov a sviatkov. Radnica musela kvôli zefektívneniu vynaložených financií zmeniť cestovné poriadky.

12. 03. 2013 13:12  |  Správy / Aktuálne
Potkany sa usalašili v hromadách odpadu v opustenom dome.

Na Jánošíkovej behajú potkany z vyrabovaného domu

Obyvatelia Jánošíkovej ulici v Piešťanoch sú pobúrení. V dome číslo desať, kde pred rokom zomrela majiteľka vyčíňajú zlodeji.

12. 03. 2013 12:24  |  Správy / Aktuálne

Do maturitných oblekov sa nahodili aj štyria väzni

Ide o prvých väzňov – maturantov v novodobej histórii Arcibiskupského gymnázia biskupa Pavla Jantauscha v Trnave.

12. 03. 2013 11:04  |  Správy / Aktuálne
ilustr. foto. (Ján Karásek)

Dôvera upozorňuje poistencov na podvodníkov

Zdravotná poisťovňa Dôvera upozorňuje svojich poistencov na nekalé praktiky neznámych osôb, pravdepodobne podvodníkov.

12. 03. 2013 10:49  |  Správy / Aktuálne
O zákaze vystúpení na Kolonádovom moste budú rokovať viaceré komisie mesta.

Za problematický považujeme iba nadmerný hluk

V súvislosti s medializovaným problémom hluku na Kolonádovom moste nám poskytol rozhovor právny zástupca Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany Branislav Jurga.

12. 03. 2013 09:40  |  Správy / Aktuálne
Peter Konečný stiahol po dlhej debate návrh pravidiel hlavného kontrolóra.

Pravidlá činnosti hlavného kontrolóra vyburcovali dlhú debatu

Návrh pravidiel činnosti hlavného kontrolóra mesta Piešťany potrápil poslancov na druhom zasadnutí zastupiteľstva.

12. 03. 2013 09:26  |  Správy / Aktuálne

V stredu sa na Slovensku výrazne ochladí, opäť bude snežiť

Pomerne pokojný a teplý začiatok týždňa vystrieda v stredu 13. marca silný vietor, výdatné sneženie, tvorba snehových jazykov a závejov a celkovo sa výrazne ochladí. Informoval hovorca Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) Ivan Garčár.

11. 03. 2013 16:15  |  Správy / Aktuálne

V celej EÚ oddnes platí zákaz testovania kozmetiky na zvieratách

Posledná z lehôt, ktorými sa v Európe postupne ukončuje testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách, vypršala. Od dnešného dňa sa v EÚ nesmie uvádzať na trh kozmetika, ktorá sa testovala na zvieratách. Komisia potvrdila svoj záväzok rešpektovať lehotu, ktorú v roku 2003 stanovili Rada a Parlament, a opisuje, ako v tejto oblasti plánuje podporovať výskum a inovácie s cieľom zlepšovať životné podmienky zvierat na celom svete.

11. 03. 2013 14:21  |  Správy / Aktuálne
ilustračná fotografia

Kúpte si Piešťanský týždeň, určite sa tam dočítate, že...

Týždeň uplynul rýchlejšie ako by možno mnohí z nás chceli. Niekto ho prežil na plný plyn, iný možno troška pribrzdil a vychutnal si napríklad šálku voňavej kávy či bylinkového čaju. Redaktori Piešťanského týždňa ani teraz nezaháľali s rukami za chrbtom, naopak - s vystrčeným fotoaparátom cvakali jednu akciu za druhou. Už zajtra sa o tom presvedčíte v najnovšom vydaní Piešťanského týždňa.

11. 03. 2013 13:39  |  Správy / Najbližšie číslo
Dvaja bratia najprv spolu oslavovali, potom sa pohádali a mladší dobodal staršieho týmto nožom. (krpz)

Vo Vrbovom sa dobodali bratia

Dvaja bratia najprv spolu oslavovali, potom sa pohádali a mladší dobodal staršieho. Incident sa stal v sobotu v noci vo Vrbovom pri zdravotnom stredisku. Starší brat je hospitalizovaný v piešťanskej nemocnici, údajne je mimo ohrozenia života.

11. 03. 2013 13:38  |  Správy / Čierna kronika
Články 4101 - 4150 z 14835