Všetky články

Za Family Centrom je zákaz vjazdu, výnimku tvoria zásobovacie vozidlá. (vd)

Arogantní vodiči nerešpektujú značky

Parkovanie sa stáva problémom nielen centra Piešťan, ale aj jeho okrajových štvrtí. Na sídlisku Adam Trajan šoféri spravidla nezaťahujú ručné brzdy, aby sa autá stojace na okrajoch ciest či na parkoviskách dali voľne posúvať. Novinkou nie je ani parkovanie v zónach zákazu.

23. 03. 2018 06:00  |  Piešťany / Aktuálne
Študenti Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch sa v minulossti vydali po stopách histórie Osvienčimu a Krakova... (Mário Petlák)

Piešťanci poprosia o odpustenie za hriechy voči židom

V Malej scéne Mestského kultúrneho strediska na Ulici A. Dubčeka v Piešťanoch sa v piatok 23.marca o 15.00 h popoludní uskutoční smútočná tryzna za obete holokaustu. Súčasťou programu bude akt kajúcnosti, pri ktorom zástupcovia kresťanských cirkví a spoločenstiev poprosia o odpustenie za hriechy predchádzajúcich generácií voči ľudu Starej zmluvy počas druhej svetovej vojny.

22. 03. 2018 19:18  |  Piešťany / Aktuálne
Ilustračné foto. (HK Havrani)

Strelecký koncert havranov

Mládežnícke kategórie HK Havrani Piešťany odohrali počas uplynulého víkendu ďalšie súťažné zápasy. Výborne sa darilo hokejovým dorastencom, ôsmakom i siedmakom, ktorí svoje zápasy jednoznačne vyhrali.

22. 03. 2018 19:00  |  Šport / Hokej
Diela Martina Juraja Oscitého podčiarkli reprezentačný vzhľad Galérie Fontána. (vd)

Vizionár s dušou mystika

Žije v Mníchove, s manželkou, má tri deti a spoznal sa s ňou pri „baletení“. Okrem tanca sa aktívne venuje spevu a najmä výtvarnému umeniu. Dve posledné spomenuté múzy ho sprevádzali aj na výstave vlastných diel v piešťanskej Galérii Fontána.

22. 03. 2018 18:00  |  Kultúra / Výstavy
Toto sú aktéri posledného zápasu - družstvá Povodie Váhu a Mix Tatiana. (šg)

O majstrovi rozhodol posledný duel

Práve skončený 34. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy bol vyrovnaný a o novom majstrovi rozhodol až úplne posledný zápas súťaže.

22. 03. 2018 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Hviezda, kríž, neónové svetlá sú hlavnými indikátormi rockovej opery, ktorej nosnou témou je večný príbeh o obetovaní a láske. (Roman Benický)

Šéfka Divadla na TrakOch si splnila sen, do Piešťan prichádza Jesus Christ Superstar

Piešťanský divák je náročný, pozorný a vnímavý. Vie však oceniť snahu a nadšenie tých, ktorí sa umeniu venujú čisto z lásky popri iných pracovných povinnostiach. Takúto dôveru v umenie majú aj neprofesionálni umelci z Divadla na TrakOch, ktorí mu ponúkajú nevšedný zážitok z celosvetového kultového muzikálu či skôr rockovej opery Jesus Christ Superstar.

22. 03. 2018 14:00  |  Kultúra / Divadlo
Na zhromaždení na Námestí slobody sa zišli všetky generácie. Ďalšie zhromaždenie bude v piatok 23. marca o 17.00 h. (am)

ZHROMAŽDENIE: Slušné Slovensko budú žiadať v piatok aj Piešťanoch

Ďalšie zhromaždenie Za slušné Slovensko bude v piatok 23. marca o 17.00 h aj na Námestí slobody v Piešťanoch, v Trnave sa ľudia zídu na Trojičnom námestí. Ide o už tretie zhromaždenie v poradí, na dvoch predchádzajúcich sa zišlo približne po dvetisíc ľudí. Slušné Slovensko budú v Trnavskom kraji žiadať ľudia okrem Piešťan a Trnavy aj v Skalici.

22. 03. 2018 13:06  |  Rubriky / Aktuálne
Mesto dotáciami podporí aj mládežnícky futbal. (PFK Piešťany)

Medzi kluby rozdelia 15-tisíc eur

Mestská rada v Piešťanoch sa na svojom poslednom zasadnutí, ktoré sa konalo v pondelok 12. marca, zaoberala aj žiadosťami a návrhom komisie pre šport a rekreáciu pre udelenie dotácií v oblasti telovýchovy, športu a rekreácie.

22. 03. 2018 13:00  |  Piešťany / Aktuálne
Nové ihriská by radnica chcela, peniaze však na ne v rozpočte nevyčlenila. (Viera Dusíková)

KOMENTÁR: Bili sa do pŕs, kým sumu nepočuli

Roztržku ako o roky nepovšimnutú hračku medzi škôlkarmi pripomínala úsmevná výmena názorov medzi prednostom Mestského úradu v Piešťanoch, Eduardom Strapatým, a šéfom poslaneckého klubu Spoločne pre Piešťany, Tomášom Hudcovičom. Na minulotýždňovej mestskej rade sa „bili“ o zásluhy, kto prvý prišiel so zámerom obnovy detských ihrísk.

22. 03. 2018 12:00  |  Piešťany / Téma týždňa
Spokojnosť pacientov s Nemocnicou A. Wintera v Piešťanoch podľa zdravotnej poisťovne Dôvera stále klesá. (Viera Dusíková)

Kvalita poskytovaných služieb podľa pacientov neustále upadá

Podľa hodnotiaceho rebríčka súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera si piešťanská Nemocnica Alexandra Wintera za minulý rok pohoršila vo svojej kategórii všeobecných nemocníc o dve pozície, čo je za posledné dva roky prepad o osem priečok. Aktuálne je na 33. mieste zo 44 hodnotených zdravotníckych zariadení.

22. 03. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Zverenkyne Jarmily Ručkovej zabojujú o postup na majstrovstvá Slovenska. (archív VKM)

Splnili cieľ, hrajú baráž

Volejbalové kadetky z VKM Piešťany nastúpili proti MVK Nové Mesto nad Váhom v dôležitom dvojzápase.

22. 03. 2018 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je štvrtok 22. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom tuleňov a Svetovým dňom vody. Meniny má Beňadik.

22. 03. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Čajky prvý zápas prehrali, nič však nie je stratené.  (L. Duračka)

Čajky prehrávajú 0:1 v semifinálovej sérii s Ružomberkom

Basketbalistky NBK Ružomberok vyhrali v prvom zápase semifinále play off extraligy na palubovke Piešťanských Čajok 70:62 a v sérii hranej na tri víťazstvá sa ujali vedenia 1:0. Druhý zápas série je na programe v sobotu 24. marca o 17:00 v Ružomberku.

22. 03. 2018 07:51  |  Šport / Basketbal
Vystresovaný vlčiak našiel smrť pod kolesami auta. (red)

Zbytočná smrť vlčiaka pobúrila Slovensko

Keď v piešťanskom útulku dostali informáciu o nechcenom, vraj agresívnom psovi, ani len netušili, aké rozmery prípad naberie. Majiteľka štvornohého strážcu sa totiž zviera pravdepodobne rozhodla násilne vypustiť, a to priamo pri frekventovanej ceste na Havrane. Tento čin napokon psa stál život, čo pobúrilo obrovské množstvo nielen Piešťancov, ale i obyvateľov celej krajiny.

22. 03. 2018 06:00  |  Piešťany / Aktuálne
E. Tekelyová pôsobí krásne, pestovane, je milá a originálna. (vd)

Vek je len číslo, tvrdí Emma Tekelyová

Úspešná autorka kníh Emma Tekelyová opäť zavítala do piešťanskej knižnice, aby sa stretla so svojimi priaznivcami. Spoločne oslávili dvadsaťročné jubileum od vydania jej prvej knižky.

21. 03. 2018 16:00  |  Kultúra / Akcie
Jarmila Hluchová maľovala na vajíčka s roztopenými voskovkami. (dan)

Príprava na veľkonočné sviatky vrcholí

Priestory expozície Balneologického múzea Imricha Wintera v Piešťanoch sa vo štvrtok zmenili na malú veľkonočnú dielňu. Malí a aj veľkí sa mohli prísť inšpirovať pri výrobe maľovaných vajíčok či ozdôb na Veľkú noc.

21. 03. 2018 15:00  |  Kultúra / Akcie
Advokát Branislav Jurga sa profesijne venuje obchodnému i autorskému zákonu. (pror)

Priateľstvá netrvajú večne, zmluvné vzťahy áno

V predchádzajúcom vydaní Piešťanského týždňa sme vás informovali o podivnom účtovníctve v Oblastnej organizácii cestovného ruchu Rezort Piešťany.

21. 03. 2018 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
Skupina gymnazistov vypĺňa maturitný test v elektronickej podobe. (Roman Ondrejka)

Piešťanskí gymnazisti si vydýchli

Pre 43 541 stredoškolákov na 707 školách sa minulý utorok začal maturitný týždeň. V tomto roku maturuje oproti vlaňajšku takmer o štyritisíc žiakov viac. Vzrástol tiež počet študentov, a to až o štvrtinu, ktorí si vybrali matematiku ako povinný predmet.

21. 03. 2018 11:00  |  Mladí dnes / Školstvo
Poslankyňa I. Babičová iniciovala kontrolu hospodárenia v Rezorte Piešťany. (pror)

I. Babičová: Rezort robí mestskému kontrolórovi protivenstvá pri práci!

Piešťanský týždeň poukázal na podivné spôsoby utrácania verejných prostriedkov Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Rezort Piešťany. O stanovisko k našim zisteniam sme požiadali aj mestskú poslankyňu Ivetu Babičovú.

21. 03. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je streda 21. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti rasovej diskriminácii, Svetovým dňom Downovho syndrómu, Medzinárodným dňom lesov, Medzinárodným dňom bábkarstva, Medzinárodným dňom invalidov, Svetovým dňom zdravého spánku a Svetovým dňom poézie. Meniny má Blahoslav.

21. 03. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Angelika Slamová (vľavo) burcuje pred semifinále s Ružomberkom. (ld)

A. Slamová: Musíme dať do toho srdce

Po postupe do semifinále zobralo vedenie Piešťanských Čajok hráčky na teambuilding do Bojníc, aby pred sériou s Ružomberkom prišli na iné myšlienky. V play-off spravidla rozhoduje tímový výkon a aj tento krok mal dopomôcť k dobrému vnútornému rozpoloženiu v družstve.

21. 03. 2018 07:00  |  Šport / Basketbal
Informačné materiály za 15-tisíc eur čakajú rok v pivnici radnice. (nn)

Tisíce eur ukrývajú v pivnici radnice

O tom, že s hospodárením v piešťanskej Oblastnej organizácii cestovného ruchu Rezort Piešťany zrejme naozaj nie je všetko s kostolným poriadkom, svedčí aj fotografia zabalených niekoľkých stoviek reklamných materiálov v pivnici Mestského úradu v Piešťanoch.

21. 03. 2018 06:00  |  Piešťany / Aktuálne
Piatkového zhromaždenia na Námestí slobody sa zúčastnili všetky generácie. (am)

Slušné Slovensko chce čoraz viac ľudí

Zhromaždenia žiadajúce slušné Slovensko neutíchajú ani po demisii dnes už bývalého predsedu vlády Roberta Fica. Naopak, naberajú na intenzite. V piatok 16. marca napriek sychravému počasiu na Námestie slobody v Piešťanoch prišlo doposiaľ najviac obyvateľov. Odhaduje sa, že ich bolo viac než 500.

20. 03. 2018 18:00  |  Piešťany / Aktuálne
Poslanec Tomáš Hudcovič na zasadnutí mestskej rady tvrdil, že málo vyzbieraných pokút znižuje autoritu mestskej polície. (pror)

Hudcovičovi sa málili vyzbierané pokuty polície

Piešťanská marcová mestská rada bola o dotáciách, výročnej správe mestskej polície, no najmä o otázkach, kto zapríčinil, že sa z projektovej dokumentácie zberného dvora vytratili podklady pre riešenie elektroinštalácie a vonkajšie omietnutie budovy v hodnote 50-tisíc eur.

20. 03. 2018 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Šofér autobusu Milan Halaška (vpravo) sa snažil súd presvedčiť, že dostal nečakaný mikrospánok alebo na chvíľu stratil vedomie. (gak)

Vodič z tragickej nehody autobusu ide na šesť rokov do väzenia

Za zavinenie tragickej nehody autobusu na diaľnici neďaleko Piešťan, pri ktorej prišli o život štyri študentky Športového gymnázia Jozefa Herdu v Trnave, ide vodič Milan Halaška na šesť rokov do väzenia. Krajský súd v Trnave v utorok zamietol odvolania obžalovaného aj poškodených proti rozsudku okresného súdu z jesene 2016, ten je tak právoplatný.

20. 03. 2018 14:00  |  Región / Aktuálne
Nezvyčajné veľkonočné vajce zdobí okolie pávej fontány.  (vd)

Veľkonočná výzdoba konkuruje veľkomestám

Výzdoba, ktorá sa v uplynulom týždni objavila v centre Piešťan, obyvateľom vyrazila dych. Piešťanci, nezvyknutí na také krásne aranžmány, sa nemôžu na ne vynadívať.

20. 03. 2018 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
Gabo Kopúnek (red)

Kam kráčaš, ulica?!

V novembri 1989 sme moja generácia a starší bojovali v uliciach za zmenu totalitného režimu na demokraciu. Podarilo sa, hoci sa onedlho ukázalo, že naše predstavy boli úplne iné. Doplatili sme možno na naivitu, nevzdelanosť, nepochopenie súvislostí. Možno to bola prílišná dôvera v ľudí, z ktorých sa potom vykľuli pomocníci eštebákov, bábky ovládané komunistickými pohrobkami či zahraničným kapitálom.

20. 03. 2018 11:00  |  Piešťany / Editoriál
Reťazová nehoda na železničnom nadjazde pokrčila plechy piatim autám. (KR HaZZ Trnava)

Týždeň nehôd a padania stromov

Uplynulých sedem dní sa v Piešťanoch i okolí stali viaceré dopravné nehody a stromy padali po daždi a silnom vetre za Krakovanmi a Chtelnicou.

20. 03. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Čajky túžia po štvrtom postupe do finále v rade.  (FIBA)

Čajky sa chcú v semifinále s Ružomberkom vybičovať k maximálnym výkonom

Piešťanské Čajky podľa očakávania v štvrťfinále extraligového play-off vyradili Banskú Bystricu 2:0 na zápasy. Hoci v prvom stretnutí, ktoré vyhrali 67:50 nepodali úplne presvedčivý výkon, v odvete to rozbalili v prvej paráde a po víťazstve 100:44 dokonali svoj postup do semifinálovej série. Tam bude ich súperom podobne, ako v minulých sezónach MBK Ružomberok a boje o postup do finále ponúknu divácky veľmi atraktívne súboje.

20. 03. 2018 09:59  |  Šport / Basketbal
veniec 122

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je utorok 20. marca. Tento deň je Svetovým dňom divadla pre deti a mládež, Medzinárodným dňom šťastia a Svetovým dňom sociálnej práce. Meniny má Víťazoslav, Klaudius.

20. 03. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (red)

Čo prináša najnovšie vydanie Piešťanského týždňa?

Kauza Rezort Piešťany naberá na vážnosti. Nielenže sa potvrdzujú pochybenia v účtovníctve, dokonca propagačné materiály za tisíce eur namiesto distribúcie už rok trčia v pivnici radnice. Navyše, hlavnému kontrolórovi mesta bránia v kontrole týchto machinácií.

20. 03. 2018 07:00  |  Piešťany / Najbližšie číslo
Tanečná skupina Siluett chce titul majsteriek Slovenska obhájiť. (archív N. Gelingerovej)

Majsterky Slovenska tancujú v Siluett

Súkromná základná umelecká škola v Piešťanoch tento rok organizovala svoj prvý deň otvorených dverí. Do školy v Zavretom kúte sa ponáhľali nielen rodičia nádejných tanečníkov či maliarov, ale aj budúci noví žiaci.

19. 03. 2018 14:00  |  Kultúra / Tanec
Nová fasáda vyzerá omnoho lepšie, pohľady priťahuje aj jej nezvyčajná farba.  (dan)

Moraviansky „kulturák“ vstáva z popola

Schátraný kultúrny dom v Moravanoch nad Váhom je už dlhšiu dobu tŕňom v oku nielen pre domácich, ale aj okoloidúcich. Vďaka snahe starostu Petra Hulmana však kultúrnemu stánku svitá na lepšie časy. Po nedávnom zateplení a novej fasáde by ho najbližšie mala čakať aj celková rekonštrukcia.

19. 03. 2018 10:00  |  Región / Aktuálne
koncert DU

Jarné koncerty v Dome umenia

Symfonický orchester Vysokej školy múzických umení z Bratislavy zavíta po roku opäť do Domu umenia v pondelok 19. marca o 19.00 hodine.

19. 03. 2018 09:00  |  Kultúra / Hudba
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je pondelok 19. marca. Tento deň je Sviatkom sv. Jozefa. Meniny má Jozef.

19. 03. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
obal albumu (SST/Raymond Pettibon)

Hudobný tip: BLACK FLAG - MY WAR (1984)

V rubrike predstavujeme albumy, ktoré stoja za vypočutie. Či už ide o známe, neznáme, či neprávom prehliadané tituly, vždy sa snažíme nachádzať svojské, unikátne odklony od bežnej produkcie.

18. 03. 2018 19:00  |  Kultúra / Hudba
Oddych v teplej vode je zároveň dokonalým prostriedkom pri úľave od stresu a záťaže moderného života.  (ts)

Úľava pre dýchacie cesty a oddych pre telo i myseľ

Najmä zima a chladné počasie je obdobím, keď takmer každý prekoná nejakú nádchu, prechladnutie. Nielen pri týchto ľahších ochoreniach, ale aj pri chronických problémoch s dýchacími cestami pomôže krátky pobyt v soľnej jaskyni. Takúto jaskyňu nájdete aj v Piešťanoch, a to v Kúpeľnom dome Napoleon na Kúpeľnom ostrove.

18. 03. 2018 17:00  |  Piešťany / Aktuálne
Až desať veľkých lietadiel denne by muselo pristáť na piešťanskom letisku, aby bolo ekonomicky sebestačné. (pror)

Udržanie prevádzky letiska je veľmi rizikové a nezaobíde sa bez dotácií

Trnavský župan Jozef Viskupič chce zachraňovať letisko v Piešťanoch bez toho, aby sa na názor spýtal dotknutých obyvateľov Piešťan, Hornej Stredy a iných obcí pod letovými koridormi.

18. 03. 2018 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
Pre túto sovu sú charakteristické pierka na hlave pripomínajúce ušká.  (dravce.sk)

Myšiarky ušaté už ohlasujú príchod jari

Myšiarky ušaté každoročne trávia zimu aj v blízkosti ľudských obydlí. Nejde pritom o malé počty, na stromoch odpočívajú naraz aj desiatky jedincov. Prezradia ich pierka na hlave pripomínajúce ušká a veľké oranžové oči.

18. 03. 2018 10:00  |  Región / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (am)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je nedeľa 18. marca. Tento deň je Medzinárodným dňom planetárií. Meniny má Eduard.

18. 03. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
Zlepšite si náladu novým kúskom oblečenia. (pixabay.com)

Osviežte po zime šatník i seba

Konečne je tu jar. Nielen kalendár, ale i počasie sa prehuplo do obdobia rozkvetu a príjemných teplôt a príroda sa pripravuje na opätovný začiatok celoročného životného kolobehu. Aby ste tento nával čerstvého vzduchu zvládli v zdraví a s gráciou, prinášame niekoľko tipov, ako si po zime zlepšiť formu.

17. 03. 2018 19:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Ján Babič (red)

Podoby džezu perom Jána Babiča

Milí priatelia džezu a dobrej hudby, prichádza jar. Tá tohtoročná je akási zvláštna. Každá strata blízkeho človeka je tragická udalosť v živote rodiny, medzi priateľmi, v pracovnom kolektíve.

17. 03. 2018 17:00  |  Kultúra / Hudba
Margaréta Ondrejková očarila svojím spevom aj publikum v Prahe. (LZ/PCB)

V Sanreme bude spievať aj Margarétka

Jej hlas zaznie aj v Sanreme. Mladú speváčku s neobyčajným talentom a krásnym sýtym hlasom Margarétu Ondrejkovú z Nového Mesta nad Váhom, ktorú učia spievať vo Vrbovom vybrali ako jedinú interpretku reprezentovať našu krajinu do prestížnej talianskej súťaže. Grand finále sa uskutoční 18. apríla vo svetoznámom divadle Ariston v talianskom Sanreme, ktorému bude predchádzať týždeň príprav v tomto meste.

17. 03. 2018 14:00  |  Kultúra / Hudba
Ilustr. foto (M. Ledecký)

Víkendové futbalové stretnutia sa rušia

S pribúdajúcimi žiadosťami o odklad zápasov sa Športovo-technická komisia ObFZ Trnava rozhodla pre konečný verdikt:

17. 03. 2018 11:50  |  Šport / Futbal
Inštruktorky Katarína Augustineková a Kristína Tešková sú vždy plné energie. (archív inštruktoriek)

Jumping a zumbu musíte milovať

Čoraz viac ľudí sa snaží dodržiavať zdravý životný štýl, k čomu bezprostredne patrí pohyb. Aj preto v posledných rokoch nabrali na popularite voľnočasové športy, ako sú napríklad jumping či zumba.

17. 03. 2018 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Klazika ponúka príbehy plné vtipu. (Artforum)

Literárny tip: Ruzká klazika

Hovorí sa, že na Slovensku už takmer každý píše, ale, bohužiaľ, takmer nikto nečíta. Aby ste sa dokázali orientovať v labyrinte vydávanej literatúry, ponúkame vám literárny tip, knižnú ochutnávku na tento týždeň.

17. 03. 2018 09:00  |  Kultúra / Kniha
Dobré ráno, Piešťany! (am)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je sobota 17. marca. Meniny má Ľubica.

17. 03. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Hokejoví kadeti HK Havrani remizovali s Topoľčanmi 2:2. (Peter Bohuš)

Úspešný víkend havranov

Mládežnícke kategórie HK Havrani Piešťany odohrali počas uplynulého víkendu ďalšie súťažné zápasy.

16. 03. 2018 19:00  |  Šport / Hokej
SOS rakovice 111 (vd)

Chemická elita Slovenska si prezrela aj skleníky rakovickej školy

Kým v školách Trnavského kraja sa prázdninovalo, v učebniach Strednej odbornej školy v Rakoviciach sa nad náročnými testami celoštátnej olympiády potili budúce nádeje slovenského chemického, biochemického či farmakologického priemyslu. Na priebeh olympiády dozerali rozhodcovia, pričom drvivá väčšina z nich sú machri vo svojom fachu.

16. 03. 2018 17:00  |  Mladí dnes / Školstvo
Vodiči, ak máte nižší podvozok auta, na tomto mieste radšej spomaľte. (am)

Príroda je silnejšia ako asfalt

Aj na miestach, kde sa človek snaží upraviť svoje okolie, často práve príroda ukáže, kto je tu pán. V Piešťanoch takto stromy neraz koreňmi vydúvajú a poškodzujú asfalt najmä chodníkov. Inak to nie je ani na cyklochodníkoch.

16. 03. 2018 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Články 251 - 300 z 25335
GARGO
Regal Burger

Anketa