Nadácia Adeli

Všetky články

Pozadie vzniku slávnej Beethovenovej sonáty približuje hra Mesačné svetlo lásky. (teatro Orlus)

Divadelné putovania v dolnokrupskom kaštieli

S divadlom do nekonečna a zároveň do nekonočna! Táto myšlienka sa bude skloňovať v sobotu 18. novembra nielen na divadelných doskách, ale i v kaštieli Dolná Krupá, ktorý sa ako prvý pamiatkový objekt Slovenska pridáva k európskemu podujatiu Noc divadiel 2017.

17. 11. 2017 15:00  |  Kultúra / Divadlo
Súčasťou vernisáže v Dome umenia bol aj krst nového cédečka Party v 21. storočí. (vd)

Tradičné party aj piesne očami dneška

Exotická kráska Veronika Strapková, známa zo súťaže Hlas Česko Slovenska, a energiou sršiaca muzikálová hviezda Katka Ivanková z reality show Dievča za milión pútali pohľady účastníkov reprezentačnej vernisáže a krstu cédečka s názvom Party v 21. storočí.

17. 11. 2017 14:00  |  Kultúra / Výstavy
Pre deti v Ahoji organizujú zaujímavé krúžky. (archív CVČ)

Historicky najvyšší počet detí v „Ahoji“

Učia sa točiť vázičky na hrnčiarskom kruhu, modelujú, hrajú kolky, stolný tenis, florbal, hádzanú či ragby. Sú medzi nimi nádejní malí šachisti, karatisti, hádzanári, tanečníci, rybári, strelci, basketbalisti, bejzbalisti, ba aj pôvabné mažoretky.

17. 11. 2017 12:00  |  Mladí dnes / Školstvo
Pre najbežnejšie typy dopravných lietadiel je v horúcich letných mesiacoch piešťanská pristávacia dráha prikrátka. (pror)

Nového župana čaká prvá „nášľapná mína“

Primátor Miloš Tamajka na minulotýždňovom zastupiteľstve piešťanským mestským poslancom prisľúbil, že po odchode Tibora Mikuša z postu trnavského župana po troch rokoch priekov letisku konečne pomôže. Otázky v súvislosti s ďalšími krokmi vedeniu mesta položila počas rozpravy poslankyňa Iveta Babičová.

17. 11. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (fbPT)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je piatok 17. novembra. Tento deň je Dňom boja za slobodu a demokraciu, ale tiež Sviatkom sv. Alžbety Bratislavskej, patrónky charity, Medzinárodným dňom študentstva a Svetovým dňom chronickej obštrukčnej choroby pľúc. Meniny má dnes Klaudia.

17. 11. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Dobová snímka približujúca jeden z piešťanských mítingov na dnešnom Námestí slobody. (archív MSKS)

Nežnú revolúciu hodnotí každý druhý pozitívne

Nežná revolúcia sa zapísala do pamäti občanov SR ako pozitívna udalosť novodobých slovenských dejín. Podľa reprezentatívneho výskumu Inštitútu pre verejné otázky (IVO) ju hodnotí kladne 53 percent respondentov, ambivalentne (nejednoznačne) 22 percent a záporne 19 percent respondentov.

17. 11. 2017 07:48  |  Piešťany / Aktuálne
V stredu 22. novembra o 12:00 majú byť na Vŕšku otvorené nové potraviny. (vd)

Potraviny na Vŕšku otvoria už onedlho

Necelé tri mesiace ubehnú od chvíle, čo opäť na piešťanskom Vŕšku otvoria vynovené potraviny. Po kompletnej prestavbe interiéru aj exteriéru budovy, ktorá sídli v susedstve známej reštaurácie, má samoobslužná predajňa potravín CBA otvoriť svoje dvere zákazníkom už 22. novembra napoludnie.

17. 11. 2017 07:00  |  Piešťany / Aktuálne
Takmer 80 chlapcov a dievčat sa zúčastnilo basketbalovej akcie v Diplomat aréne. (archív SBA)

Do finále postúpili deti zo ZŠ Holubyho

V piešťanskej športovej hale Diplomat aréna spustila Slovenská basketbalová asociácia (SBA) ďalší ročník projektu SBA Minibasketshow. Žiaci a žiačky základných škôl z piešťanského regiónu a jednej školy zo Starej Turej predviedli svoje športové schopnosti v basketbale a basketbalových zručnostiach.

16. 11. 2017 17:00  |  Šport / Basketbal
Lamar sa na Damn vracia k jadru rapovej údernosti. (TDE, Aftermath, Interscope)

Hudobný tip - LAMAR: DAMN (2017)

V rubrike predstavujeme albumy, ktoré stoja za vypočutie. Či už ide o známe, neznáme, či neprávom prehliadané tituly, vždy sa snažíme nachádzať svojské, unikátne odklony od bežnej produkcie.

16. 11. 2017 15:00  |  Kultúra / Hudba
Pavol Vermeš (pror)

KOMENTÁR: Vermeš dozornú radu nepresvedčil

Konateľ bytového podniku Pavol Vermeš nedokázal presvedčiť dozornú radu, že tvrdenia primátora Miloša Tamajku o výhodnosti a úsporách pri prenájme piešťanského tepelného hospodárstva trnavskej firme Yzamer sa zakladajú na pravde. Poslancov o tejto skutočnosti informoval ich kolega a zároveň člen dozornej rady Andrej Klapica.

16. 11. 2017 15:00  |  Piešťany / Téma týždňa
Villa Urbana bola nádherným mestským palácom a svedkom životného štýlu vyššej vrstvy obyvateľov Carnunta. (gak)

Jesenná rozlúčka s antikou

Dni už budú čoraz chladnejšie a sychravejšie, a tak je prirodzené, že túlaniu sa po uliciach či prírode postupne odzvoní. Rovnako sa tiež zatvárajú rôzne zaujímavosti či atrakcie závislé od počasia. Tohtoročnú derniéru počas tretieho novembrového víkendu zažíva aj archeologický skanzen Carnuntum v Rakúsku.

16. 11. 2017 13:00  |  Galéria / Cestovanie
kluce na web

Nechýbajú vám kľúče?

Ak ste dnes v panike zistili, že vám z vrecka vypadli kľúče, možno niečo o nich vieme.

16. 11. 2017 11:19  |  Piešťany / Aktuálne
Pri náleze uhynutých zvierat bude asi najlepším riešením volať mestskú políciu. (kb)

RIPORT: Utopené zviera v kolotoči kompetencií

Viete, čo robiť, ak nájdete uhynutú lesnú zver či vtáctvo vo vode? Čitateľka Piešťanského týždňa našla vo Váhu uhynuté zvery a obrátila sa na nás s otázkou, čo v takomto prípade robiť.

16. 11. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Roman Ondrejka priblížil gymnazistom vývoj počítačovej techniky. (Supa)

Stručný pohľad do počítačovej histórie

Roman Ondrejka, gymnaziálny správca informačno-komunikačných technológií, si opäť vyskúšal edukačnú činnosť a pre študentov Gymnázia Pierra de Coubertina v Piešťanoch pripravil v dňoch 2. až 10. novembra sériu odborných prednášok.

16. 11. 2017 09:00  |  Mladí dnes / Školstvo
Dobré ráno, Piešťany! (Erik Ďuriš)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je štvrtok 16. novembra. Tento deň je Medzinárodným dňom tolerancie. Meniny má dnes Agnesa.

16. 11. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Primátora sa priamo zastal iba jeho zástupca Martin Valo (vľavo). (pror)

Poslanci obmedzili „šafárenie“ v piešťanskom bytovom podniku

Piešťanskému primátorovi Milošovi Tamajkovi nepodpísanie septembrového uznesenia mestského zastupiteľstva o jeho obmedzení právomocí voči bytovému podniku (BP) nepomohlo. Poslanci ho na minulotýždňovom zasadnutí opäť odhlasovali, a tak nadobudlo právoplatnosť aj bez jeho podpisu.

16. 11. 2017 07:00  |  Piešťany / Aktuálne
Andrej Kiska dostal od rakovických študentov kyticu aj adventný veniec. (aš)

Pre prezidenta uvili adventný veniec

Stredná odborná škola Rakovice len pred pár dňami otvorila svoje brány všetkým záujemcom o štúdium na tejto už historickej škole piešťanského regiónu, ktorá vychovala celý rad floristov, záhradníkov, aranžérov i viazačov a v posledných rokoch aj odborníkov zameraných na regionálny cestovný ruch.

15. 11. 2017 15:00  |  Región / Aktuálne
I. Jakubcová takto zablokovala hráčku Bosny. Vľavo je ďalšia Čajka N. Dudášová. (archív FIBA)

Dudášová s Jakubcovou príliš neoslnili

Slovenské basketbalové reprezentantky nevstúpili ideálne do kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy 2019 do Srbska a Lotyšska. V sobotňajšom stretnutí A-skupiny podľahli v Sarajeve výberu Bosny a Hercegoviny 67:79. V drese slovenského výberu sa predstavili aj dve hráčky Piešťanských Čajok - Nikola Dudášová a Ivana Jakubcová.

15. 11. 2017 14:30  |  Šport / Basketbal
Parkovisko v obchodnom centre už nebýva preplnené ako kedysi. (dan)

Pridrahé parkovanie vyháňa zamestnancov Auparku

Parkovanie v parkovacom dome v piešťanskom Auparku je od novembra už podľa nových podmienok. Bežný návštevník, ktorý ide nakupovať, to veľmi ani nepostrehne. Horšie to však je, ak by ste tam chceli nechať auto počas celého dňa.

15. 11. 2017 13:00  |  Piešťany / Aktuálne
V stredu vystúpi Dáša Libiaková a Swing Q ešte v Kursalone, ale už od pondelka 20. novembra sa sťahuje džezový život a Art Jazz Gallery do nových priestorov.  (red)

Podoby džezu perom Jana Babiča

Milí priatelia džezu a dobrej hudby, sloboda je krehká. Pripomenul mi to krásny film o slovenskej himalájskej tradícii Vábenie výšok Pavla Barabáša... Objavili sa v ňom všetky legendy slovenského horolezectva.

15. 11. 2017 12:00  |  Kultúra / Hudba
V novembri začínajú byť aktívne aj miene. (apm)

Rybolov v našom regióne

November je pre rybárov - kaprárov už zaujímavý len tým, že do vody sa dostáva jesenná násada kaprov, ktoré jediné sú pri chuti. Inak sa vychádzky k vode nesú už len v znamení bielych rýb. Skrátila sa aj denná doba lovu, rybár môže loviť len od 7:00 do 20:00.

15. 11. 2017 11:00  |  Región / Aktuálne
Na zastupiteľstve pred poslancami primátor Tamajka svoj postup obhajoval výkladom iného zákona. (pror)

Tamajku s Vermešom názor prokurátora netrápi

Na minulotýždňovom piešťanskom zastupiteľstve poslankyňa Iveta Babičová oboznámila svojich kolegov a vedenie mesta so stanoviskom prokurátora, v ktorom sa uvádza, že zmeny vo vedení bytového podniku zo záveru minulého roka sú nezákonné.

15. 11. 2017 10:11  |  Piešťany / Aktuálne
Sládkovičova ulica je opäť rozkopaná.  (supa)

Sládkovičova ulica opäť rozkopaná!

Časť novozrekonštruovanej Sládkovičovej ulice v Piešťanoch pri budove Centra voľného času Ahoj je opäť uzavretá. Od 8:30 do 13:00 na nej prebiehajú opravy poruchy na vodovode. Úsek cesty je pre vodičov uzavretý.

15. 11. 2017 09:10  |  Piešťany / Aktuálne

Hodnota človeka

Vo víre udalostí posledných dní sme akosi pozabudli na viaceré udalosti z histórie, vďaka ktorým sa začala prehodnocovať ozajstná hodnota človeka. Dá sa oveľa lepšie merať ako cena ľudského života, pretože tá sa veru vyčísliť nedá.

15. 11. 2017 08:13  |  Piešťany / Editoriál
Dobré ráno, Piešťany! (Martin Sarvaš)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je streda 15. novembra. Tento deň je Sviatkom sv. Alberta Veľkého, patróna vedcov, tiež Dňom väznených spisovateľov a Medzinárodným dňom geografických informačných systémov. Meniny má dnes Leopold.

15. 11. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Posledné úpravy a cesta slúži občanom. (Supa)

Nálepkovu odfrézovali a vyasfaltovali za necelé dva dni

Nekecali! Časť Nálepkovej ulice naozaj opravili za dva dni. Pre vodičov ju uzatvorili už v nedeľu večer, v pondelok na nej odfrézovali starý asfalt.

14. 11. 2017 15:00  |  Piešťany / Aktuálne
Gymnazisti sa vedia riadne odviazať. (pror)

Gymnazisti z Coubertina pasovali novicov za prvákov

Na piešťanskom Gymnáziu Pierra de Coubertina už je všetko v zmysle tradičných regulí. Za oficiálnych študentov imatrikulovali nových žiakov primy a prvých ročníkov ich spolužiaci z tretích ročníkov v pondelok 13. novembra v priestoroch Hotelovej akadémie A. Wintera.

14. 11. 2017 14:00  |  Mladí dnes / Školstvo obsahuje video
Alexander Šindelár pri vysviacke zvona vyslovil 2. novembra 1947 pamätnú vetu: Komu asi prvému zazvoní... Stala sa mu osudnou. (publikácia Komu asi prvému zazvoní?)

Alexandra Šindelára si uctili knihou i výstavou

Na svete je ďalšia pozoruhodná kniha o Piešťanoch, presnejšie o kňazovi, starostovi a mučeníkovi Alexandrovi Šindelárovi. Vo Vile dr. Lisku sú zozbierané a vystavené desiatky fotografií, dokumentov, ba aj úmrtný list či pištoľ...

14. 11. 2017 13:00  |  Kultúra / Výstavy
Dozorná rada bytového podniku potvrdila neúčelné vynakladanie finančných prostriedkov spoločnosti. (pror)

D. Kristek: Peniaze míňajú neefektívne

Dozorná rada mestskej eseročky Bytový podnik (BP) Piešťany na minulotýždňovom zastupiteľstve konštatovala, že suma 41-tisíc eur, ktorú minul konateľ spoločnosti Pavol Vermeš, bola vynaložená neefektívne a neúčelne.

14. 11. 2017 11:00  |  Piešťany / Aktuálne
V rómskej osade v Častkovciach zasahovalo osemnásť hasičov z Pobedima, Nového Mesta nad Váhom a Čachtíc.   (DHZO Pobedim)

Horela osada v Častkovciach

V pondelok 13. novembra na poludnie sa rozhorela osada v obci Častkovce. K požiaru vyrazilo osemnásť hasičov profesionálov i dobrovoľníkov s ôsmimi technikami. S požiarom bojovali hasiči z Nového Mesta nad Váhom, Pobedima a Čachtice.

14. 11. 2017 09:16  |  Región / Aktuálne
Na pódium vyskočili malí divadelníci zo Spojenej školy v Piešťanoch a zatancovali choreografiu Policajt v akcii.  (vd)

Hendikepovaní odhalili svoj svet

Skúšali ste niekedy naučiť nevidiace dieťa chodiť, hluché tancovať, neposedné ustrážiť na stoličke a ťarbavé urobiť kotrmelec? Je to veru poriadna fuška! Zapotíte sa vy aj dieťatko.

14. 11. 2017 09:00  |  Kultúra / Akcie
Dobré ráno, Piešťany! (fbPT)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je utorok 14. novembra. Tento deň je Svetovým dňom diabetu. Meniny má dnes Irma.

14. 11. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa. (red)

V najnovšom vydaní Piešťanského týždňa sa dočítate

Poslanci pristrihli primátorovi Tamajkovi a konateľovi Vermešovi krídla. V bytovom podniku si nebudú môcť robiť, čo chcú.

14. 11. 2017 07:04  |  Piešťany / Najbližšie číslo
Colníci fejky zlikvidovali. (fs)

Spálili tisíce nebezpečných hračiek a textilu

Viac ako 21 000 kusov napodobenín, ktoré boli označené falošnými ochrannými známkami, zošrotovali a spálili včera (štvrtok 9.11.) pod dohľadom colníkov. Ak by sa tento tovar dostal na trh a predával sa ako originál, majiteľom ochranných známok by vznikla škoda za viac ako 100 000 eur.

14. 11. 2017 07:00  |  Región / Aktuálne
Plavecké nádeje mali v Nových Zámkoch medailovú žatvu. (rš)

Vyplávali si desať medailí

V Nových Zámkoch sa 28. a 29. októbra uskutočnil 23. ročník Medzinárodných plaveckých pretekov o Pohár delfína. Pri účasti 101 pretekárov zo 17 klubov vybojovalo päť plavcov ŠPK Kúpele Piešťany v sobotu spolu 10 medailí.

13. 11. 2017 21:00  |  Šport / Plávanie
Najúspešnejší pretekári klubu. (archív klubu)

Vodáci vyhodnotili sezónu i zamkli vodu

Klub Kajak & Kanoe Piešťany uzavrel tohtoročnú úspešnú sezónu záverečným spoločným stretnutím v Lodenici a „zamykaním vody“. Trénerka Marcela Erbanová vyhodnotila výsledky slovenského pohára aj jednotlivcov.

13. 11. 2017 20:00  |  Šport / Kanoistika
Hoci sa mladí Piešťanci snažili, voči všetkým súperom ťahali za kratší koniec.  (HK Havrani Piešťany)

Hokejoví tretiaci na medaily nedosiahli

V piešťanskej Easton Aréne sa prvá novembrová nedeľa niesla v duchu turnaja pre žiakov tretích ročníkov. Zúčastnili sa ho štyri tímy - HK Havrani Piešťany, MMHK Nitra, MHKM Skalica a HOBA Bratislava. Havrani sa pod vedením trénerov Hudeca a Blaškovej umiestnili na štvrtej priečke.

13. 11. 2017 19:00  |  Šport / Hokej
Pri nehode museli zasahovať aj leteckí záchranári. (KR PZ Trnava)

V Pečeňadoch zavolali k nehode vrtuľník

Piešťanskí hasiči mali v uplynulom týždni dve previerkové cvičenia a zasahovali aj pri vážnej dopravnej nehode v Pečeňadoch. Okrem toho znášali z ťažko dostupného priestoru pacienta do záchranky.

13. 11. 2017 18:35  |  Región / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je pondelok 13. novembra. Tento deň je Dňom Guinnessových svetových rekordov, Medzinárodným dňom nevidomých a Svetovým dňom dobrosrdečnosti. Meniny má dnes Stanislav.

13. 11. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Ilustr. foto

Lacko získal tretí titul v Bratislave a desiaty challengerový v kariére

Slovenský tenista Lukáš Lacko sa stal víťazom dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Peugeot Slovak Open v NTC v Bratislave (dotácia 106 000 eur + hospitality, tvrdý povrch v hale). Lacko nasadený ako ôsmy vo finále zdolal turnajovú štvorku Rumuna Mariusa Copila za 94 minút 6:4, 7:6 (4). Premenil druhý mečbal v tajbrejku druhého setu. Víťaz si odniesol šek na nezdanených 15 270 eur a do rebríčka ATP mu pribudne 110 bodov. Zdolaný finalista sa poteší z 8990 eur brutto a 65 bodov. Čerstvo 30-ročný Lacko vo "vzájomke" s 27-ročným úspešným obhajcom finálovej účasti v Bratislave Copilom zvýšil na 3:1.

12. 11. 2017 17:59  |  Šport / Tenis
Poctivá práca v Skating Clube Piešťany prináša prvé úspechy.  (FB Skating Club Piešťany)

Krasokorčuliarky majú prvé úspechy

V korčuliarskom klube Skating Club Piešťany odštartovali tretiu sezónu, v ktorej prichádzajú s ďalšími novinkami. Počas uplynulého ročníka sa už začali dostavovať prvé krasokorčuliarske úspechy a radi by na to nadviazali aj tento rok.

12. 11. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Na spoločnej fotke sa ocitli všetky strašidlá, mátohy, mŕtve nevesty, krvaví zombie, kanibali, vodníci, upírky, Bátorička a mnohé ďalšie príšery. (I.M.O)

Vodníci, strašidlá i zombíci obsadili školu v Rakoviciach

Strašidelná škola v Rakoviciach opäť navodila zimomriavky na tele. Za súmraku, za tmy sa z tried ozývali hrôzostrašné škreky upírov, zombíkov a kvílenie mŕtvych. Blikali lampičky, svetielka i kahance. Krvavé nevesty tancovali so svadobnými hosťami.

12. 11. 2017 12:00  |  Kultúra / Akcie
Lucas Kaplavka s mamičkou Lindou.  (vd)

Do sveta sa vybrali traja Lukášovia

V pondelok 30. októbra o 23.53 h sa Linde Lenghartovej z Hlohovca a Petrovi Kaplavkovi z Brezna narodil prvý syn Lucas Kaplavka (3970 g, 53 cm). V piešťanskej pôrodnici dieťatku pomohla na svet MUDr. Michaela Kelemenová.

12. 11. 2017 11:00  |  Región / Narodili sa
Šmirgľovanie paliet bolo jednou z činností malých pomocníkov. (zš)

Deti z Prašníka pomáhajú tvoriť oddychový kútik

Vďaka podpore z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014-2020“, ktorú administruje IUVENTA - Slovenský inštitút mládeže, zrealizoval Amavet klub č. 930 spolu s občianskym združením Deti z Prašníka oddychový kútik uprostred Prašníka, ktorý je súčasťou malého detského ihriska.

12. 11. 2017 10:00  |  Región / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je nedeľa 12. novembra. Meniny má dnes Svätopluk.

12. 11. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video

Čítajú nás aj za hranicami

Aj na severe Talianska čítajú posledné vydanie Piešťanského týždňa. Po čerstvé výtlačky si do redakcie prišla osobne rodáčka z Piešťan Simona Ranová Goller s dcérkami Vanesou a Laurou. Aký bol dôvod ich návštevy Piešťan?

11. 11. 2017 16:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Motokáry – láska moja. Krst tejto knihy V. Motyčku (vpravo) bol na Morave, kde autor vždy postretal skvelých športových priateľov. (archív T. Motyčku/(th))

Vladimír Motyčka obetoval športu kus seba

Duša motorizmu v regióne jubiluje. Vladimír Motyčka, významná osobnosť ricínom voňajúcich pretekárskych tratí vo federálnom, slovenskom aj regionálnom rozsahu, oslávil 1. novembra 75 rokov.

11. 11. 2017 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Dekadencia môže mať aj takúto podobu.  (maestrofenix)

Podoby džezu perom Jana Babiča

Milí priatelia džezu a dobrej hudby, zaujímavá zhoda historických udalostí. V roku 1917 sa odohrala Veľká októbrová revolúcia, v tom istom roku vyšla na gramofónovej doske prvá džezová nahrávka. Uplynulo sto rokov, v ktorých obe udalosti zaujali miesto v histórii, určili svoj význam a dôležitosť. Majú veľmi rozdielny dosah - geopolitický, spoločenský, kultúrny, no jedno majú spoločné - formovali myslenie ľudí. Z toho vyplýva porovnanie: džez a komunizmus? Dokonalý oxymoron!

11. 11. 2017 14:00  |  Kultúra / Hudba
Riadna snehová nádielka dokáže operencom sťažiť prežitie zimy. (Gábor Fűri)

Silný vietor zastavil migráciu vtáctva, pomôcť môžeme prikrmovaním

Minulotýždňový prudký vietor nenarobil starosti len nám ľuďom. I keď sa môže zdať, že silné prúdenie je pre vtáctvo počas migrácie prospešné, najmä, keď vietor fúka správnym smerom, opak je pravdou. Migrácia má totiž svoj priebeh, operence samy vedia, kedy si potrebujú oddýchnuť, kde sa posilniť potravou a kedy pokračovať v ceste.

11. 11. 2017 12:00  |  Piešťany / Aktuálne
Príďte si do DOMOSS-u vybrať odvlhčovať vzduchu. (DOMMOS)

Problém s plesňami? Vyriešte to odvlhčovačom vzduchu

Zbavte sa plesní, vlhkých stien či alergénov. Problémy s vlhkosťou vyriešite odvlhčovačom vzduchu. Do boja s vlhkým vzduchom sa pustite čo najskôr.

11. 11. 2017 10:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Články 1 - 50 z 24098
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa