Všetky články

Konsekračný kríž na murive rotundy je veľkým objavom. (am)

Unikátna rotunda Jurko je ešte staršia

Rotunda sv. Juraja, ktorá sa nachádza nad Nitrianskou Blatnicou a každoročne počas Svätojurajskej púte priláka stovky nadšencov, je staršia, ako sa predpokladalo. Počas reštaurovania sa totiž objavili vzorky, ktoré svetové laboratóriá označili, že pochádzajú ešte z 9. storočia.

01. 02. 2018 18:00  |  Región / Aktuálne
Hokejoví šiestaci HK Havrani podľahli Novým Zámkom vysoko 0:12. (Peter Bohuš)

Z havranov víťazní len kadeti

Mládežnícke kategórie HK Havrani Piešťany odohrali počas uplynulého víkendu ďalšie súťažné zápasy. Vydarený duel prežili iba hokejoví kadeti, ktorí zdolali Levice 4:2.

01. 02. 2018 17:00  |  Šport / Hokej
Futbalisti Dolného Lopašova skončili v prvej skupine na treťom mieste. (mr)

Zimný halový turnaj ovládli dorastenci Dolnej Krupej a Cífera

V Mestskej športovej hale v Trnave sa počas víkendu odohral halový turnaj dorastencov. Pod záštitou Oblastného futbalového zväzu Trnava mal turnaj pre túto mládežnícku kategóriu svoju premiéru.

01. 02. 2018 16:30  |  Šport / Futbal
Stredoškoláci budú uchádzačom počas Dní otvorených dverí ukazovať, čo je obsahom ich výučby. (gak)

Mladí by mali počúvať svoje srdce

Termíny podávania prihlášok na stredné školy sa blížia. Do 20. februára by sa mládež mala prihlásiť na talentové skúšky, do 10. apríla podať prihlášky na ostatné školy.

01. 02. 2018 12:00  |  Mladí dnes / Školstvo
Čajky si ešte pred extraligovým play-off zahrajú štyrikrát s Good Angels Košice.  (archív čajok)

Piešťanským Čajkám sa menili termíny zápasov extraligy i EEWBL

Piešťanské Čajky už poznajú všetky termíny zápasov v nadstavbovej časti extraligy i v play-off Východoeurópskej lige EEWBL. Nakoľko basketbalistky Good Angels Košice nepostúpili do štvrťfinále Európskeho pohára FIBA, okrem súbojov v nadstavbovej časti extraligy s nimi Piešťanské Čajky odohrajú aj štvrťfinálové zápasy play-off Východoeurópskej ligy EEWBL. V hre bola aj možnosť, že v prípade postupu Košičaniek v Eurocupe sa výsledky z nadstavbovej časti extraligy zarátajú aj do EEWBL. Zmena termínov nastala aj zápasoch extraligovej nadstavby s Popradom. Kluby sa na základe žiadosti BAM Poprad dohodli na zmene miesta konania zápasov v daných termínoch, kvôli obsadenosti Arény Poprad v termíne 3.3.2018.

01. 02. 2018 10:07  |  Šport / Basketbal
Primátor Miloš Tamajka v posledných dňoch absolvuje kolotoč pojednávaní na súde. Zatiaľ sa usmieva. (pror)

Prehratý spor zaplatia všetci Piešťanci

Okolnosti optimalizácie pracovných pozícií na Mestskom úrade v Piešťanoch musel vo štvrtok minulý týždeň na súde vysvetľovať jej iniciátor – primátor Miloš Tamajka. Jeho tvrdenia sa rozchádzali s podkladmi, ktoré súdu doložili žalobcovia.

01. 02. 2018 09:58  |  Piešťany / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (am)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je štvrtok 1. februára. Meniny má Tatiana.

01. 02. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Erik Jirka obsadil tretie miesto.  (spartak.sk)

Drahovský expres Jirka bronzový

Po roku si fanúšikovia Spartaka Trnava opäť volili desiatku najlepších futbalistov v červeno-čiernom drese. V ankete Andel roka hlasovaním rozhodli o prvenstve obrancu Matúša Čonku, ktorý na druhú pozíciu odsunul stopéra Borisa Godála. Tretie miesto v ankete pripadlo útočníkovi - Drahovskému expresu Erikovi Jirkovi.

31. 01. 2018 19:00  |  Šport / Futbal
Reprezentanti do 18 rokov pokračujú v príprave v Piešťanoch. (archív SZĽH)

Osemnástka opäť v Piešťanoch

Slovenská hokejová reprezentácia do osemnásť rokov pokračuje v úvode kalendárneho roka 2018 v intenzívnej príprave na aprílový svetový šampionát, ktorý sa uskutoční v ruských mestách Čeľabinsk a Magnitogorsk.

31. 01. 2018 17:00  |  Šport / Hokej
Okrem slovenských krajov sa prezentovali aj všetky kraje Českej republiky. Nechýbali ani iní zahraniční vystavovatelia. (gak)

Slovakiatour sa nám už máli

Počas uplynulého víkendu sa v priestoroch bratislavskej Incheby uskutočnil 24. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour. Kým iné regióny vítali návštevníkov, ten náš potenciálni turisti hľadali márne.

31. 01. 2018 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Česká legionárka Kateřina Zohnová hovorila o chybách tímu. (L. Duračka)

K. Zohnová: To sa už nesmie opakovať

Piešťanské basketbalistky sa s Ružomberkom stretli na týždeň presne. Tentoraz však s opačným výsledkom. Čajky v Diplomat aréne opäť ukázali charakter, keď v poslednej štvrtine dokázali vyrovnať, v predĺžení im však chýbal kúsok šťastia.

31. 01. 2018 15:00  |  Šport / Basketbal
Tragická nehoda sa stala aj v septembri medzi Chtelnicou a Dechticami. (gak)

Na cestách kraja zomrelo vlani až štyridsať ľudí

Na cestách v Trnavskom kraji zomrelo v minulom roku pri dopravných nehodách až štyridsať ľudí, najviac zo všetkých krajov.

31. 01. 2018 14:00  |  Piešťany / Aktuálne
Ihrisko je zamknuté. Na postavených konštrukciách chýbajú basketbalové koše. (dan)

Multifunkčné ihrisko mesto neprevzalo

Mesto Piešťany odmietlo prevziať od dodávateľa multifunkčné ihrisko na sídlisku Nikolu Teslu, ktoré malo byť hotové koncom novembra minulého roka. Ihrisko za viac ako 37-tisíc eur nebolo podľa stanoviska radnice dodané v súlade s podpísanou zmluvou.

31. 01. 2018 12:00  |  Piešťany / Aktuálne
Piešťanka skončila na svetovom šampionáte v Rumunsku štvrtá. (archív ld)

Lýdii Drahovskej unikol svetový stupeň víťazov

Piešťanská triatlonistka Lýdia Drahovská sa počas uplynulých dní zúčastnila na Majstrovstvách sveta v zimnom triatlone, ktoré sa uskutočnili v rumunskom Cheille-Gradistei. Talentovanej Piešťanke len tesne ušli stupne víťazov, keď sa umiestnila na nepopulárnej „zemiakovej“ priečke.

31. 01. 2018 11:00  |  Šport / Ďalšie športy
Obyvatelia domov z okolia vnútrobloku na Winterovej sa stretli s úradníkmi pri verejnom prejednávaní projektu parkoviska. (pror)

Parkovisko chce iba radnica

Zdá sa, že vedeniu mesta v poslednej dobe karta popularity medzi obyvateľmi Piešťan stále nevychádza. Najnovšie kroky radnice pri snahe vystavať parkovisko vo vnútrobloku na Winterovej ulici narazili na odpor obyvateľov tejto časti mesta.

31. 01. 2018 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Súčasťou projektu je dopravno-sociologický prieskum, ktorého cieľom je získať údaje o súčasnej podobe cestovania v meste.  (vd)

O autobusoch môžete rozhodnúť do piatka

Ako bude vyzerať mestská autobusová doprava v Piešťanoch po novom? Ovplyvniť to môžu sami Piešťanci. Ich podnety a pripomienky budú podkladom pre vypracovanie projektu optimalizácie, ktorý pripravuje radnica.

31. 01. 2018 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (am)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je streda 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej a tanečnej školy Eva Jaczová - Teplá. Meniny má Emil.

31. 01. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Bežkári sa zišli na slávnostnom štarte. (vd)

Svrbická snežná stopa aj s dopingovou kontrolou a štamperlíkmi

Napriek vysokým teplotám a rozmočenému snehu sa na druhom ročníku Svrbickej snežnej stopy zišlo 74 milovníkov lyžiarskej turistiky. Okrem hlavného okruhu si pochvaľovali i zriadenie dva a pol kilometra dlhej trasy s prešľapanou dvojstopou, vybudovanie rekvizít na štadióniku so štartom a cieľom i slávnostný štart.

30. 01. 2018 14:00  |  Šport / Ďalšie športy
Zosuv pôdy pod cestou vyzerá hrôzostrašne, motoristi ho však nevidia. (dan)

Cesta sa prepadáva, oprava je v nedohľadne

Havarijný stav vozoviek v Piešťanoch a okolitých obciach nie je ničím výnimočným. Keď ale cesta predstavuje nebezpečenstvo pre vodičov, peších a najmä pre obyvateľov priľahlého pozemku, treba rýchlo konať. Po takejto ceste sa však naďalej chodí, a keďže je jedným z hlavných ťahov, nebezpečenstvo rastie s každým prejdeným autom.

30. 01. 2018 12:00  |  Región / Aktuálne
Vlani v apríli neznámy páchateľ fašistickými symbolmi poškodil novoinštalovanú pamätnú tabuľu rabína Teichtala. Spravodlivosti zatiaľ uniká. (pror)

Z extrémizmu obvinili aj Piešťanca

V uplynulom roku riešil Úrad špeciálnej prokuratúry 178 trestných vecí týkajúcich sa extrémizmu. Za takéto skutky bolo obvinených 47 osôb, pričom na štyri z nich bola podaná obžaloba a s deviatimi osobami uzatvoril prokurátor dohodu o vine a treste. Právoplatne bolo odsúdených 11 osôb.

30. 01. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne

Hlas srdca

Čas je neúprosný protivník. Potvora, najskôr sa vlečie, a potom sedemmíľovými čižmami skáče v ústrety neznámym dobrodružstvám. Ani sa nenazdáte a roky vám spolu s vráskami či šedinami pribúdajú.

30. 01. 2018 09:00  |  Piešťany / Editoriál
Dobré ráno, Piešťany! (am)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je utorok 30. januára. V Piešťanoch sa 30. januára 1911 narodil akademický sochár Valér Vavro. Meniny má Ema.

30. 01. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (red)

Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa prináša

Na Okresnom súde v Piešťanoch sa rozbehol kolotoč pojednávaní s prepustenými zamestnancami Mestského úradu v Piešťanoch v rámci reorganizácie primátora Tamajku. Hlava mesta musí obhajovať svoje kroky osobne.

30. 01. 2018 06:00  |  Piešťany / Najbližšie číslo
Parkovisko na Nikola Teslu sa po daždi mení na jazero. (am)

Parkovanie problémom nielen v centre

Napriek tomu, že väčšinou sa v súvislosti s nedostatočne riešeným parkovaním hovorí len o centre Piešťan či Sídlisku A. Trajan, nielen tam majú vodiči problém nájsť voľné miesto. Rozprávať by o tom vedeli i šoféri zo západného konca mesta.

29. 01. 2018 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Do stromu v Krakovanoch narazil v utorok 23. januára vodič dodávky, zdemolované auto ostalo v poli.  (KR HaZZ Trnava)

Vyťahovali záhadne utopeného starčeka

Piešťanskí hasiči spolu s políciou i záchranármi i pyrotechnikmi mali uplynulý týždeň plné ruky práce.

29. 01. 2018 12:00  |  Piešťany / Aktuálne
Na pamiatku nesmie chýbať aspoň jedna „svojka“. (tb)

Slováci z Báčskeho Petrovca sú skutočnými hrdinami

Život vojvodinských Slovákov očami piešťanského gymnazistu. Takto by sa dal v krátkosti zhrnúť obsah riadkov, ktoré obsahuje táto zaujímavá reportáž. Niektorým čitateľom priblíži krajinu a ľudí, ktorých predkovia pochádzali zo stredného Slovenska, iných možno motivuje k tomu, aby nám tiež napísali o zážitkoch zo svojich zaujímavých ciest.

29. 01. 2018 10:00  |  Mladí dnes / Školstvo
Dobré ráno, Piešťany! (am)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je pondelok 29. januára. Meniny má Gašpar.

29. 01. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Hlavná časť výstavy je venovaná veľkokňažnej Jelizavete Feodorovne. (zsm)

Spoznajte históriu Červeného kríža v Rusku

Pôsobeniu Červeného kríža v Rusku a aktívnej účasti členov ruskej cárskej rodiny na jeho činnosti je venovaná obrazovo-bannerová výstava Milosrdenstvo v dejinách, ktorú sprístupnili v Západoslovenskom múzeu v Trnave.

29. 01. 2018 06:00  |  Kultúra / Výstavy
Ani 15 bodov Slamovej nepomohlo.  (L. Duračka)

Ďalší infarktový zápas! Čajky s Ružomberkom prehrali po predĺžení

Šláger prvého kola nadstavbovej časti basketbalovej extraligy žien medzi Piešťanskými Čajkami a MBK Ružomberok priniesol opäť dramatický a vyrovnaný zápas, ktorý muselo rozhodnúť až predĺženie. V ňom sa viac darilo hosťujúcim Liptáčkam a pripísali si prvé víťazstvo nad Čajkami v tejto sezóne 84:82.

28. 01. 2018 21:48  |  Šport / Basketbal
Ján Babič (red)

Podoby džezu očami Jána Babiča

Milí priatelia džezu a dobrej hudby, už sme opäť v obvyklom životnom režime, ktorý znamená u väčšiny obyvateľov päťdňový pracovný týždeň s vidinou jeho príjemného konca. Na pohľad všedné opakovanie každodennej rutiny s občasným oživením v podobe kávičky či pohára dobrého moku s blízkou bytosťou. Nezaškodí uvedomiť si vzácnosť každého rána.

28. 01. 2018 17:00  |  Kultúra / Hudba
Svrbická snežná stopa (Viera Dusíková)

Svrbice kŕmili bežkárov zážitkami aj omasteným chlebom

Svrbická snežná stopa: Vynikajúcu atmosféru, namazané bežky , dve stopy v snehu strácajúce sa v diaľke, dopingovú kontrolu aj so štamperlíkmi pri lyžiarovi Lojzovi, ktorého lyže pamätajú aj tatička Masaryka. To všetko a ešte kopec zážitkov a fajnovú spoločnosť pri omastenom chlebe s cibuľou zažilo na druhom ročníku Svrbickej snežnej stopy 74 milovníkov bežkovania v malebnej dedinke Svrbice.

28. 01. 2018 15:25  |  Región / Spoločenská rubrika obsahuje fotogalériu
Piešťany vyhrali detské ihrisko Žihadielko v roku 2017, stojí na Vážskej ulici. (am)

Zabojujme opäť o Žihadielko

A je tu ďalšie hlasovanie o nové detské ihrisko Žihadielko. Napriek tomu, že Piešťanci minulý rok zabrali a vybojovali ihrisko s motívom Včielky Maje, ktoré dnes stojí na Vážskej ulici, mesto sa zapojilo aj do ďalšieho ročníka.

28. 01. 2018 15:00  |  Piešťany / Aktuálne
SEPTEMBER: Obchodná sieť vo Vrbovom sa v danom roku rozrástla už o tretiu predajňu, ktorú vybudovali v akcii Z za 600-tisíc korún. Na snímke vedúci predajne Jozef Jurica so svojím kolektívom. (th)

Rok 1973 v znamení 25. výročia Víťazného februára a BSP

V Piešťanoch sa po roku 1970 začalo rodiť čoraz viac detí, no rok 1973 bol pre mesto významný aj inými prírastkami. Prvým januárom sa oficiálne zlúčilo s obcou Banka. Nemalú úlohu v procese zohralo i to, že Banka už bola niekoľko rokov s Piešťanmi takmer spojená a obec bola odkázaná na mnohé služby v meste.

28. 01. 2018 13:00  |  História / História
Dobrý majster rozumie svojmu fortieľu. (vd)

Nastal čas fašiangových zabíjačiek

Zimné mesiace sú časom zabíjačiek. Dnes sa už v domácom prostredí zakáľa prasiatko výnimočne, čoraz menej ľudí totiž doma chová hospodárske zvieratá.

28. 01. 2018 10:00  |  Rubriky / Región
Na vystavené diela sa prišli pozrieť celé rodiny. (dan)

Dva odlišné svety v Elektrárni

Svet hry a svet umenia. To sú dve dimenzie, ktoré spájajú nadané deti zo Súkromnej základnej umeleckej školy v Piešťanoch. Svoj talent ponúkajú na obdiv v priestoroch Elektrárne Piešťany. Výstava tak dostala úplne iný rozmer.

28. 01. 2018 09:00  |  Kultúra / Výstavy
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je nedeľa 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a Svetovým dňom lepry. Meniny má Alfonz.

28. 01. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Pohostinstvo Vŕšok je už minulosťou. (vd)

Pohostinstvo Vŕšok už dodýchalo

V pohostinstve Vŕšok v Piešťanoch si už kofolu ani pivo nedáte. Známa krčma je zatvorená. Prevádzka, pod ktorou bola ako zodpovedná osoba podpísaná pracovníčka OD Jednota Trnava, je pustá od januára tohto roka.

28. 01. 2018 06:00  |  Piešťany / Aktuálne
Tradícia napichávania slaniny na šabľu má pôvod z čias protitureckých vojen.  (vd)

V Modrovke priväzovali dievča o klát

K slovenskému kultúrnemu dedičstvu neodmysliteľne patria aj fašiangy. Obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy je popretkávané ľudovými zvykmi, ktoré sa líšia v každej obci či regióne. Spája ich však bujaré veselie a v jeho kontraste smútenie počas pochovávania basy.

27. 01. 2018 17:00  |  Rubriky / Región
Zoro je nenahraditeľným pomocníkom colníkov. (Finančná správa SR)

Zoro je mimoriadne úspešný

Dvojročný pes trnavských colníkov má za sebou prvý a zároveň mimoriadne úspešný polrok. Vlani počas kontrol až v 28 prípadoch odhalil pašerákov. V rozbehnutom trende Zoro pokračuje i tento rok. Stihol už odhaliť marihuanu v Trnave a v Hlohovci.

27. 01. 2018 15:00  |  Rubriky / Aktuálne
V sobotu sa na Vážskom ostrove objavil traktor.

Na Lide pília stromy

Na Vážskom ostrove v Piešťanoch sa objavilo niekoľko párov mužských rúk, ktoré na vlečku traktora nakladali drevo. Pozdĺž Biskupického kanála sa tak v sobotu 27. januára ozýval zvuk motorovej píly.

27. 01. 2018 14:15  |  Piešťany / Aktuálne
Malí autori aj zapózovali novinárom. (dan)

Zimný semester očaril farbami

V priestoroch Domu umenia už tradične vystavuje diela svojich žiakov Základná umelecká škola v Piešťanoch. Tento rok vzniklo rukami žiakov toľko krásnych portrétov, že sa všetky nepomestili do Malej siene, a tak sú niektoré umiestnené aj vo foyeri na prízemí.

27. 01. 2018 13:00  |  Kultúra / Výstavy
Titul majstra sveta a vesmíru opäť obhájil Andrej Budislav Jobus. (vd)

Minerálovi pandrláčikovia boli neporaziteľní!

Vo Vrbovom sa konali 26. Majstrovstvá sveta a vesmíru v hre Pindžerlo. K ručne zhotoveným stolovým futbalovým štadiónom sa v sobotu 13. januára postavila v Kúrii Mórica Beňovského špička jedenástich hráčov z mesta spod šikmej veže a reprezentant z Maduníc.

27. 01. 2018 13:00  |  Kultúra / Akcie
Martin Pospíšil - tréner Čajok.  (archív Čajok)

Čajky chcú s Ružomberkom ukázať rovnakú identitu, ako minulý týždeň

Už dnes je na programe prvé kolo nadstavbovej časti, keď Piešťanské Čajky privítajú v šlágri MBK Ružomberok. Očakáva sa, že repríza minulotýždňového semifinále Slovenského Pohára 2018 ponúkne opäť kvalitný a vyrovnaný basketbal.

27. 01. 2018 10:41  |  Šport / Basketbal
Vďaka občianskemu združeniu Zámok Hlohovec je rušno nielen na stavenisku, ale sa tiež propaguje história kaštieľa. (gak)

V Chtelnici obnovujú západný pavilón kaštieľa

Obci Chtelnica pomáhalo v minulom roku s rekonštrukciou ďalšej časti Chtelnického kaštieľa občianske združenie Zámok Hlohovec. Do obnovy západného pavilónu investovali viac ako 43-tisíc eur, z toho 20-tisíc poskytlo ministerstvo kultúry.

27. 01. 2018 10:00  |  Región / Aktuálne
Spisovateľ Peter Krištúšek ponúka biografiu tohto krásneho a vzácneho človeka. (Artforum)

Literárny tip: O SEBE

Hovorí sa, že na Slovensku už takmer každý píše, ale, bohužiaľ, takmer nikto nečíta. Aby ste sa dokázali orientovať v labyrinte vydávanej literatúry, ponúkame vám literárny tip, knižnú ochutnávku na tento týždeň.

27. 01. 2018 09:00  |  Kultúra / Kniha
dobre rano piestany3

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je sobota 27. januára. Tento deň je Medzinárodným dňom pamiatky obetí holokaustu. Meniny má Bohuš.

27. 01. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Víťazné florbalistky Gymnázia Pierra de Coubertina. (archív CVČ Ahoj)

Zo života CVČ Ahoj

Prinášame športové voľnočasové aktivity školákov.

27. 01. 2018 06:00  |  Šport / Ďalšie športy
Mikuláš Svátek s mamičkou Kristínou. (vd)

Privítali sme do života

V piešťanskej pôrodnici sa vo štvrtok 18. januára o 10.42 hodine narodil Mikuláš Svátek z Hlohovca. Po pôrode vážil 3550 gramov a meral 52 centimetrov.

26. 01. 2018 15:00  |  Región / Narodili sa
Čajka v sobotu privítajú MBK Ružomberok.  (archív Čajok)

Kapitánka Čajok L. Bartáková: Zápasy v nadstavbovej časti budú mať väčší náboj

Už v sobotu sa opäť roztočí kolotoč basketbalovej extraligy žien, ktorá bude pokračovať nadstavbovou časťou. V skupine tímov 1. – 4. budú piešťanské Čajky súperiť s Good Angels Košice, MBK Ružomberok a BAM Poprad systémom doma – vonku. Hneď v prvom kole nadstavby privítajú Piešťanky v atraktívnom súboji MBK Ružomberok.

26. 01. 2018 14:06  |  Šport / Basketbal
Zabitie Caesara je veľmi univerzálnym, chytľavým prejavom živosti výsledkov práce skupiny Ulver. (House of Mythology)

Hudobný tip: ULVER - THE ASSASINATION OF JULIUS CAESAR

V rubrike predstavujeme albumy, ktoré stoja za vypočutie. Či už ide o známe, neznáme, či neprávom prehliadané tituly, vždy sa snažíme nachádzať svojské, unikátne odklony od bežnej produkcie.

26. 01. 2018 13:00  |  Kultúra / Hudba
Články 201 - 250 z 24886
GARGO
Regal Burger

Anketa