Všetky články

Zaplnený vestibul Gymnázia Pierra de Coubertina v netradičnom večernom čase. (mp)

Premiérová Noc literatúry v Piešťanoch

Literárne pôsobiace prostredie Piešťan sa večer 16. mája stalo súčasťou celosvetovej akcie Noc literatúry. Okrem Paríža, New Yorku, Amsterdamu a ďalších veľkomiest sa na Slovensku čítalo v sedemnástich mestách.

24. 05. 2018 19:00  |  Kultúra / Akcie
Tréner MHK Martin Nedorost (uprostred) pripravil mužstvo na zápas výborne.  (th)

M. Nedorost: Do odvety musíme ísť s pokorou

S výkonom piešťanských hádzanárov v prvom zápase baráže o extraligu s Malackami bol spokojný aj tréner MHK Martin Nedorost. Hráči plnili jeho taktické pokyny a po víťazstve o deväť gólov toho nie je veľa, čo môže hráčom vytknúť.

24. 05. 2018 18:00  |  Šport / Hádzaná
Piešťanec Vojtech Bublavý je najstarším hráčom extraligy. (šg)

Naši mariášisti bodovali na Liptove

Slovenská extraliga v mariáši pokračovala piatym turnajom - Veľkou cenou Liptova v Liptovskom Mikuláši. O body do SEM extraligy hralo 378 kartárov z 19 klubov. Mariášisti z Dolného Lopašova síce zabodovali lepšie než predtým na východe republiky, no v družstvách si aj tak nepolepšili. Stále sa im totiž nedarí trafiť také nasadenie hráčov, aby získali do súťaže najviac bodov.

24. 05. 2018 17:00  |  Šport / Ďalšie športy
Najlepšie choreografie pôjdu žiaci Základnej umeleckej školy v Piešťanoch prezentovať do Prahy. (archív ZUŠ)

Medailová žatva tanečníkov ZUŠ

Žiaci tanečného odboru Základnej umeleckej školy v Piešťanoch bodovali na Majstrovstvách Slovenska vo výrazových tancoch. Získali sedemnásť zlatých medailí, osem strieborných, štyri bronzové a jedno piate miesto. Majstrovstvá sa konali v dňoch 11.-13. mája v Leviciach.

24. 05. 2018 16:00  |  Kultúra / Tanec
horansky 37

Horanský skončil v Lyone v osemfinále

Piešťanský tenista Filip Horanský prehral za 93 minút 4:6, 5:7 s Dušanom Lajovičom zo Srbska v stredajšom zápase osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji ATP World Tour 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon vo francúzskom Lyone (dotácia 561 345 eur, antuka). Dvadsaťpäťročný rodák z Piešťan v utorok vo svojom premiérovom zápase v hlavnej súťaži na turnaji ATP triumfoval nad sedmičkou "pavúka" Joaom Sousom z Portugalska (6:4, 3:6, 6:4), do štvrťfinále sa však už neprebojoval.

24. 05. 2018 15:46  |  Šport / Tenis
I tento rok bol dostupný široký výber kníh. (am)

Knižný bazár lákal aj v novom priestore

Každoročné podujatie organizované Medzinárodným klubom žien v Piešťanoch (PIWC) s názvom Knižný bazár sa opäť tešilo hojnej účasti. Podporiť ťažko skúšanú rodinu prišli mladí, ale aj tí, ktorí už za svoj život stihli prečítať mnoho kníh. Tentoraz sa však burza nekonala v budove Kúpeľnej dvorany, ako bolo doposiaľ zvykom.

24. 05. 2018 15:00  |  Kultúra / Akcie
„Prišelci“ by k svojmu rozsiahlemu privátnemu parkovisku radi pričlenili i pozemky v užívaní bytovky na Ulici sv. Štefana. (pror)

POZNÁMKA: Tamajka a Hudcovič svoj lobing pretaktizovali

Spor obyvateľov bytových domov na uliciach Pod Párovcami a sv. Štefana o priľahlé pozemky po dvoch rokoch čiastočne vyriešilo mestské zastupiteľstvo. Žiadosť novousadlíkov o prenájom pozemkov napriek podpore poslanca Tomáša Hudcoviča i primátora Miloša Tamajku nakoniec zvyšní poslanci neodobrili.

24. 05. 2018 14:00  |  Piešťany / Téma týždňa
Mladé družstvo žien KVP Kúpele Piešťany obsadilo v prvej vodnopólovej lige žien druhé miesto. (archív KVP)

Piešťanské vodnopólistky so striebornými medailami

Výborný výsledok dosiahli mladé piešťanské vodnopólistky. V prvoligovej súťaži žien obsadili hráčky KVP Kúpele druhé miesto.

24. 05. 2018 12:00  |  Šport / Vodné pólo
Na burzu útulku prišli noví záujemcovia i verní podporovatelia. (am)

Burzovali pre mačky

Útulok Piešťany zorganizoval ďalšiu burzu. V sobotu 18. mája pred klub ŽiWell zavítali milovníci zvierat, aby podporili kastračný program mačiek.

24. 05. 2018 11:00  |  Kultúra / Akcie
Povinnosť občanov odhŕňať sneh z mestských chodníkov skončila. (apt)

Nútené práce občanov končia, výhra to ale nie je

Ešte ani leto neprišlo a na májovom piešťanskom mestskom zastupiteľstve sa pretriasala zima. Tému otvorila riaditeľka Služieb Mesta Piešťany (SMP) Hana Dupkaničová v súvislosti so schválením novely zákona o cestnej premávke. V zmysle nej sa už viac obyvatelia miest a obcí nebudú musieť starať pod hrozbou pokuty o čistenie mestských chodníkov od snehu a ľadu.

24. 05. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Z verejných WC na Winterovej ulici v parku je dnes stavenisko. (am)

Verejné toalety sú minulosťou

Dlhé roky hyzdili Winterovu ulicu a vstup do piešťanského mestského parku pokreslené steny, ba takmer až ruiny bývalých verejných toaliet. To je však už minulosť.

24. 05. 2018 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
DRP24

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je štvrtok 24. mája. Tento deň je Európskym dňom národných parkov. Meniny má Ela.

24. 05. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Hokejbalisti Sharks vo vyrovnanom stretnutí porazili Scorpions 3:2.  (FB Sharks)

VHBL: Štvrťfinále odštartovalo, favoriti úvodné duely zvládli

Vrbovská hokejbalová liga mala v sobotu na pláne prvé zápasy štvrťfinále play-off. Favoriti jednotlivých sérií v úvodných dueloch nezaváhali a pripísali si víťazstvá. Hlavne Wild Dogs a Night Hawks zdolali svojich súperov jednoznačným rozdielom.

23. 05. 2018 17:00  |  Šport / Ďalšie športy
Deti z Dubovian poďakovali svojim mamičkám kyticou piesní, básní, scénok i tancov. (archív školy)

Deň matiek s kyticou uvitou z piesní

Pri príležitosti Dňa matiek sa deti z Dubovian poďakovali svojim mamičkám za starostlivosť, lásku, trpezlivosť a výchovu.

23. 05. 2018 15:00  |  Kultúra / Akcie
Poslanci okrem podpory výstavby multifunkčnej športovej haly diskutovali aj o viac ako dvojmiliónovom úvere na investičné akcie mesta.   (pror)

Komentár: Poslancov za SpP prebral až vlastný gól

Vyše dvojmiliónový úver, ktorý zostavením mestského rozpočtu pre rok 2018 naplánovali najmä poslanci z klubu Spoločne pre Piešťany z iniciatívy jeho člena Juraja Brnu, na minulotýždňovom zastupiteľstve takmer neschválili. Poslanec Martin Cifra to označil za gól do ich vlastnej brány.

23. 05. 2018 14:00  |  Piešťany / Téma týždňa
Júlia Zelená kombinuje hodváb a akryl. (am)

Kus prírody na hodvábe

V Elektrárni Piešťany otvorili ďalšiu umeleckú výstavu, tentoraz nesúcu názov Sad. Diela dýchajúce prírodou počas slávnostnej vernisáže, ktorá sa uskutočnila vo štvrtok 17. mája, prezentovala výtvarníčka Júlia Zelená.

23. 05. 2018 13:00  |  Kultúra / Výstavy
Spoločná snímka finalistov dvojhry. Zľava zdolaný Koshis (Cyprus), víťaz Djurič (Srbsko), víťazka Costoulasová (Belgicko), zdolaná Zeynalova (Ukrajina). (Emil Vrábel)

Všetky prvenstvá z Piešťany Cup-u putujú do zahraničia

Po aprílovom dorasteneckom Slovakia Cup-e boli tenisové dvorce TK Kúpele Piešťany minulý týždeň dejiskom ďalšieho významného medzinárodného mládežníckeho tenisového podujatia. Bol ním 25. ročník turnaja Tennis Europe Junior Tour (TEJT) prvej kategórie hráčov do 14 rokov s názvom Piešťany Cup.

23. 05. 2018 11:00  |  Šport / Tenis
Ak Piešťany uspejú, štát im postaví multifunkčnú halu v areáli Základnej školy na Mojmírovej ulici. (archív SZH)

Viacúčelová športová hala má podporu poslancov

O možnosti výstavby športovej haly v Piešťanoch sme písali v predchádzajúcom vydaní. Na štvrtkové mestské zastupiteľstvo prišiel za ňu lobovať aj generálny sekretár Slovenského zväzu hádzanej Ivan Sabovík. Podľa jeho slov sú Piešťany medzi top vybranou trojkou miest, kam by mala prísť táto štvormiliónová investícia z dotácie ministerstva školstva.

23. 05. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Gabo Kopúnek (red)

Už nás dobehli!

Pred dvadsiatimi rokmi nám politici dávali Švajčiarsko nie za vzor, ale cieľ, ktorý sme už dávno mali dosiahnuť. Tejto utópii mnohí verili natoľko, že dovolili jednej garnitúre vytunelovať Slovensko.

23. 05. 2018 09:00  |  Piešťany / Editoriál
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je streda 23. mája. Tento deň je Svetovým dňom korytnačiek. Meniny má Želmíra.

23. 05. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
PFK Piešťany si poradil so Šípkovým jednoznačne 9:0. (th)

Sokolovce aj Piešťany nadelili súperom debakel

Prinášame prehľad výsledkov nižších futbalových súťaží.

23. 05. 2018 06:00  |  Šport / Futbal
Radosť po zápase bola veľká. (archív OFK)

Trebatice postúpili do štvrtej ligy!

Futbalisti OFK Trebatice si po víťazstve v 16. kole na pôde Moravského Svätého Jána, kde vyhrali 3:2, už v predstihu zaistili dlho vytúžený postup do štvrtej ligy. Trebatičania majú už štyri kolá pred koncom nedostižný trinásťbodový náskok.

22. 05. 2018 20:00  |  Šport / Futbal
Súčasťou Dňa športu vo Vrbovom bol aj jumpingový maratón. (Branko Remiáš)

Vo Vrbovom športovali ostošesť

Vrbové v sobotu 12. mája žilo športom. A to doslova. V areáli Základnej školy na Komenského ulici sa totiž uskutočnil už druhý rok po sebe Deň športu vo Vrbovom, do ktorého sa zapojili športové kluby a združenia z mesta pod šikmou vežou, aby verejnosti predstavili zaujímavým a zábavným spôsobom svoj šport.

22. 05. 2018 18:00  |  Šport / Ďalšie športy
Podnikateľský zámer Zdeňka Zemeka ráta s vybudovaním vodného sveta i hotela. (Z-group)

Podnikateľ Zemek plánuje vybudovať termálny park za 25 miliónov

Termálny park s komplexom vnútorných a vonkajších bazénov so zázemím a wellness hotelom plánuje v lokalite Lodenica na okraji Piešťan vybudovať spoločnosť Z-group českého podnikateľa Zdeňka Zemeka.

22. 05. 2018 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Dlhoročná opora Čajok mieri do poľskej ligy.  (L. Duračka)

Páleníková v Čajkách končí, bude hrať za Vroclav

Po štyroch rokoch končí v Piešťanských Čajkách jedna z hlavných opôr tímu Terézia Páleníková. Dvadsaťdvaročná krídelníčka si premiérovo vyskúša zahraničný angažmán v drese poľského tímu 1KS Šleza Vroclav, ktorý v minulom ročníku obsadil tretie miesto v poľskej najvyššej súťaži.

22. 05. 2018 14:45  |  Šport / Basketbal
Pod Havranom sa prevrátila Škoda Felicia. Vodič z miesta nehody ušiel. (KR HaZZ Trnava)

Zbabelý vodič ušiel

Prevrátil auto a zdupkal. V pondelok 14. mája pred desiatou hodinou dopoludnia pod horským priechodom Havran nezvládol riadenie vodič Škody Felicia a prevrátil sa aj s autom na pravý bok.

22. 05. 2018 12:00  |  Piešťany / Aktuálne
Tento vodič zaparkoval pred garážami, aj keď pred škôlkou bolo voľné miesto. (dan)

Parkovať pred garážami im neprekáža, hoci prekážajú

Majitelia garáží na piešťanskej Ružovej ulici posledné roky bojujú s veternými mlynmi. Výjazd z radu garáží, v ktorých majú zaparkované svoje autá, niekedy aj dvakrát denne blokujú odstavené autá rodičov škôlkarov.

22. 05. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Hasiči si precvičili aj evakuáciu zranených osôb. (archív DHZO Pobedim)

Zachraňovali školákov z kulturáku

Dobrovoľní hasiči z Podedima a Čachtíc si v pondelok 14. mája vyskúšali súčinnosť pri zásahu s profesionálmi z Nového Mesta nad Váhom, políciou a zdravotnou službou.

22. 05. 2018 09:00  |  Región / Aktuálne
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je utorok 22. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom biologickej rozmanitosti. Meniny má Júlia, Juliana.

22. 05. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa (red)

Čo prináša aktuálne vydanie Piešťanského týždňa

Vo štvrtok rokovali poslanci piešťanského mestského zastupiteľstva. Okrem iného sa zaoberali aj správou riaditeľky Služieb mesta Piešťany Hany Dupkaničovej, ktorá vedenie informovala, že pre novelu zákona nezvládnu zimnú údržbu. Po novom ich už nemusia nasilu a zadarmo čistiť občania. Téme sa venujeme na prvej strane.

22. 05. 2018 06:00  |  Piešťany / Najbližšie číslo
veterani 201

Uzávermi pomáhajú Sabinke postaviť sa na nôžky

Po tretíkrát sa členovia Veteran Car Clubu v Piešťanoch rozhodli usporiadať zbierku pre vnučku svojho kamaráta a kolegu Pavla Fajnora z Košarísk. Na svojom v poradí už dvanástom rodinnom klubovom výjazde zažili nielen okamihy súdržnosti, ale aj parádny motovýlet so spanilou jazdou z Piešťan na Podhradie, Čertovu pec a Podkylavu.

21. 05. 2018 12:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
Piešťanec Roman Fano bol lekárom výpravy SR na olympiáde v Pjongčangu. (archív SOV)

R. Fano: Dobré zážitky z olympiády

Slovenský olympijský výbor vydá 11. júna svoj časopisecký magazín OLYMPIC.sk jar/leto 2018. Jeho obsah sa už pripravuje, okrem iného bude obsahovať aj viaceré návraty k Zimným olympijským hrám (ZOH) v Pjongčangu.

21. 05. 2018 10:00  |  Šport / Ďalšie športy
Títo hráči vybojovali Spartaku šiesty titul. (gak)

Prehra majstrovské oslavy neskazila

Spartak Trnava bol tohtoročným futbalovým kráľom už dve kolá pred skončením súťaže, no po debakli v Žiline sa očakávalo, že sa s aktuálnym ročníkom rozlúči víťazstvom nad Trenčínom. Napokon spartakovci prehrali aj doma, no radosť z osláv to neskazilo.

21. 05. 2018 09:00  |  Šport / Futbal obsahuje video
Turnaja na Kúpeľnom ostrove sa zúčastnil aj známy herec Peter Sklár. (ts)

Golfisti pomohli detskému sanatóriu

Na piešťanskom golfovom ihrisku sa 1. mája stretli nadšenci golfu na desiatom ročníku turnaja Hospitality Golf Cup 2018. Výťažok z tohto charitatívneho turnaja putuje pre Denné detské sanatórium v Trnave. Tento rok vyzbierali účastníci 3060 eur.

21. 05. 2018 09:00  |  Kultúra / Akcie
Piešťanskí hádzanári vyhrali prvý barážový duel s Malackami 30:21.  (Tomáš Horký)

Hádzanári vykročili k postupu do extraligy

Hádzanári MHK Piešťany vstúpili do baráže o extraligu s Malackami víťazstvom 30:21 a do nedeľnej odvety pôjdu s nádejným deväťgólovým náskokom.

21. 05. 2018 08:31  |  Šport / Hádzaná
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je pondelok 21. mája. Tento deň je Svetovým dňom kultúrnej rozmanitosti pre dialóg a rozvoj. Meniny má Zina.

21. 05. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
obal albumu (Toei Animation, Daft Life Ltd.)

Hudobný tip: Daft Punk - Interstella 5555

V rubrike predstavujeme albumy, ktoré stoja za vypočutie. Či už ide o známe, neznáme, či neprávom prehliadané tituly, vždy sa snažíme nachádzať svojské, unikátne odklony od bežnej produkcie.

20. 05. 2018 19:00  |  Kultúra / Hudba
Ilustračné foto (vd)

Každodenná opekačka s grilmi z Garga bude hračka

Už naše staré mamy sa v máji sťahovali s hrncami a panvicami do letných kuchýň. Z dvora bez prezúvania do papúč sa postavili rovno k sporáku. V letnej kuchyni sa písali dejiny rodiny, tam sa odohrávalo všetko.

20. 05. 2018 16:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Piešťanec Filip Horanský.  (Archív F.H.)

Horanský si premiérovo zahrá na turnaji ATP!

Piešťanský tenista Filip Horanský si zahrá v hlavnej súťaži dvojhry na turnaji ATP World Tour 250 Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon vo francúzskom Lyone, na tejto úrovni je to pre neho absolútna premiéra.

20. 05. 2018 15:48  |  Šport / Tenis
Ilustračné foto. (apt)

Traja kolkárski majstri sú z nášho okresu

Po skončení dlhodobých kolkárskych súťaží družstiev prišli na rad majstrovstvá Slovenska jednotlivcov na 2x60 hodov. V nich sa bojovalo o tituly v desiatich vekových kategóriách (dorastenci, dorastenky, juniori, juniorky, muži, ženy, seniori a seniorky do 60 a nad 60 rokov). Je potešiteľné, že tri z desiatich zlatých medailí získali kolkári z nášho okresu. Navyše k nim pridali tri strieborné.

20. 05. 2018 15:00  |  Šport / Ďalšie športy
Víkendovú regatu na Váhu sprevádzalo slnečné počasie. (th)

Veslárska regata O pohár SNP zaknihovala svoj 35. ročník

Piešťanskú Lodenicu počas minulého víkendu zaplavili veslári. Konal sa tu totiž už 35. ročník medzinárodnej veslárskej regaty O pohár SNP. Tradičné podujatie neodmysliteľne patrí k začiatku veslárskej sezóny a každoročne si naň nájde cestu množstvo veslárov vo všetkých kategóriách z viacerých krajín. Inak to nebolo ani tento rok.

20. 05. 2018 14:00  |  Šport / Veslovanie
Bývalé basketbalistky si na turnaji v Diplomat aréne nič nedarovali. (th)

Biele labute skončili druhé

Pri príležitosti prvých narodenín basketbalového družstva White Swans, teda Bielych labutí z Piešťan, sa v sobotu v Diplomat aréne uskutočnil turnaj bývalých basketbalistiek. Celkovo sa odohralo desať zápasov za účasti dvoch družstiev z Piešťan, Šamorína, Serede a dvoch tímov zo Starej Turej.

20. 05. 2018 13:00  |  Šport / Basketbal
Takáto moderná hala by mohla vyrásť v areáli Základnej školy na Mojmírovej ulici. (archív SZH)

Hádzanári by mohli hrať vo vlastnom stánku

Piešťany majú šancu získať viacúčelovú športovú halu. Jej výstavbu by financoval Slovenský zväz hádzanej, mesto by do spoločného projektu vložilo buď stavebný pozemok, alebo inú športovú halu, ktorá by sa rekonštrukciou zmodernizovala. Tretím subjektom v projekte by bol Mestský hádzanársky klub Piešťany, ktorý by halu prevádzkoval, prípadne znášal prevádzkové náklady.

20. 05. 2018 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Štvorgólový Martin Svetlík zo Sharks. (FB Sharks)

Základnú časť VHBL vyhrali Wild Dogs

Vrbovská hokejbalová liga mala počas uplynulého víkendu na programe posledné kolo základnej časti. Jej víťazom sa stali Wild Dogs s jednobodovým náskokom pred Scarface.

20. 05. 2018 09:00  |  Šport / Ďalšie športy
Dobré ráno, Piešťany! (gak)

Dobré ráno, Piešťany!

Dnes je nedeľa 20. mája. Tento deň Medzinárodným dňom klinických experimentov, Medzinárodným dňom stepu a Svetovým dňom masmédií. Meniny má Bernard.

20. 05. 2018 08:00  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video
Tradičné umelecké remeslá 2018.

Tradičné remeslá prilákali tisíce ľudí

Rok sa s rokom zišiel a na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch opäť ožili tradície. Obľúbené podujatie s názvom Tradičné umelecké remeslá aj tento rok prilákalo tisíce návštevníkov. A bolo skutočne čo obdivovať!

19. 05. 2018 22:30  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje fotogalériu
Ján Babič (red)

Podoby džezu perom Jána Babiča

Milí priatelia džezu a dobrej hudby, matka... s týmto slovom sa spájajú hádam najpodstatnejšie emócie v živote človeka, a to bez ohľadu na jeho vek... Matka príroda, Matka Božia aj taká obyčajná, ľudská matka... to je zdroj, žriedlo, od ktorého sa odvíja všetko. Dobrá a prívetivá matka je perspektívou vývoja zdravého a zrelého nového človeka, zlyhávajúca matka produkuje človeka slabého, nerozhodného, náchylného k nezrelým a možno nie dobrým rozhodnutiam.

19. 05. 2018 19:00  |  Kultúra / Hudba
Piešťanskí hádzanári sa pobijú o postup do extraligy s Malackami. (Marek Bučko)

Hráči MHK do baráže o extraligu z prvého miesta

V poslednom kole nadstavbovej časti prvej hádzanárskej ligy cestovali hráči MHK Piešťany do Košíc, bojujúcich o druhú postupovú miestenku do baráže.

19. 05. 2018 16:00  |  Šport / Hádzaná
Pri návšteve sympatického rodinného obchodíka vás ovanie príjemná vôňa byliniek a poteší osobný a úprimný prístup majiteľov. (dk)

Načapujte si eko drogériu do vlastných nádob

Trnavský kraj vyprodukoval za rok 2017 najviac odpadu na obyvateľa. Piešťany sa ocitli na štvrtom mieste v rebríčku okresných miest. Na jedného obyvateľa v kraji pripadlo 478 kg odpadu. Prečo priemerný Dán minie štyri igelitky ročne, zatiaľ čo Slovák 466?

19. 05. 2018 16:00  |  Galéria / Rady spotrebiteľom
Na pódiu Domu umenia vystúpili aj deti z FS Máj. (Supa)

Malí folkloristi sa predviedli

Dom umenia Piešťany zaplnili hrdí rodičia talentovaných detí. Vo štvrtok 10. mája sa na doskách, ktoré znamenajú svet, predviedli malí folkloristi zo súborov Slnečnička, Máj, Striebornička a Krakovanček.

19. 05. 2018 15:00  |  Kultúra / Akcie
Články 1 - 50 z 25593
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa